1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Sky Sports 3

SKY SPORTS 3: Dziś 29 czerwca

Wszystkie kanały
07:30
trwa
Sporting Greats: Jesse Owens Ep.3
08:00
Darts Gold: WDC Finals
08:30
Darts Gold: WDC Finals
09:00
Boxing Gold: Sky Sports: Kell Brook V Carson Jones
09:30
Boxing Gold: Amir Khan V Marco Maidana
10:00
Time Of Our Lives: One Day Wonders Lancashire Cc - Lloyd/Engineer/Bond
11:00
GAA Round Up Show: Gaa Weekly Round Up TBA 004
12:00
Racing News: TBA 142
12:30
Sporting Triumphs: Joe Calzaghe Beating Jeff Lacy
12:45
Sporting Triumphs: Colin Montgomerie Winning The 2010 Ryder Cup
13:00
Sporting Rivalries: Ussr V USA (Basketball)
13:30
Sporting Rivalries: Real Madrid V Barcelona
14:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
15:00
Sporting Records: Highest Ep.9
15:30
Sporting Records: Team Ep.10
16:00
Great Sporting Moments: Gsm - The Meltdown (Golf)
16:15
Great Sporting Moments: Gsm - The Bolero (Ice Skating)
16:30
Great Sporting Moments: Gsm - Record Breaker (Cricket)
16:45
Great Sporting Moments: Gsm - A Head For Heights (Diving)
17:00
Darts Gold: Legends Of Darts - Phil Taylor
17:15
Darts Gold: Legends Of Darts - John Part
17:30
Boxing Gold: David Haye V John Ruiz
17:45
Boxing Gold: Mayweather V Hatton
18:00
Sporting Heroes: Gary Newbon Interviews Sir Roger Bannister
19:00
Sporting Greats: Steve Redgrave Ep.9
19:30
Sporting Greats: Tom Watson Ep.10
20:00
World Rugby: Show TBA 026
20:30
ATP Tour Uncovered: TBA 026
21:00
World Rugby: Show TBA 026
21:30
ATP Tour Uncovered: TBA 026
22:00
NFL: Greatest Games: NFL-Greatest Games-1981 Afc Div Miami/San Diego (90 Mins)
23:00
World Rugby: Show TBA 026
23:30
ATP Tour Uncovered: TBA 026
00:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
01:00
Time Of Our Lives: The Featherweights - McGuigan/McMillan/Robinson
02:00
Sporting Greats: Nick Faldo Ep.7
02:30
Sporting Greats: Sachin Tendulkar Ep.8
03:00
Super League Gold: Grand Final
03:15
Super League Gold: Grand Final
03:30
Rugby Union Gold: England V New Zealand 2012 (5'13')
03:40
Rugby Union Gold: Toulon V Saracens 2014 Champions Cup Final (4'15')
03:50
Rugby Union Gold: Munster V Glasgow 2016 Champions Cup Foley Tribute (5'28')
04:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
05:00
Great Sporting Moments: Gsm - 3 Seconds (Basketball)
05:15
Great Sporting Moments: Gsm - Miracle Of Istanbul (Football/Liverpool)
05:30
Great Sporting Moments: Gsm - The Games Of Change (Olympics)
05:45
Great Sporting Moments: Gsm - Rumble In The Jungle (Boxing)
06:00
Sporting Rivalries: Ussr V USA (Basketball)
06:30
Sporting Rivalries: Romania V Ussr (Gymnastics)

SKY SPORTS 3: Jutro 30 czerwca

Wszystkie kanały
07:00
Sporting Greats: Greg Lemond Ep.4
07:30
Sporting Greats: Jesse Owens Ep.3
08:15
Super League Gold: Grand Final
08:30
Boxing Gold: Sky Sports: Mayweather V Hatton
09:00
Boxing Gold: Sky Sports: Froch V Groves
09:45
Super League Gold: Grand Final
10:00
Time Of Our Lives: The Featherweights - McGuigan/McMillan/Robinson
11:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
12:00
Racing News: TBA 143
12:45
Sporting Triumphs: Brian Noble - GB Beating Australia Tri Nations
13:00
Sporting Rivalries: Romania V Ussr (Gymnastics)
13:30
Sporting Rivalries: Argentina V Brazil (Football)
14:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
14:55
Live West Indies v India ODI: West Indies V India 3rd ODI
23:00
ICC Cricket 360: I C C Cricket 360 Ep.33
23:30
Sporting Rivalries: Romania V Ussr (Gymnastics)
00:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
01:00
Time Of Our Lives: 1997 Lions - McGeechan/Bentley/Wallace
02:00
Sporting Greats: Steve Redgrave Ep.9
02:30
Sporting Greats: Tom Watson Ep.10
03:00
Super League Gold: Grand Final
03:15
Super League Gold: Grand Final
03:30
Rugby Union Gold: Australia V England 2016 (4' 56')
03:40
Rugby Union Gold: Sth Africa V Ireland 2016 (5'10')
03:50
Rugby Union Gold: Australia V Lions 2013 (5'22')
04:00
NFL: America's Game: NFL - America's Game
05:00
Great Sporting Moments: Gsm - Miracle On Ice (Ice Hockey)
05:15
Great Sporting Moments: Gsm - 7 From 7 (Swimming)
05:30
Great Sporting Moments: Gsm - The Ball Of The Century (Cricket)
05:45
Great Sporting Moments: Gsm - 4 Golds In '84 (Athletics)
06:00
Sporting Rivalries: England V France (Rugby)
06:30
Sporting Rivalries: South Africa V New Zealand (Rugby)

Sky Sports 3 - anglojęzyczny kanał sportowy.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno