1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

PULS 2

PULS 2: Środa 18 lipca

Wszystkie kanały
06:00
Zaczarowany ołówek
odc.: 15
Podwodny skarb
06:05
Dziwny świat kota Filemona
odc.: 2
Zimowy wieczór
06:30
Było sobie życie
odc.: 26
Życie toczy się dalej
06:55
Grizzly i lemingi
odc.: 54
Błyskawiczna nauka
07:00
Grizzly i lemingi
odc.: 55
Odkąd niedźwiedź sięga pamięcią
07:05
Bajeczki Maszy
odc.: 5
Dziadek Mróz
07:15
Bajeczki Maszy
odc.: 6
Wilk i lis
07:35
Jej Wysokość Zosia
odc.: 25
Korowód przyjaźni
08:00
Klinika dla pluszaków
odc.: 18
Urodziny Heli / Bolący zgryz
08:25
Bob Budowniczy
odc.: 72
Bolączka dźwigu
08:45
Strażak Sam 10
odc.: 10
Rozstanie
09:00
Tomek i przyjaciele 19
odc.: 6
Filip na ratunek
09:15
Baranek Shaun
odc.: 63
Porwanie
09:20
Baranek Shaun
odc.: 64
Trening Bitzera
09:35
Psi Patrol 2
odc.: 22
Pieski ratują tonącego Francois/Pieski ratują pingwiny
10:00
Reksio
odc.: 12
Reksio telewidz
10:10
Bolek i Lolek na wakacjach
odc.: 13
Morska przygoda
10:25
Teletubisie
odc.: 55
10:45
Noddy
odc.: 93
Odwiedziny pieska Bumpiego
11:00
Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2
odc.: 2
Wielki Bob
11:15
Zaczarowany ołówek
odc.: 16
Szalony pociąg
11:30
Reksio
odc.: 13
Reksio kosmonauta
11:45
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
odc.: 1
Obrońcy prawa
12:00
Gumisie
odc.: 13
Światło daje moc
12:35
Flintstonowie
odc.: 140
Surfujący Fred
13:00
Yogi - łowca skarbów
odc.: 10
Uskok w Beverly Hills
13:35
Pixie i Dixie
odc.: 37
Dobra cena na myszy
13:40
Pixie i Dixie
odc.: 38
Pełna kultura
13:50
Pixie i Dixie
odc.: 39
Kot w kosmosie
14:00
Flintstonowie
odc.: 141
Cudowny świat rozrywki
14:35
Flintstonowie
odc.: 142
Domek dla teściowej
15:00
Timon i Pumba 3
odc.: 55
Gra warta Niefarta/Wilk w ptasich piórkach
15:35
Timon i Pumba 3
odc.: 56
Grzmiące sadło/Viva Las Pumbas!
16:00
SpongeBob Kanciastoporty
odc.: 149
Nie znasz go/Tunel rękości
16:35
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 1
Obcy na pokładzie
17:00
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 8
Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów
17:35
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 10
Wszędzie żołędzie/Terror z Madagaskaru
18:00
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 138
Superbohaterowie
18:20
Psi Patrol 2
odc.: 23
Pieski ratują zawody snowboardowe/Kurka, która dała nurka
18:50
Bob Budowniczy
odc.: 73
Wiadomość z kosmosu
19:00
Strażak Sam 10
odc.: 11
Ognista piłka
19:10
Tomek i przyjaciele 19
odc.: 7
Kim jest Jurek?
19:25
Gumisie 2
odc.: 1
Hop i w górę
20:00
Lombard. Życie pod zastaw 2
odc.: 76
21:00
Wizyta po latach
Film thriller
23:00
Dzieci kukurydzy 5: Pola grozy
Film horror
00:30
Lombard. Życie pod zastaw
odc.: 18
01:25
Niesamowite!
odc.: 22
Szczęśliwa wdowa
02:05
Niesamowite!
odc.: 23
Czy ja to wszystko zrobiłem?
02:40
Niesamowite!
odc.: 24
Bezdomny Zenek
03:00
Niesamowite!
odc.: 25
Syn marnotrawny
03:35
JRG w akcji
odc.: 3
04:10
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 6
Biesiada dworska
04:55
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 7
Biesiada jeździecka: Kabanosy
05:35
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 8
Garncarska

PULS 2: Czwartek 19 lipca

Wszystkie kanały
06:00
Zaczarowany ołówek
odc.: 17
Sroczka złodziejka
06:05
Dziwny świat kota Filemona
odc.: 3
Wielkanocne sprzątanie
06:30
Było sobie życie
odc.: 5
Krew
06:55
Grizzly i lemingi
odc.: 56
Chemiczne lemingi
07:00
Grizzly i lemingi
odc.: 57
Pilot
07:05
Bajeczki Maszy
odc.: 7
Wierzchołki i korzonki
07:15
Bajeczki Maszy
odc.: 8
Królewna żabka
07:35
Klinika dla pluszaków
odc.: 18
Urodziny Heli / Bolący zgryz
08:00
Klinika dla pluszaków
odc.: 19
Słodkie oposy/Króliczy smutek
08:25
Bob Budowniczy
odc.: 73
Wiadomość z kosmosu
08:45
Strażak Sam 10
odc.: 11
Ognista piłka
09:00
Tomek i przyjaciele 19
odc.: 7
Kim jest Jurek?
09:15
Baranek Shaun
odc.: 65
Rzeźba
09:20
Baranek Shaun
odc.: 66
Nowe rządy
09:35
Psi Patrol 2
odc.: 23
Pieski ratują zawody snowboardowe/Kurka, która dała nurka
10:00
Reksio
odc.: 14
Reksio magik
10:10
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
odc.: 2
Postrach Teksasu
10:25
Teletubisie
odc.: 56
10:45
Noddy
odc.: 94
Parada zabawek
11:00
Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2
odc.: 3
Zuchwała owca
11:15
Zaczarowany ołówek
odc.: 18
Wakacje z duchem
11:30
Reksio
odc.: 15
Reksio pielęgniarz
11:45
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
odc.: 3
Pościg
12:00
Gumisie 2
odc.: 1
Hop i w górę
12:35
Flintstonowie
odc.: 143
Gwiazdor
13:00
Yogi - łowca skarbów
odc.: 11
W poszukiwaniu garnka złota
13:35
Pixie i Dixie
odc.: 40
Imprezowy Jinks
13:40
Pixie i Dixie
odc.: 41
Zakochany kocur
13:50
Pixie i Dixie
odc.: 42
Brzydkie kaczątko
14:00
Flintstonowie
odc.: 144
Ławnik
14:35
Flintstonowie
odc.: 145
Wesołe miasteczko
15:00
Timon i Pumba 3
odc.: 57
Na ostro/Guźcołak
15:35
Timon i Pumba 3
odc.: 58
Nie jedzcie przyjaciół!/Wystrzeleni, postrzeleni
16:00
SpongeBob Kanciastoporty
odc.: 150
Krabo-dogi/Wrak Manua Loa
16:35
Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
odc.: 2
Przygoda z jajem
17:00
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 9
Operacja "Jednorożec apokalipsy"
17:35
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 11
Bananowa Afryka/Test na szefa
18:00
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 139
Sekret pocałunku
18:20
Psi Patrol 2
odc.: 24
Pieski ratują pizzę/Pieski ratują Skye
18:50
Bob Budowniczy
odc.: 74
Plakietki Boba
19:00
Strażak Sam 10
odc.: 12
Jaskiniowa wpadka
19:10
Tomek i przyjaciele 19
odc.: 8
Karolek i Święta
19:25
Gumisie 2
odc.: 2
Szybszy niż najszybszy Tami/Za kilka suwerenów
20:00
Lombard. Życie pod zastaw 2
odc.: 77
21:00
Agenci NCIS 7
odc.: 9
Dziecięce zabawy
22:00
Agenci NCIS 7
odc.: 10
Wiara
23:00
Zabójcze umysły 5
odc.: 106
00:00
Zabójcze umysły 5
odc.: 107
01:00
Ukryta tożsamość
odc.: 7
02:00
Lombard. Życie pod zastaw
odc.: 19
03:00
Niesamowite!
odc.: 3
Drugie dno
03:35
JRG w akcji
odc.: 5
04:10
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 9
Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
04:55
Biesiada na cztery pory roku
odc.: 10
Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
05:35
Na jedwabnym szlaku
odc.: 1
Huang He - Żółta Rzeka

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno