1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

TVP 2 Lublin

TVP 2 LUBLIN: Wtorek 26 września

Wszystkie kanały
08:10
Andris Nelsons conducts Flothuis, Strauss and Shostakovich
09:45
Mozart, Symphony No. 41 in C major, K. 551 Jupiter
10:30
Beethoven, Symphony No. 5 in C minor, Op. 67
11:10
Schumann, Symphony No. 2 in C major, Op. 61
12:00
Suppé, Overture to Pique Dame
12:05
Delibes, Suite from Coppélia
12:20
Elgar, Pomp and Circumstance, Op. 39/4
12:25
Tchaikovsky, Suite from The Nutcracker
12:40
Ponchielli, Dance of the Hours from La Gioconda
13:00
Gala from Berlin - A Salute to Carmen
14:35
Rolando Villazón presents Stars of Tomorrow - Part 4
15:35
Brahms, Symphony No. 4 in E minor, Op. 98
16:25
Verdi, Rigoletto
18:25
Pavarotti in China
20:00
Suppé, Overture to Pique Dame
20:05
Delibes, Suite from Coppélia
20:20
Elgar, Pomp and Circumstance, Op. 39/4
20:25
Tchaikovsky, Suite from The Nutcracker
20:40
Ponchielli, Dance of the Hours from La Gioconda
21:00
Gala from Berlin - A Salute to Carmen
22:35
Rolando Villazón presents Stars of Tomorrow - Part 4
23:35
Brahms, Symphony No. 4 in E minor, Op. 98
00:25
Verdi, Rigoletto
02:25
Pavarotti in China
04:00
Suppé, Overture to Pique Dame
04:05
Delibes, Suite from Coppélia
04:20
Elgar, Pomp and Circumstance, Op. 39/4
04:25
Tchaikovsky, Suite from The Nutcracker
04:40
Ponchielli, Dance of the Hours from La Gioconda
05:00
Gala from Berlin - A Salute to Carmen

TVP 2 LUBLIN: Środa 27 września

Wszystkie kanały
06:35
Rolando Villazón presents Stars of Tomorrow - Part 4
07:35
Brahms, Symphony No. 4 in E minor, Op. 98
08:25
Verdi, Rigoletto
10:25
Pavarotti in China
12:00
Wagner, The Flying Dutchman (Sawallisch/Kaslik)
14:00
Beethoven, Symphony No. 4 in B flat major, Op. 60
14:40
Yuri Temirkanov & Yuja Wang - Russian Night
16:00
Haydn, Symphony No. 94 in G major Surprise
16:30
Handel, Theodora
19:40
Bach, Brandenburg Concerto No. 2 in F major, BWV 1047
20:00
Wagner, The Flying Dutchman (Sawallisch/Kaslik)
22:00
Beethoven, Symphony No. 4 in B flat major, Op. 60
22:40
Yuri Temirkanov & Yuja Wang - Russian Night
00:00
Haydn, Symphony No. 94 in G major Surprise
00:30
Handel, Theodora
03:40
Bach, Brandenburg Concerto No. 2 in F major, BWV 1047
04:00
Wagner, The Flying Dutchman (Sawallisch/Kaslik)

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno