1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

SportKlub

SPORTKLUB: Dziś 25 marca

Wszystkie kanały
13:45
trwa
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: TSV GWD Minden - SC Magdeburg
15:45
World of Sport Wrestling
Magazyn sportowy
17:00
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Darüssafaka Tekfen - Afyon Belediyespor
Na żywo
19:15
Kolarstwo górskie: Cape Epic - 8. dzień
20:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel
22:00
World of Sport Wrestling
Magazyn sportowy
23:15
Pool bilard: Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie - mecz półfinałowy
00:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: VfL Gummersbach - Bergischer HC
02:30
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Darüssafaka Tekfen - Afyon Belediyespor
04:45
Pool bilard: Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie - mecz półfinałowy

SPORTKLUB: Jutro 26 marca

Wszystkie kanały
06:00
Pool bilard: Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie - mecz finałowy
07:00
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Adatip Sakarya Büyüksehir Belediye Basketbol - Pinar Karsiyaka
09:15
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Besiktas Sompo Japan
11:30
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes
13:45
Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Darüssafaka Tekfen - Afyon Belediyespor
16:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: VfL Gummersbach - Bergischer HC
18:00
Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - All Star Game
20:15
Futsal: Ekstraklasa - mecz: FC Toruń - KS Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
22:30
Kolarstwo górskie: Cape Epic - 8. dzień
23:15
Pool bilard: Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie - mecz finałowy
00:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: TSV GWD Minden - SC Magdeburg
02:30
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Barca Lassa
04:45
Pool bilard: Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie - mecz finałowy

SPORTKLUB - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2019 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno