1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

RT Documentary HD

RT DOCUMENTARY HD: Dziś 23 marca

Wszystkie kanały
08:55
trwa
American Story
odc.: 2
King, Chimp & The Playa
09:30
For Real
odc.: 1
We Are Able!
09:41
For Real
odc.: 2
We Are Able!
10:00
The Platform
odc.: 3
Documentary
10:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Unbroken In Syria
10:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Unbroken In Syria
11:00
Dancing On Wheels
odc.: 4
Documentary
11:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Beauties Save The World
11:43
Meeting With Nature
odc.: 2
Beauties Save The World
12:00
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
12:15
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
12:30
The Case
odc.: 1
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
12:41
The Case
odc.: 2
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
13:00
Going Dutch
odc.: 1
13:13
Going Dutch
odc.: 2
13:30
Art Lounge
odc.: 1
Battle Of The Keys
13:42
Art Lounge
odc.: 2
Battle Of The Keys
14:00
Victims Of Isis
odc.: 1
14:14
Victims Of Isis
odc.: 2
14:30
Victims Of Isis
odc.: 3
14:40
Victims Of Isis
odc.: 4
15:00
For Real
odc.: 1
Women On Top
15:13
For Real
odc.: 2
Women On Top
15:30
The Long Road To School
odc.: 1
15:42
The Long Road To School
odc.: 2
16:00
To The Max
odc.: 1
On Top Of The World
16:13
To The Max
odc.: 2
On Top Of The World
16:30
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 1
16:43
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 2
17:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Murmansk
17:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Murmansk
17:30
The Platform
odc.: 3
Documentary
18:00
Technology Update
odc.: 1
October Innovations
18:12
Technology Update
odc.: 2
October Innovations
18:30
Dancing On Wheels
odc.: 4
Documentary
19:00
Daily Grind
odc.: 1
Ballet, Sweat And Tears
19:11
Daily Grind
odc.: 2
Ballet, Sweat And Tears
19:30
In The Cage
odc.: 1
19:43
In The Cage
odc.: 2
20:00
American Story
odc.: 1
King, Chimp & The Playa
20:25
American Story
odc.: 2
King, Chimp & The Playa
21:00
The Platform
odc.: 4
Documentary
21:30
Going Dutch
odc.: 1
21:43
Going Dutch
odc.: 2
22:00
Dancing On Wheels
odc.: 5
Documentary
22:30
The Long Road To School
odc.: 1
22:42
The Long Road To School
odc.: 2
23:00
The Case
odc.: 1
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
23:11
The Case
odc.: 2
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
23:30
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 1
23:43
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 2
00:00
Art Lounge
odc.: 1
Battle Of The Keys
00:12
Art Lounge
odc.: 2
Battle Of The Keys
00:30
Victims Of Isis
odc.: 1
00:44
Victims Of Isis
odc.: 2
01:00
Victims Of Isis
odc.: 3
01:10
Victims Of Isis
odc.: 4
01:30
For Real
odc.: 1
Women On Top
01:43
For Real
odc.: 2
Women On Top
02:00
The Platform
odc.: 4
Documentary
02:30
To The Max
odc.: 1
On Top Of The World
02:43
To The Max
odc.: 2
On Top Of The World
03:00
Dancing On Wheels
odc.: 5
Documentary
03:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Murmansk
03:43
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Murmansk
04:00
Toxicity
odc.: 1
04:14
Toxicity
odc.: 2
04:30
Technology Update
odc.: 1
October Innovations
04:42
Technology Update
odc.: 2
October Innovations
05:00
Soviet Paradise
odc.: 1
05:14
Soviet Paradise
odc.: 2
05:30
Daily Grind
odc.: 1
Ballet, Sweat And Tears
05:41
Daily Grind
odc.: 2
Ballet, Sweat And Tears

RT DOCUMENTARY HD: Jutro 24 marca

Wszystkie kanały
06:00
In The Cage
odc.: 1
06:13
In The Cage
odc.: 2
06:30
American Story
odc.: 1
King, Chimp & The Playa
06:55
American Story
odc.: 2
King, Chimp & The Playa
07:30
For Real
odc.: 1
We Are Able!
07:41
For Real
odc.: 2
We Are Able!
08:00
Wars And Disasters
odc.: 1
Unbroken In Syria
08:13
Wars And Disasters
odc.: 2
Unbroken In Syria
08:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Beauties Save The World
08:43
Meeting With Nature
odc.: 2
Beauties Save The World
09:00
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
09:15
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
09:30
The Case
odc.: 1
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
09:41
The Case
odc.: 2
Back To Sleepy Hollow, Kazakhstan
10:00
The Platform
odc.: 4
Documentary
10:30
Going Dutch
odc.: 1
10:43
Going Dutch
odc.: 2
11:00
Dancing On Wheels
odc.: 5
Documentary
11:30
Art Lounge
odc.: 1
Battle Of The Keys
11:42
Art Lounge
odc.: 2
Battle Of The Keys
12:00
Victims Of Isis
odc.: 1
12:14
Victims Of Isis
odc.: 2
12:30
Victims Of Isis
odc.: 3
12:40
Victims Of Isis
odc.: 4
13:00
For Real
odc.: 1
Women On Top
13:13
For Real
odc.: 2
Women On Top
13:30
The Long Road To School
odc.: 1
13:42
The Long Road To School
odc.: 2
14:00
To The Max
odc.: 1
On Top Of The World
14:13
To The Max
odc.: 2
On Top Of The World
14:30
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 1
14:43
Gangut: The Tide Breaker
odc.: 2
15:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Murmansk
15:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Murmansk
15:30
Technology Update
odc.: 1
October Innovations
15:42
Technology Update
odc.: 2
October Innovations
16:00
Daily Grind
odc.: 1
Ballet, Sweat And Tears
16:11
Daily Grind
odc.: 2
Ballet, Sweat And Tears
16:30
In The Cage
odc.: 1
16:43
In The Cage
odc.: 2
17:00
American Story
odc.: 2
King, Chimp & The Playa
17:26
American Story
odc.: 1
King, Chimp & The Playa
18:00
The Platform
odc.: 4
Documentary
18:30
Going Dutch
odc.: 1
18:43
Going Dutch
odc.: 2
19:00
Dancing On Wheels
odc.: 5
Documentary
19:30
For Real
odc.: 1
We Are Able!
19:41
For Real
odc.: 2
We Are Able!
20:00
Wars And Disasters
odc.: 1
Unbroken In Syria
20:13
Wars And Disasters
odc.: 2
Unbroken In Syria
20:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Beauties Save The World
20:43
Meeting With Nature
odc.: 2
Beauties Save The World
21:00
The Platform
odc.: 5
Documentary
21:30
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
21:45
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
22:00
Dancing On Wheels
odc.: 6
Documentary
22:30
Victims Of Isis
odc.: 1
22:44
Victims Of Isis
odc.: 2
23:00
Victims Of Isis
odc.: 3
23:10
Victims Of Isis
odc.: 4
23:30
For Real
odc.: 1
Women On Top
23:43
For Real
odc.: 2
Women On Top
00:00
To The Max
odc.: 1
On Top Of The World
00:13
To The Max
odc.: 2
On Top Of The World
00:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Murmansk
00:43
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Murmansk
01:00
Toxicity
odc.: 1
01:14
Toxicity
odc.: 2
01:30
Technology Update
odc.: 1
October Innovations
01:42
Technology Update
odc.: 2
October Innovations
02:00
The Platform
odc.: 5
Documentary
02:30
Soviet Paradise
odc.: 1
02:44
Soviet Paradise
odc.: 2
03:00
Dancing On Wheels
odc.: 6
Documentary
03:30
Daily Grind
odc.: 1
Ballet, Sweat And Tears
03:41
Daily Grind
odc.: 2
Ballet, Sweat And Tears
04:00
In The Cage
odc.: 1
04:13
In The Cage
odc.: 2
04:30
American Story
odc.: 1
King, Chimp & The Playa
04:55
American Story
odc.: 2
King, Chimp & The Playa
05:30
For Real
odc.: 1
We Are Able!
05:41
For Real
odc.: 2
We Are Able!

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno