1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

TVP ABC

TVP ABC: Dziś 17 lipca

Wszystkie kanały
09:55
trwa
Borówka skrzat wyrusza w świat
odc.: 3
Kazimierski Park Krajobrazowy
10:10
To Timmy! 2
odc.: 37
Nowy przyjaciel Timmy'ego
10:25
Wissper
odc.: 14
Kłopoty z zębami
10:30
Wissper
odc.: 15
Świnki w błocie
10:40
Rodzina Treflików
odc.: 24
Duży wujcio
10:55
Andy i prehistoryczne przygody: Narzędzia australopiteków
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 24
11:10
Yakari
odc.: 11
Wiele Ust traci pamięć
11:30
Słoń Benjamin
odc.: 4
Benjamin leśniczym
12:00
Smerfy
odc.: 250
Karmazynowy smerf
12:30
Rodzina Rabatków
odc.: 42
Wynalazcy
13:00
Stacyjkowo
odc.: 16
Super Bruno
13:10
Pszczółka Maja
odc.: 107
Przypomnij mi, że mam cię zjeść!
13:25
Super Wings
odc.: 50
Dżin Dżetek
13:40
Krecik i panda
odc.: 25
Okulary dziadka
13:55
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 26
Dzień, w którym Heniś poznał... Księżyc
14:00
Świnka Peppa 6
odc.: 25
Dawno dawno temu
14:15
Załoga Eko - skarby polskiej przyrody: Lotem ważki
Magazyn edukacyjny
Odcinek: 5
14:45
My Little Pony 2
odc.: 11
Dzień uznania dla rodziny
15:10
Borówka skrzat wyrusza w świat
odc.: 4
Woliński Park Narodowy
15:30
To Timmy! 2
odc.: 42
Puszki Timmy'ego
15:45
Domisie: Czerwony Kapturek
Magazyn dla dzieci
16:10
Nela Mała Reporterka: Podróż do plemienia tańczącego koguta
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 58
16:30
Shimmer i Shine
odc.: 17
Deskowa pomyłka
17:00
Wissper
odc.: 16
Spragniona żyrafa
17:05
Wissper
odc.: 17
Mały miś idzie spać
17:15
Rodzina Treflików
odc.: 25
Sami w domu
17:25
Andy i prehistoryczne przygody: Gigantoraptor i biegacz pustynny
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 25
17:50
Strażak Sam
odc.: 2
Pies węszyciel
18:00
Słoń Benjamin
odc.: 5
Ucieczka
18:30
Smerfy
odc.: 251
Dziadkowy zdrój młodości/Trzęsiączka tropików
19:00
Wieczorynka
odc.: 43
Rodzina Rabatków, Klątwa Baldiniego
19:25
Wieczorynka
odc.: 17
Stacyjkowo, Pies to obowiązek
19:35
Wieczorynka
odc.: 108
Pszczółka Maja, Siostra wie najlepiej
19:45
Wieczorynka
odc.: 51
Super Wings, Dżetek farmerem
20:00
Wieczorynka
odc.: 65
Masza i Niedźwiedź, Przybywamy w pokoju
20:15
Yakari
odc.: 12
Polowanie na grizzly
20:30
Inazuma Eleven
odc.: 12
Finał w Akademii Królewskiej, część pierwsza!
20:55
Nowe przygody Lucky Luke'a
odc.: 40
Dobroczynni Daltonowie
21:25
Trzy Szalone Zera
odc.: 7/13
Cudowne piłeczki
21:55
Trzy Szalone Zera
odc.: 8/13
"Monika" w ogniu
22:25
Przygody Bolka i Lolka
odc.: 37
Kowboj i Indianie
22:40
Okrasa łamie przepisy: Dziczyzna w Puszczy Bolimowskiej
Magazyn kulinaria
00:15
Zakończenie programu

TVP ABC: Jutro 18 lipca

Wszystkie kanały
04:35
Domisie: Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj
Magazyn dla dzieci
05:10
Smerfy
odc.: 251
Dziadkowy zdrój młodości/Trzęsiączka tropików
05:35
Wissper
odc.: 14
Kłopoty z zębami
05:45
Wissper
odc.: 15
Świnki w błocie
05:55
Rodzina Treflików
odc.: 24
Duży wujcio
06:05
Andy i prehistoryczne przygody: Narzędzia australopiteków
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 24
06:25
Strażak Sam
odc.: 1/26
Samolocik w ogniu
06:40
Słoń Benjamin
odc.: 4
Benjamin leśniczym
07:10
Smerfy
odc.: 250
Karmazynowy smerf
07:40
Rodzina Rabatków
odc.: 42
Wynalazcy
08:05
Stacyjkowo
odc.: 16
Super Bruno
08:20
Pszczółka Maja
odc.: 107
Przypomnij mi, że mam cię zjeść!
08:35
Super Wings
odc.: 50
Dżin Dżetek
08:50
Masza i Niedźwiedź
odc.: 24
Smacznego!
09:00
Masza i Niedźwiedź
odc.: 25
Hokus-pokus!
09:10
Wyprawa profesora Gąbki
odc.: 13
Powrót
09:25
Domisie: Czerwony Kapturek
Magazyn dla dzieci
09:55
Zwierzaki Czytaki: Sensacyjne wiadomości
Magazyn edukacyjny
Odcinek: 4
10:10
To Timmy! 2
odc.: 38
Urodziny Timmy'ego
10:25
Wissper
odc.: 16
Spragniona żyrafa
10:30
Wissper
odc.: 17
Mały miś idzie spać
10:40
Rodzina Treflików
odc.: 25
Sami w domu
10:55
Andy i prehistoryczne przygody: Gigantoraptor i biegacz pustynny
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 25
11:10
Yakari
odc.: 12
Polowanie na grizzly
11:30
Słoń Benjamin
odc.: 5
Ucieczka
12:00
Smerfy
odc.: 251
Dziadkowy zdrój młodości/Trzęsiączka tropików
12:30
Rodzina Rabatków
odc.: 43
Klątwa Baldiniego
13:00
Stacyjkowo
odc.: 17
Pies to obowiązek
13:10
Pszczółka Maja
odc.: 108
Siostra wie najlepiej
13:25
Super Wings
odc.: 51
Dżetek farmerem
13:40
Krecik i panda
odc.: 26
Magiczne drzewo
13:55
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 27
Dzień, w którym Heniś poznał... skarpetkę
14:00
Świnka Peppa 6
odc.: 26
Śnieżna góra
14:15
Supełkowe ABC
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 109
14:45
My Little Pony 2
odc.: 12
Bobasy Cake
15:10
Zwierzaki Czytaki: Dobry żart, szopusia wart
Magazyn edukacyjny
Odcinek: 28
15:30
To Timmy! 2
odc.: 43
Timmy robotem
15:45
Domisie: Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj
Magazyn dla dzieci
16:10
Nela Mała Reporterka: Tajemnice łowców głów
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 59
16:30
Shimmer i Shine
odc.: 18
Wymarzony dom dla lalek
17:00
Wissper
odc.: 18
Rycz, lwie, rycz
17:05
Wissper
odc.: 19
Śpiew pandy
17:15
Rodzina Treflików
odc.: 26
Przepis na ciasto
17:25
Andy i prehistoryczne przygody: Skorupa jajka argentynozaura
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 1/25
17:50
Strażak Sam
odc.: 3
Płomienne zorze
18:00
Słoń Benjamin
odc.: 6
Duch
18:30
Smerfy
odc.: 252
Jajeczna przygoda malarza
19:00
Wieczorynka
odc.: 44
Rodzina Rabatków, Sukienka na specjalną okazję
19:25
Wieczorynka
odc.: 18
Stacyjkowo, Zosia i syrena
19:35
Wieczorynka
odc.: 109
Pszczółka Maja, Więcej wiary w siebie
19:45
Wieczorynka
odc.: 52
Super Wings, Wielki występ
19:55
Wieczorynka
odc.: 53
Masza i Niedźwiedź, Niełatwo wracać do domu
20:10
Yakari
odc.: 13
Wyjaśnienie zagadki duchów
20:25
Inazuma Eleven
odc.: 13
Finał w Akademii Królewskiej, część druga!
20:55
Nowe przygody Lucky Luke'a
odc.: 41
Traperzy
21:20
Trzy Szalone Zera
odc.: 9/13
Tajemniczy gość
21:55
Trzy Szalone Zera
odc.: 10/13
Zaginięcie
22:20
Przygody Bolka i Lolka
odc.: 38
Mali ogrodnicy
22:35
Moda na rodzinę
Magazyn edukacyjny
Odcinek: 72
23:05
Zakończenie programu

Nowy kanał Telewizji Polskiej został precyzyjnie dopasowany do wieku i możliwości odbiorców (dzieci od 3 do 12 roku życia, ale w szczególności w wieku 3-7 lat) i będzie dzięki temu swego rodzaju fabryką wyobraźni, która pobudzi dzieci do aktywności intelektualnej, zdobywania i rozwijania umiejętności oraz poszerzania horyzontów. Pomoże najmłodszym widzom w poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy oraz w mądrej zabawie. Będzie też promował polską kulturę, tradycję i język oraz włączy się aktywnie w znakomitą akcję "Cała Polska czyta dzieciom".

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno