1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

POLSAT Sport HD

POLSAT SPORT HD: Środa 26 czerwca

Wszystkie kanały
06:00
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów - mecz: Polska - Argentyna
09:00
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Kajakarstwo - finały
Na żywo
10:45
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Strzelectwo - finały
Na żywo
12:30
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Strzelectwo - finały
Na żywo
14:30
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Strzelectwo - finały
Na żywo
16:30
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka - półfinał zawodów w formule Dynamic New Athletics
Na żywo
19:00
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka - półfinał zawodów w formule Dynamic New Athletics
Na żywo
21:00
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów - mecz: Włochy - Polska
23:30
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej
04:30
Sporty walki: KSW 48 - walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse

POLSAT SPORT HD: Czwartek 27 czerwca

Wszystkie kanały
06:00
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów - mecz: Włochy - Polska
08:00
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Łucznictwo - eliminacje
Na żywo
12:00
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Strzelectwo - finały
Na żywo
13:45
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Łucznictwo - półfinały
Na żywo
15:30
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Kolarstwo torowe - kwalifikacje
Na żywo
18:15
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Kolarstwo torowe - finały
Na żywo
19:45
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Strzelectwo
22:10
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów - mecz: Polska - Serbia
00:30
Boks: Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksander Usyk
02:15
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Brazylia - Paragwaj
Na żywo
04:30
Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie - waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk

Pozycja na dekoderze: 21

Kanał prezentuje ramówkę Polsatu Sport w jakości HD.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2019 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno