1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

PULS 2 HD

PULS 2 HD: Poniedziałek 22 października

Wszystkie kanały
06:00
Zaczarowany ołówek
odc.: 38
Macki ośmiornicy
06:15
Przygody kota Filemona
odc.: 8
Kocie drogi
06:35
Kapitan Jake i piraci z Nibylandii
odc.: 20
Ostatnia szansa Kapitana Haka
07:00
Kapitan Jake i piraci z Nibylandii
odc.: 1
Serce lodowatości/ Nadzwyczajny Brodini
07:30
Bob Budowniczy
odc.: 98
Nadgorliwy Tred
07:40
Strażak Sam 9
odc.: 156
Koty czy psy?
08:00
Tomek i Przyjaciele 20
odc.: 24
Hugi i statek powietrzny
08:15
Baranek Shaun
odc.: 47
Tupecik
08:35
Psi Patrol 3
odc.: 22
Śniegowy Festiwal Piesków
09:10
Lwia Straż
odc.: 21
Opowieść o Zimwi
09:35
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 6
Megastrażacy
10:00
Reksio
odc.: 30
Reksio swat
10:10
Zabawy Bolka i Lolka
odc.: 5
Niefortunne niańki
10:25
Teletubisie
odc.: 2
10:45
Kot-o-ciaki
odc.: 2
Ekipa filmowa
10:50
Kot-o-ciaki
odc.: 3
Piknik
10:55
Kot-o-ciaki
odc.: 4
Strach-o-ciaki
11:05
Listonosz Pat 8
odc.: 1
Pat się nie poddaje
11:20
Porwanie Baltazara Gąbki
odc.: 10
Zdobycie pałacu
11:30
Reksio
odc.: 31
Reksio dentysta
11:45
Zabawy Bolka i Lolka
odc.: 6
Opiekunowie zwierząt
12:00
Bajeczki Maszy
odc.: 5
Dziadek Mróz
12:05
Bajeczki Maszy
odc.: 6
Wilk i lis
12:15
Grizzly i lemingi
odc.: 15
Lemingi i pająki
12:35
Flintstonowie
odc.: 9
Pierścionek zaręczynowy
13:00
Flintstonowie
odc.: 10
Podbój Hollygłazu
13:35
Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2
odc.: 16
Cichy wielbiciel
14:10
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 2
Przygoda z jajem
14:35
World of Winx
odc.: 10
Niebezpieczne morza
15:00
Atomówki
odc.: 36
Nie takie tajne służby
15:10
Ben 10
odc.: 16
Burza mózgów
15:25
Flintstonowie
odc.: 11
16:10
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2
odc.: 17
Tylko z zaproszeniem
16:35
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 3
Ted, niedzielny bohater
17:00
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 14
Klątwa/Zakochana małpa
17:35
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 19
Byłem żywym trupem/Operacja żądło
18:00
Alvinnn!!! I wiewiórki 3
odc.: 1
Karate wiewiór
18:20
Psi Patrol 3
odc.: 24
Pieski ratują wielką roślinę/Pieski i elektromagnes
18:50
Bob Budowniczy
odc.: 100
Pachnący ładunek Spychacza
19:00
Strażak Sam 9
odc.: 158
19:10
Tomek i Przyjaciele 20
odc.: 26
Szyper i syrena
19:25
Lwia Straż
odc.: 22
Lwy ze złej ziemi
20:00
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13
odc.: 7
21:00
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13
odc.: 8
22:00
Lombard. Życie pod zastaw 3
odc.: 129
23:00
Wstydliwe choroby
odc.: 12
00:00
Terapia szokowa
odc.: 11
01:00
Jeździec bez głowy 2
odc.: 15
02:00
Niesamowite!
odc.: 16
Drogi spadek
02:35
Niesamowite!
odc.: 17
Ostatnie zadanie
03:00
Niesamowite!
odc.: 18
Galerianka
03:35
JRG w akcji
odc.: 13
04:10
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 4
Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
04:55
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 5
Biesiada myśliwska
05:35
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 6
Biesiada dworska

PULS 2 HD: Wtorek 23 października

Wszystkie kanały
06:00
Zaczarowany ołówek
odc.: 39
U celu podróży
06:15
Przygody kota Filemona
odc.: 9
Zegar z kukułką
06:35
Kapitan Jake i piraci z Nibylandii
odc.: 1
Serce lodowatości/ Nadzwyczajny Brodini
07:00
Kapitan Jake i piraci z Nibylandii
odc.: 2
Ucieczka z wyspy duchów/Wyspa doktora Śrubokręckiego
07:30
Bob Budowniczy
odc.: 100
Pachnący ładunek Spychacza
07:40
Strażak Sam 9
odc.: 158
08:00
Tomek i Przyjaciele 20
odc.: 26
Szyper i syrena
08:15
Baranek Shaun
odc.: 48
Kobza
08:35
Psi Patrol 3
odc.: 24
Pieski ratują wielką roślinę/Pieski i elektromagnes
09:10
Lwia Straż
odc.: 22
Lwy ze złej ziemi
09:35
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 7
Rycerski rajd
10:00
Reksio
odc.: 32
Reksio sadownik
10:10
Zabawy Bolka i Lolka
odc.: 7
Czarna dama
10:25
Teletubisie
odc.: 3
10:45
Kot-o-ciaki
odc.: 5
Kotki i dżem
10:50
Kot-o-ciaki
odc.: 6
Rower
10:55
Kot-o-ciaki
odc.: 7
Skarb!
11:05
Listonosz Pat 8
odc.: 2
Podwójne przebranie
11:20
Porwanie Baltazara Gąbki
odc.: 11
Nocna bitwa
11:30
Reksio
odc.: 33
Reksio kompan
11:45
Bolek i Lolek na wakacjach
odc.: 1
Lunapark
12:00
Bajeczki Maszy
odc.: 7
Wierzchołki i korzonki
12:05
Bajeczki Maszy
odc.: 8
Królewna żabka
12:15
Grizzly i lemingi
odc.: 14
Napój gaszący pragnienie
12:35
Flintstonowie
odc.: 12
Szczęśliwy los
13:00
Flintstonowie
odc.: 13
Restauracja dla kierowców
13:35
Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2
odc.: 18
Shifu i jego była
14:10
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 3
Ted, niedzielny bohater
14:35
World of Winx
odc.: 11
Cienie na śniegu
15:00
Atomówki
odc.: 37
Zabawki pod lupą
15:10
Ben 10
odc.: 17
Poszukiwacze skarbów
15:35
Flintstonowie
odc.: 14
Włamywacz
16:10
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2
odc.: 19
Dorwać kuriera
16:35
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 4
Most na rzece Mort
17:00
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 15
Zbliża się orka!/Mniej niż zero
17:35
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 20
Dzień próby/Gorzka prawda
18:00
Alvinnn!!! I wiewiórki 3
odc.: 2
Kto jest ulubieńcem?
18:20
Psi Patrol 3
odc.: 25
Pieski ratują patrolowiec/Pieski ratują wrony
18:50
Bob Budowniczy
odc.: 101
Lawina
19:00
Strażak Sam 9
odc.: 159
Trema
19:10
Tomek i Przyjaciele 20
odc.: 27
19:25
Lwia Straż
odc.: 23
Ostatni ryk
20:00
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13
odc.: 9
21:00
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 13
odc.: 10
22:00
Lombard. Życie pod zastaw 3
odc.: 130
23:00
Wstydliwe choroby
odc.: 13
00:00
Terapia szokowa
odc.: 12
01:00
Jeździec bez głowy 2
odc.: 16
02:00
Niesamowite!
odc.: 19
Drugie życie
02:35
Niesamowite!
odc.: 20
Dar losu
03:00
Niesamowite!
odc.: 21
Podwójne życie studentki
03:35
JRG w akcji
odc.: 1
04:10
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 7
Biesiada jeździecka: Kabanosy
04:55
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 8
Garncarska
05:35
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 9
Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno