Wiosenna niespodzianka dla naszych Abonentów!
Nawet 30 kanałów w prezencie!

Już teraz, możesz zobaczyć hity filmowe, wciągające seriale, bajki dla najmłodszych, bez dodatkowych opłat* aż do 30 kwietnia. Oglądaj na dekoderze lub mobilnie z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Nie znalazłeś kanału? Sprawdź, co robić - instrukcja.

Dodatkowe kanały po zakończeniu promocji? Sprawdź»

Instrukcja postępowania w przypadku braku odbioru kanałów udostępnionych w ramach prezentu:

 • Na ekranie pojawia się komunikat "Brak na liście kanałów" lub dekoder przełącza się na kolejną pozycję:

  Proponowane rozwiązanie:

 • Po wybraniu kanału na ekranie pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", "błąd 04" lub występuje czarny ekran:

  Proponowane rozwiązanie:

  • Należy odłączyć dekoder od zasilania na około 10 sekund i ponownie uruchomić.
  • Jeżeli pierwsze rozwiązanie nie pomoże, należy przeprowadzić powrót do ustawień fabrycznych - instrukcja powrotu do ustawień fabrycznych
  • Jeśli powyższe działania nie przyniosą pożądanego rezultatu, należy wznowić połączenie z satelitą (ponowienie uprawnień). Operację taką można wykonać samodzielnie po zalogowanie się w ICOK (Internetowe Centrum Obsługi Klienta) w zakładce "Usługi" - "Telewizja" - "Dane sprzętu", za pomocą IVR lub poprzez kontakt z Infolinią. Po wykonaniu operacji dekoder należy przełączyć na jeden z wyszukiwanych kanałów.

  Czas oczekiwania na ponowną aktywację kanału może wynosić do 3 godzin. Operacja ta nie pomoże, jeżeli komunikat na dekoderze wskazuje zbyt niski poziom sygnału z anteny (np. komunikat "brak sygnału").

 • Na ekranie danego kanału pojawia się komunikat "Brak sygnału"

  Pojawienie się powyższego komunikatu świadczy o problemach z prawidłowym ustawieniem czaszy antenowej lub nieprawidłowo podłączonym kablem antenowym. Wpływ może mieć również nieprawidłowa konfiguracja ustawień dekodera lub uszkodzony konwerter.

  Proponowane rozwiązanie:

  • Należy sprawdzić poziom sygnału w menu dekodera (jakość i moc sygnału powinny mieć wartość minimum 65%). W przypadku, gdy paski znajdujące się w menu dekodera wskazują mniejsze wartości, należy zweryfikować Instalacje antenową
  • Jeżeli poziom i moc sygnału mają odpowiednie wartości (powyżej 65%) należy, wykonać reset dekodera poprzez odłączenie od zasilania, odczekanie około 10 sekund i ponowne podłączenie
  • W sytuacji, gdy podjęte działania nie pomogą, należy wykonać powrót do ustawień fabrycznych - instrukcja powrotu do ustawień fabrycznych
  • Sytuacja z komunikatem "Brak sygnału" może pojawiać się tylko na wybranych kanałach z danej częstotliwości. W takim przypadku zalecamy przełączenie dekodera na kanał, którego problem dotyczy i zweryfikowanie poziomu sygnału w menu dekodera lub poprzez naciśnięcie przez kilka sekund czerwonego przycisku na pilocie (dekodery produkcji CP). W przypadku, gdy paski nie będą wskazywały żadnych wartości bądź będą one niższe niż 65% świadczyć to będzie o problemach z prawidłowym ustawieniem czaszy antenowej lub o uszkodzeniu konwertera. W celu przywrócenia poprawnego odbioru należy dokonać weryfikacji instalacji antenowej, w tym ustawienia.

Jeżeli powyższe rozwiązania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, zalecamy kontakt z Infolinią lub wizytę w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży wraz z dekoderem.

Aktywuj ON THE GO i miej telewizję zawsze ze sobą!

Zyskaj możliwość swobodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

ponad 100 kanałów TV i tysiące materiałów na życzenie - oglądaj nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

 • film
 • edukacja
 • bajka
 • sport
 • rozrywka
 • muzyka
13 Ulica HD„Śledczy do pary”Emisja: podwójne odcinki w poniedziałki o 21:00
W marcu 13 Ulica zaprezentuje nowy serial kryminalny, w którym nie zabraknie też wątków miłosnych i elementów komediowych. Jason Priestley wystąpi w roli byłego hokeisty Matta Shade'a łączącego siły ze sprytną prywatną detektyw angie Everett (Cindy Sampson), która przejęła agencję po niedawno zmarłym ojcu. w pierwszym odcinku para próbuje się dowiedzieć, dlaczego ktoś sabotuje karierę podopiecznego Matta. Potem oboje zbadają sprawę rzekomego morderstwa znanego szefa kuchni, wyruszą na poszukiwanie konia wyścigowego wartego miliony i udadzą się na Toronto islands w nadziei na wytropienie podpalacza i mordercy. Czy ich misja zakończy się powodzeniem?
AMC„Terror”
„Terror” produkcji Riddleya Scotta ukazuje desperacką walkę grupy mężczyzn o przetrwanie. Muszą oni zmierzyć się nie tylko z żywiołami, ale i ze sobą nawzajem. Staną w obliczu ograniczonych zasobów, gasnącej nadzieji na przeżycie i strachu przez nieznanym. Ich codziennością staną się przenikliwy mróz, samotność i świadomość uwięzienia na końcu świata.
Zainpirowany prawdziwymy wydarzeniami serial koncenturje się na wyprawie dwóch statków HMS Terror oraz HMS Erebus. Wyruszyły one na poszukwianie Przejścia Północno-Zachodniego, które miało wytyczyć bezpieczny szlak morski z Europy do Azji.
AXN HD„Carter”Premiera: poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN
Carter to serial o losach telewizyjnego gwiazdora Harleya Cartera (Jerry O'Connell), który gra detektywa w popularnym amerykańskim serialu. Po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym aktor postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Kanadzie. W Bishop wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Nawiązuje współpracę z dawnymi przyjaciółmi: policjantką i weteranką Sam Shaw i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch kultur - pełnego przepychu Hollywood i sennego Bishop. Harley Carter zaskakująco umiejętnie wykorzystuje swą telewizyjną wiedzę w prawdziwym życiu i rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Próbuje także rozwikłać sprawę zniknięcia swojej matki sprzed 25 lat.
CBS Action„Extant: Przetrwanie”
Serial produkcji Stevena Spielberga. Nieodległa przyszłość. Doktor Molly Woods (Halle Berry), doświadczona astronautka, powraca na Ziemię po 13-miesięcznej, jednoosobowej misji w kosmosie. Jedyne, o czym marzy, to powrót do normalnego życia u boku swojego kochającego męża Johna, wraz z którym wychowuje kilkuletniego Ethana. Spokój nie jest jednak jej pisany - zwłaszcza gdy okazuje się, że w trakcie swojej spędzonej samotnie w przestrzeni kosmicznej misji kobieta w niewyjaśniony sposób zaszła w ciążę...
CBS Europa„Dom grozy, sezon 3”Premiera: 6 kwietnia, piątki, 23:00 (po dwa odcinki)
Losy najsłynniejszych postaci literackich - takich jak Doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray czy bohaterowie z „Draculi” - splatają się ze sobą w realiach wiktoriańskiego Londynu. Serial łączy ze sobą klasyczne, pełne grozy historie, przedstawiając ludzi, którzy zmagają się z poczuciem alienacji. W rolach głównych zobaczymy m.in. Timothy'ego Daltona, Josha Harnetta i Evę Green nominowaną za swoją kreację do Złotego Globu.
Comedy Central HD„Teoria wielkiego podrywu”Emisje: Od poniedziałku do piątku o 16:00
„Teoria wielkiego podrywu” to serial, którego bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. Serial jest kwintesencją teorii... sukcesu w praktyce.
Comedy Central Family HD„Trzy razy ja”
„Trzy razy ja” to opowieść o życiu Alex`a Riley`ego pokazana na przestrzeni 50 lat. Bohatera obserwujemy jednocześnie na trzech różnych etapach życia: jako nastolatka, mężczyznę w średnim wieku oraz jako 65-latka. W roku 1991 Alex, zagożały fan drużyny Chicago Bulls, wiedzie beztroskie życie 14-latka. Wszystko zmienia się, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do innego miasta. W kolejnej odsłonie poznajemy czterdziestoletniego Alexa, który jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Niestety, powodzenie w kraierze nie przekłada się na sferę osobistą. W 2042 roku, 65-letni już bohater stara się ułozyć swoje życie na nowo i w końcu zawalczyć o własne szczęście. W „Trzy razy ja” teraźniejszość przeplata się z przeszłością i przyszłością, pokazując, jak przez lata Alex, z ogromną determinacją i humorem, stawia czoła wyzwaniom stawianym przez życie.
FOX HD„Deep State”Premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00.
Najnowszy serial własnej produkcji FOX pod tytułem DEEP STATE to mocno osadzony w realiach współczesnej polityki szpiegowski thriller. Głównym bohaterem serialu jest Max Easton (Mark Strong) - były szpieg, który serii nieoczekiwanych wydarzeń postanawia wrócić do pracy w terenie, aby pomścić śmierć swojego syna Harry'ego (Joe Dempsie). Max szybko zdaje sobie sprawę, że gra toczy się o wysoką stawkę, i zostaje mimowolnie wciągnięty w zakulisowe rozgrywki obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy chcą zbić fortunę na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie. Max zaczyna prowadzić bardzo niebezpieczną grę, bo wielkie korporacje nie zawahają się przed niczym, aby chronić swoją reputację i mroczne tajemnice.
Kto sprawuje rzeczywistą władzę? Kto pociąga za sznurki? Co jest prawdą i co trzeba zrobić, żeby do niej dotrzeć?
Paramount Channel HD„Słaby punkt (Fracture)”16 kwietnia o godz. 20:00
Asystent prokuratora okręgowego (Ryan Gosling) wplątuje się w skomplikowaną grę z niedoszłym zabójcą swojej żony (Anthony Hopkins), który został wypuszczony z aresztu w wyniku formalnych uchybień w trakcie procesu.
Romance TV HD„Grzechy i grzeszki”Premiera 2.04.2018, godz. 23:00, w kolejne poniedziałki o godz. 22:55
W kwietniu na kanale Romance TV zrobi się grzesznie! A to za sprawą premiery serii krótkich filmów o tytule „Grzechy i grzeszki”, opowiadających historię spotkań w konfesjonale spowiedników z nietuzinkowymi ludźmi. Nerwy księży zostaną poddane ciężkim próbom przy kolejnych spowiedziach: kobieta, która zrobi wszystko, by tylko pozbyć się męża lub mężczyźni, którzy albo nie chcą się do niczego przyznawać, albo wręcz oczekują wyznania grzechów przez kapłana.
SCI FI HD„Magicy”NIEDZIELE O 21:00
Ekipa z Brakebills powraca w trzecim sezonie serialu, ale Quentin i jego towarzysze są pozbawieni magicznych mocy. Wydaje się, że może być tylko gorzej. Tymczasem zyskują sprzymierzeńca w innym bohaterze znanym z powieści Leva Grossmana - znawczyni smoków Poppy (Felicia Day). Czy jej wiedza pozwoli im odzyskać utraconą moc? Dodatkowo intryga pomiędzy wróżkami a władcami Fillory zapewne sprawi, że na scenie ponownie pojawi się Królowa Wróżek (Candis Cayne).
Sundance TV HD„Mad Men”Premiera: od 5 kwietnia, czwartki, 22:00
Siódmy i ostatni sezon obsypanej licznzymi nagrodami produkcji ukazuje świat nowojorskiej reklamy w drugiej połowie XX wieku. Politycznie niepoprawny, śmiały obyczajowo i podważający amerykańskie mity serial wykreował modę na styl z tamtego okresu. Głównym bohaterem jest Donald Draper (John Hamm), dyrektor kreatywny agencji reklamowej Sterling Cooper.
BBC HD„Ripper Street”Premiera: Od wtorku 10 kwietnia, godz. 22:00
Serial kryminalny przedstawiający sekrety londyńskiego podziemia przestępczego. Lato 1897 roku, królowa Wiktoria obchodzi swój Diamentowy Jubileusz. Główni bohaterowie znów się spotykają ? Reid nie wytrzymał długo z daleka od dzielnicy Whitechapel. Wkrótce dołączą do niego Drake i Jackson. Znów wspólnie będą pilnować porządku na coraz bardziej niebezpiecznych oraz podzielonych rasowymi napięciami ulicach Londynu.
W żydowskiej społeczności dochodzi do zamieszek, ponadto przybysze z odległych zakątków Imperium Brytyjskiego nie zawsze spotykają się z miłym przyjęciem.
Przed śledczymi kolejne kryminalne zagadki. Drake zostaje wezwany do portu, gdy na brzegu znalezione zostaje ciało hindusa ? wygląda na to, że został on skuty i zamordowany. Londynem wstrząsa też tajemnicza śmierć działacza Armii Zbawienia oraz seria brutalnych zabójstw, których ofiary pozbawione zostały prawej ręki.