1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

RT Doc HD

RT DOC HD: Dziś 16 stycznia

Wszystkie kanały
08:42
trwa
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
09:00
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
09:13
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
09:30
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
09:42
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
10:00
Dancing On Wheels
odc.: 19
Documentary
10:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
10:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
11:00
The Female Battalion
odc.: 11
Documentary
11:30
Taste Of Russia
Episode 12
12:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
12:11
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal
12:30
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
12:41
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
13:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
13:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
13:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
13:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
14:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
14:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
14:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
14:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
15:00
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
15:13
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
15:30
Cry Of A River
odc.: 1
15:43
Cry Of A River
odc.: 2
16:00
The Case
odc.: 1
The Virgins
16:12
The Case
odc.: 2
The Virgins
16:30
American Story
odc.: 1
Frack Us
16:43
American Story
odc.: 2
Frack Us
17:00
American Story
odc.: 3
Frack Us
17:10
American Story
odc.: 4
Frack Us
17:30
Taste Of Russia
Episode 12
18:00
Dancing On Wheels
odc.: 19
Documentary
18:30
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
18:43
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
19:00
For Real
odc.: 1
Cambodia' S Hollywood Dad
19:12
For Real
odc.: 2
Cambodia' S Hollywood Dad
19:30
The Female Battalion
odc.: 11
Documentary
20:00
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
20:11
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
20:30
H2woe
odc.: 1
20:44
H2woe
odc.: 2
21:00
Dancing On Wheels
odc.: 20
Documentary
21:30
Taste Of Russia
Episode 12
22:00
The Female Battalion
odc.: 12
Documentary
22:30
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 1
22:43
Mea Culpa! Under The Mask...
odc.: 2
23:00
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
23:13
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
23:30
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
23:43
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
00:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
00:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
00:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
00:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
01:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
01:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
01:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
01:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
02:00
Dancing On Wheels
odc.: 20
Documentary
02:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
02:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
03:00
The Female Battalion
odc.: 12
Documentary
03:30
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
03:42
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
04:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
04:11
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal
04:30
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
04:41
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
05:00
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
05:11
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
05:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
05:42
The Case
odc.: 2
The Virgins

RT DOC HD: Jutro 17 stycznia

Wszystkie kanały
06:00
For Real
odc.: 1
Cambodia' S Hollywood Dad
06:12
For Real
odc.: 2
Cambodia' S Hollywood Dad
06:30
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
06:43
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
07:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
07:12
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
07:30
For Real
odc.: 1
A Brilliant Life In Darkness
07:43
For Real
odc.: 2
A Brilliant Life In Darkness
08:00
Daily Grind
odc.: 1
On The Golden Breadline
08:12
Daily Grind
odc.: 2
On The Golden Breadline
08:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Sudanaesthesia
08:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Sudanaesthesia
09:00
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
09:13
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
09:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Hearts Of Coal
09:41
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Hearts Of Coal
10:00
Dancing On Wheels
odc.: 20
Documentary
10:30
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 1
10:41
Zabbaleen: Trash Town
odc.: 2
11:00
The Female Battalion
odc.: 12
Documentary
11:30
Art Lounge
odc.: 1
Moiseyev Ballet - Captivated...
11:43
Art Lounge
odc.: 2
Moiseyev Ballet - Captivated...
12:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
12:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
12:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
12:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
13:00
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 1
Panama Chronicles.
13:13
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 2
Panama Chronicles.
13:30
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 3
Panama Chronicles.
13:43
Vneshnee Proizvodstvo
odc.: 4
Panama Chronicles.
14:00
Cry Of A River
odc.: 1
14:13
Cry Of A River
odc.: 2
14:30
The Case
odc.: 1
The Virgins
14:42
The Case
odc.: 2
The Virgins
15:00
American Story
odc.: 1
Frack Us
15:13
American Story
odc.: 2
Frack Us
15:30
American Story
odc.: 3
Frack Us
15:40
American Story
odc.: 4
Frack Us
16:00
The Afghan Lady Cab
odc.: 1
16:13
The Afghan Lady Cab
odc.: 2
16:30
This Is China
The Poetry Of Chinese Carving
17:00
To The Max
odc.: 1
My Crazy Russian Vlog
17:11
To The Max
odc.: 2
My Crazy Russian Vlog
17:30
H2woe
odc.: 1
17:44
H2woe
odc.: 2
18:00
Dancing On Wheels
odc.: 20
Documentary
18:30
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
18:42
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
19:00
The Female Battalion
odc.: 12
Documentary
19:30
Cry Of A River
odc.: 1
19:43
Cry Of A River
odc.: 2
20:00
The Case
odc.: 1
Afghan Overdose
20:13
The Case
odc.: 2
Afghan Overdose
20:30
The Case
odc.: 3
Afghan Overdose
20:44
The Case
odc.: 4
Afghan Overdose
21:00
Dancing On Wheels
odc.: 21
Documentary
21:30
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 1
21:43
Daniela, Princess Of Guca
odc.: 2
22:00
Maintenance Works
04:00
Maintenance Works

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno