1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

TVP ABC

TVP ABC: Piątek 26 kwietnia

Wszystkie kanały
04:35
Nela Mała Reporterka: Hipopotamy Nilu
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 20
04:50
Margolcia i Miś zapraszają dziś: "Na dobry dzień"
Magazyn muzyczny
Odcinek: 109
05:05
Supełkowe ABC
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 85
05:35
Kuba i Śruba
odc.: 5
Latający kuferek
05:55
Agi Bagi
odc.: 33
Mali artyści
06:05
Rodzina Treflików
odc.: 5
Urodziny Treflika
06:20
Mami Fatale
odc.: 18
Superpsina kontra Ultraprosie
06:30
Dziwne przygody Koziołka Matołka
odc.: 19
Przyjaciel zwierząt
06:45
My Little Pony
odc.: 16
Kuce w wielkim mieście
07:15
Shimmer i Shine
odc.: 16
Na kręglach
07:40
Rodzina Rabatków
odc.: 6
Króliczki na tropie
08:05
Stacyjkowo
odc.: 124
Dostawczy pojedynek
08:20
Pszczółka Maja
odc.: 83
Orchiróża
08:35
Pamiętnik Florki
odc.: 3
Skarby
08:50
Masza i Niedźwiedź
odc.: 15
Daleki krewny
09:00
Krecik i panda
odc.: 43
Pojedynek mistrzów
09:15
Bolek i Lolek na wakacjach
odc.: 9
Żyrafa
09:30
Domisie: Domisiowa gra w kolory
Magazyn dla dzieci
10:00
Margolcia i Miś zapraszają dziś: Zmiany
Magazyn muzyczny
Odcinek: 158
10:15
Strażak Sam 8
odc.: 17
Bessie mknie na ratunek
10:30
Świnka Peppa 5
odc.: 1
Ziemniaczane miasteczko
10:35
Świnka Peppa 3
odc.: 26
Roboty drogowe
10:45
Robot Trains
odc.: 24
Niezwykły trening Kaya
11:05
Sara i Kaczorek
odc.: 1
Szalotki
11:10
Sara i Kaczorek
odc.: 2
Sara, Kaczorek i Pingwinki
11:25
My Little Pony
odc.: 17
Siostrzany turniej
11:50
Shimmer i Shine
odc.: 57
Shaya i piorunogierek/Wyjątkowa dostawa
12:20
Miś Uszatek
odc.: 68
Piesek
12:25
Miś Uszatek
Ciekawscy
12:35
Miś Uszatek
odc.: 70
Robota na drutach
12:50
Stacyjkowo
odc.: 9
Bananowa przygoda
13:00
Pszczółka Maja
odc.: 32
Tekla jest chora
13:15
Pamiętnik Florki
odc.: 4
Fasolka
13:30
Masza i Niedźwiedź
odc.: 31
Nowa miotła
13:35
Krecik i panda
odc.: 31
Konkurs talentów
13:55
Budzik: Ślimaki
Magazyn dla dzieci
14:25
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 38
Dzień, w którym Heniś poznał... jabłko
14:40
Tabaluga
odc.: 25
Tabaluga i Lila
15:10
Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kwiatowa wróżka
Magazyn muzyczny
Odcinek: 108
15:25
Yakari
odc.: 7
Kamienna fajka pokoju
15:40
Domisie: Mądralińscy
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 345
16:10
Nela Mała Reporterka: W krainie Indian
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 21
16:30
Dinotrux
odc.: 37
Elektropająki
17:00
Rescue Bots 3
odc.: 12
Atak Humungada
17:25
Robot Trains
odc.: 25
Tunel czasu
17:45
Sara i Kaczorek
odc.: 3
Uśmiechnij się, osiołku
17:55
Sara i Kaczorek
odc.: 4
Urodzinowy tort
18:05
My Little Pony
odc.: 18
Poszukiwacze zaginionych znaczków
18:30
Shimmer i Shine
odc.: 38
Skarb pod wodą/Placki dla wszystkich
19:00
Wieczorynka
odc.: 9
Rodzina Rabatków, Ogródek Stokrotka
19:20
Wieczorynka
odc.: 108
Stacyjkowo, Ekipa do zadań specjalnych
19:30
Wieczorynka
odc.: 7
Pszczółka Maja, Nieznajomy
19:45
Wieczorynka
odc.: 5
Pamiętnik Florki, Poważna sprawa
19:55
Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Deszczowy spacer
Magazyn dla dzieci
20:05
Masza i Niedźwiedź
odc.: 47
Okrzyk zwycięstwa
20:15
Masza i Niedźwiedź
odc.: 59
Game over
20:25
Krecik i panda
odc.: 16
Zagadka
20:40
Inazuma Eleven
odc.: 85
Nasz bilet do świata
21:10
Ninjago - mistrzowie spinjitzu
odc.: 50
Królestwo Chmur
21:40
Tom i Jerry Show
odc.: 9
Wspaniałomyślni dobroczyńcy
22:05
To je Borowicz. Podróże ze smakiem
Magazyn kulinaria
Odcinek: 17
22:35
Jak to działa?: Biometria, daj się rozpoznać
Magazyn naukowy
Odcinek: 111
23:05
Dziewczyna i chłopak
odc.: 6-ost.
Tomek i Tosia
00:50
Zakończenie programu

TVP ABC: Sobota 27 kwietnia

Wszystkie kanały
04:30
Nela Mała Reporterka: W krainie Indian
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 21
04:50
Margolcia i Miś zapraszają dziś: Kwiatowa wróżka
Magazyn muzyczny
Odcinek: 108
05:05
Supełkowe ABC
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 86
05:35
Kuba i Śruba
odc.: 6
Hokus-pokus
05:55
Agi Bagi
odc.: 34
Karuzela
06:05
Rodzina Treflików
odc.: 6
Żywa woda
06:20
Mami Fatale
odc.: 19
Pomidorowy dżin
06:30
Dziwne przygody Koziołka Matołka
odc.: 20
Żeby kózka nie skakała...
06:45
My Little Pony
odc.: 17
Siostrzany turniej
07:10
Shimmer i Shine
odc.: 17
Deskowa pomyłka
07:40
Rodzina Rabatków
odc.: 7
Pożar
08:05
Stacyjkowo
odc.: 125
Koko Ekspres
08:20
Pszczółka Maja
odc.: 84
Filip ma chandrę
08:35
Pamiętnik Florki
odc.: 4
Fasolka
08:50
Masza i Niedźwiedź
odc.: 16
Bądź zdrów!
09:00
Krecik i panda
odc.: 44
Magiczna latarka
09:15
Bolek i Lolek na wakacjach
odc.: 10
Przygoda na pustyni
09:30
Domisie: Mądralińscy
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 345
10:00
Supełkowe ABC
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 143
10:15
Strażak Sam 8
odc.: 19
Król gór
10:30
Świnka Peppa 5
odc.: 2
Nowy dom
10:35
Świnka Peppa 3
odc.: 1
Praca i zabawa
10:45
Robot Trains
odc.: 25
Tunel czasu
11:05
Sara i Kaczorek
odc.: 3
Uśmiechnij się, osiołku
11:15
Sara i Kaczorek
odc.: 4
Urodzinowy tort
11:25
My Little Pony
odc.: 18
Poszukiwacze zaginionych znaczków
11:50
Shimmer i Shine
odc.: 58
Brokat i blask
12:20
Miś Uszatek
odc.: 71
Później
12:25
Miś Uszatek
odc.: 72
Kto zawinił
12:35
Miś Uszatek
odc.: 73
Wesołe miasteczko
12:50
Stacyjkowo
odc.: 10
Wilson i wagon lodów
13:00
Pszczółka Maja
odc.: 33
Rock i ul
13:15
Pamiętnik Florki
odc.: 5
Poważna sprawa
13:30
Masza i Niedźwiedź
odc.: 33
Słodkie życie
13:35
Krecik i panda
odc.: 32
Mapa do skarbu
13:55
Zaczarowany świat
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 7
14:10
To Timmy! 2
odc.: 27
Timmy uczy się magii
14:25
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 39
Dzień, w którym Heniś poznał... szczoteczkę do zębów
14:40
Tabaluga
odc.: 26
Lody czekoladowe dla wszystkich
15:10
Nieziemscy: Najkomiczniejsza kolekcja
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 11
15:25
Yakari
odc.: 8
Krecia robota w obozie bobrów
15:40
Domisie: Koźlątka
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 348
16:10
Nela Mała Reporterka: Złoty Bangkok
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 22
16:30
Dinotrux
odc.: 38
Strachtrux
17:00
Rescue Bots 3
odc.: 13
17:25
Robot Trains
odc.: 26
Inny świat
17:45
Sara i Kaczorek
odc.: 5
Dom Szalikowej Babci
17:55
Sara i Kaczorek
odc.: 6
Robot Juice
18:05
My Little Pony
odc.: 19
Wielka tajemnica Pinkie
18:30
Shimmer i Shine
odc.: 39
Uwięzione w dżungli/Tajemnicza wieża
19:00
Wieczorynka
odc.: 10
Rodzina Rabatków, Wynalazek pana Rabatka
19:20
Wieczorynka
odc.: 109
Stacyjkowo, Pomocnicy ratownika
19:30
Wieczorynka
odc.: 8
Pszczółka Maja, Pozory mylą
19:45
Wieczorynka
odc.: 6
Pamiętnik Florki, Czas
19:55
Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: O rycerzu Franku Kolanku
Magazyn dla dzieci
20:05
Masza i Niedźwiedź
odc.: 48
Moje drzewo genealogiczne
20:10
Masza i Niedźwiedź
odc.: 60
Do usług
20:25
Krecik i panda
odc.: 17
Rybka w kałuży
20:40
Inazuma Eleven
odc.: 86
Światowy poziom
21:10
Ninjago - mistrzowie spinjitzu
odc.: 51
Kręte ścieżki losu
21:40
Tom i Jerry Show
odc.: 10
Życie jak plaża
22:05
Jak to działa?: Made in Poland
Magazyn naukowy
Odcinek: 175
22:35
Okrasa łamie przepisy: Potrawy z podlaskiego miodu
Magazyn kulinaria
23:10
Szaleństwa panny Ewy: Pieskie życie
Film obyczajowy
00:00
Zakończenie programu

Pozycja na dekoderze: 95

Nowy kanał Telewizji Polskiej został precyzyjnie dopasowany do wieku i możliwości odbiorców (dzieci od 3 do 12 roku życia, ale w szczególności w wieku 3-7 lat) i będzie dzięki temu swego rodzaju fabryką wyobraźni, która pobudzi dzieci do aktywności intelektualnej, zdobywania i rozwijania umiejętności oraz poszerzania horyzontów. Pomoże najmłodszym widzom w poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy oraz w mądrej zabawie. Będzie też promował polską kulturę, tradycję i język oraz włączy się aktywnie w znakomitą akcję "Cała Polska czyta dzieciom".

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2019 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno