1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

RT Documentary

RT DOCUMENTARY: Czwartek 18 stycznia

Wszystkie kanały
08:00
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
08:11
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
08:30
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
08:43
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
09:00
Cry Of A River
odc.: 1
09:13
Cry Of A River
odc.: 2
09:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
09:42
The Case
odc.: 2
The Virgins
10:00
Dancing On Wheels
odc.: 21
Documentary
10:30
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
10:43
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
11:00
The Female Battalion
odc.: 13
Documentary
11:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
11:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
12:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
12:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
12:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
12:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
13:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
13:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
13:30
American Story
odc.: 1
Frack Us
13:43
American Story
odc.: 2
Frack Us
14:00
American Story
odc.: 3
Frack Us
14:10
American Story
odc.: 4
Frack Us
14:30
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
14:43
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
15:00
This Is China
The Poetry Of Chinese Carving
15:30
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
15:41
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
16:00
H2woe
odc.: 1
16:14
H2woe
odc.: 2
16:30
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
16:42
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
17:00
The Case
odc.: 1
Afghan Overdose
17:13
The Case
odc.: 2
Afghan Overdose
17:30
The Case
odc.: 3
Afghan Overdose
17:44
The Case
odc.: 4
Afghan Overdose
18:00
Dancing On Wheels
odc.: 21
Documentary
18:30
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
18:43
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
19:00
The Female Battalion
odc.: 13
Documentary
19:30
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
19:43
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
20:00
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
20:13
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
20:30
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 1
20:43
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 2
21:00
Dancing On Wheels
odc.: 22
Documentary
21:30
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
21:43
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
22:00
The Female Battalion
odc.: 14
Documentary
22:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
22:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
23:00
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
23:12
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
23:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
23:41
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal
00:00
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
00:11
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
00:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
00:42
The Case
odc.: 2
The Virgins
01:00
For Real
odc.: 1
Cambodia' S Hollywood Dad
01:12
For Real
odc.: 2
Cambodia' S Hollywood Dad
01:30
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
01:43
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
02:00
Dancing On Wheels
odc.: 22
Documentary
02:30
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
02:43
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
03:00
The Female Battalion
odc.: 14
Documentary
03:30
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
03:42
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
04:00
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
04:13
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
04:30
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
04:42
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
05:00
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
05:13
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
05:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
05:41
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal

RT DOCUMENTARY: Piątek 19 stycznia

Wszystkie kanały
06:00
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
06:11
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
06:30
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
06:43
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
07:00
Cry Of A River
odc.: 1
07:13
Cry Of A River
odc.: 2
07:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
07:42
The Case
odc.: 2
The Virgins
08:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
08:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
08:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
08:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
09:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
09:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
09:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
09:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
10:00
Dancing On Wheels
odc.: 22
Documentary
10:30
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
10:43
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
11:00
The Female Battalion
odc.: 14
Documentary
11:30
American Story
odc.: 1
Frack Us
11:43
American Story
odc.: 2
Frack Us
12:00
American Story
odc.: 3
Frack Us
12:10
American Story
odc.: 4
Frack Us
12:30
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
12:43
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
13:00
For Real
odc.: 1
Cambodia' S Hollywood Dad
13:12
For Real
odc.: 2
Cambodia' S Hollywood Dad
13:30
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
13:41
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
14:00
H2woe
odc.: 1
14:14
H2woe
odc.: 2
14:30
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
14:42
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
15:00
The Case
odc.: 1
Afghan Overdose
15:13
The Case
odc.: 2
Afghan Overdose
15:30
The Case
odc.: 3
Afghan Overdose
15:44
The Case
odc.: 4
Afghan Overdose
16:00
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
16:13
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
16:30
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
16:43
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
17:00
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 1
17:13
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 2
17:30
Dancing On Wheels
odc.: 22
Documentary
18:00
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
18:13
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
18:30
The Female Battalion
odc.: 14
Documentary
19:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
19:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
19:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
19:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
20:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
20:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
20:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
20:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
21:00
Dancing On Wheels
odc.: 23
Documentary
21:30
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
21:43
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
22:00
The Female Battalion
odc.: 15
Documentary
22:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
22:42
The Case
odc.: 2
The Virgins
23:00
For Real
odc.: 1
Cambodia' S Hollywood Dad
23:12
For Real
odc.: 2
Cambodia' S Hollywood Dad
23:30
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
23:43
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
00:00
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
00:13
People's Problems
odc.: 1
Undermined.
00:30
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
00:43
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
01:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
01:12
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
01:30
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
01:43
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
02:00
Dancing On Wheels
odc.: 23
Documentary
02:30
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
02:42
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
03:00
The Female Battalion
odc.: 15
Documentary
03:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
03:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
04:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
04:11
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal
04:30
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
04:41
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
05:00
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
05:13
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
05:30
The Case
odc.: 1
Afghan Overdose
05:43
The Case
odc.: 2
Afghan Overdose

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno