1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Nick Jr.

NICK JR.: Poniedziałek 18 czerwca

Wszystkie kanały
06:00
Kot-o-ciaki
odc.: 35
Dreams on Demand
06:05
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 19
Dzień, w którym Heniś poznał... Królika
06:10
Dora poznaje świat
odc.: 7
Niespodzianka dla Piesia
06:35
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 12
Grand Prix Zderzakowa
07:00
Rafcio Śrubka
odc.: 1
Rafcio i robozaur wybawiciel/Rafcio i wysokie loty
07:15
Psi Patrol
odc.: 25
Pieski i wielki wyścig/Pieski pieką ciasto
07:40
Rycerka Nella
odc.: 3
Gra w chowanego/Śpiące smoki
08:05
Shimmer i Shine
odc.: 19
Uwięzione w dżungli / Tajemnicza wieża
08:30
Psi Patrol 3
odc.: 17
Gwiazdy filmowe/Pieski ratują dzień sportu
08:50
Wallykazam!
odc.: 8
Ciemny dzień
09:15
Sunny Pogodna
odc.: 4
Puppy Love
09:40
Rycerka Nella
odc.: 11
Radość obdarowywania/Konkurs talentów
10:05
Shimmer i Shine
odc.: 4
Syreni problem/Śnieg i mróz
10:30
Shimmer i Shine
odc.: 5
Gwiazda życzeń/Pogoń za dywanem
10:55
Kiva potrafi
odc.: 5
Abracadangus
11:05
Kot-o-ciaki
odc.: 3
Piknik
11:10
Kot-o-ciaki
odc.: 4
Strach-o-ciaki
11:15
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 11
Blaze śpieszy z pomocą
11:40
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 12
Grand Prix Zderzakowa
12:05
Rafcio Śrubka
odc.: 26
Robo-Rafcio/Rafcio i kocie harce
12:30
Bąbelkowy świat gupików 4
odc.: 2
Turniej wdzięku
12:55
Bąbelkowy świat gupików 4
odc.: 3
Przebieranki
13:20
Umizoomi 4
odc.: 12
Umi Grand Prix!
13:45
Psi Patrol
odc.: 17
Pieski ratują basen/Cyrkowcy
14:10
Psi Patrol
odc.: 19
Pieski ratują superpsa/Pieski ratują psa robota
14:35
Dora poznaje świat
odc.: 8
Magiczna różdżka wielkiej kury
15:00
Maks i Ruby
odc.: 8
Ptasie safari Ruby/Maks idzie na ryby/Ruby próbuje jeszcze raz
15:30
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 17
Dzień, w którym Heniś poznał... Niedźwiedzia
15:35
Wallykazam!
odc.: 7
Wciągnięci w bagno
15:55
Shimmer i Shine
odc.: 16
Na kręglach
16:20
Rycerka Nella
odc.: 13
Królewski Plażo-Dzień/Królewskie polowanie
16:40
Kiva potrafi
odc.: 26
Kosmiczny aport
16:55
Psi Patrol 3
odc.: 2
Pieski ratują poszukiwacza złota/Pieski ratują patrolowiec
17:20
Blaze i megamaszyny
odc.: 12
Tajemniczy rabuś
17:45
Rafcio Śrubka
odc.: 11
Rafcio i kosmiczna Orbitka/Rafcio i zakichana ryba
18:00
Rafcio Śrubka
odc.: 12
Rafcio i wodne sprawy/Rafcio i wyścig po śmieci
18:10
Zack i Kwak
odc.: 25
Uwaga na piratów/Rozkładamy banany
18:30
Shimmer i Shine
odc.: 16
Mroźna zabawa / Druga szansa Zety
18:45
Shimmer i Shine
odc.: 6
Tęczowe Zaramej
19:10
Psi Patrol 3
odc.: 7
Pieski ratują Apollo/Pieski ratują hipopotamy
19:35
Psi Patrol 3
odc.: 8
Pieski ratują odważnego Danny'ego/Pieski na urlopie
20:00
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 21
Dzień, w którym Heniś poznał... Klacz
20:05
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 22
Dzień, w którym Heniś poznał... Płótno
20:10
Kiva potrafi
odc.: 19
Podziemna wyprawa
20:20
Wallykazam!
odc.: 3
Raz przemówił głaz
20:45
Dora i przyjaciele
odc.: 16
Cukierek albo psikus
21:10
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 17
Bąbelkowe pszczele zawody
21:40
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 38
Urodziny króla
21:50
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 39
Fabryka różdżek
22:00
Shimmer i Shine
odc.: 4
Zeta i Samira/Dotknięcie Zety
22:25
Shimmer i Shine
odc.: 5
Nazbu i jego rodzina/Darpuchy
22:50
Umizoomi 3
odc.: 13
Zagrajmy w Cyfrosmoki!
23:10
Rycerka Nella
odc.: 20
Let It Snow/Go Dragondaisies! Go!
23:25
Psi Patrol 2
odc.: 10
Pieski ratują pokaz talentów/Pieski ratują festiwal kukurydzy
23:45
Rafcio Śrubka
odc.: 13
Rusty in Liam Land/Rusty the Vacuum Kid
00:10
Blaze i megamaszyny
odc.: 16
Przyjaźń łączy
00:30
Psi Patrol 2
odc.: 11
Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki
00:55
Psi Patrol 3
odc.: 13
Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka
01:10
Rycerka Nella
odc.: 18
Najelegantsza Królewna-Rycerka/Praktyka czyni mistrza
01:30
Rycerka Nella
odc.: 20
Let It Snow/Go Dragondaisies! Go!
01:50
Psi Patrol 2
odc.: 12
Pieski ratują papugę/Pieski ratują królową pszczół
02:15
Psi Patrol 3
odc.: 14
Pieski ratują robozaura/Pieski ratują festiwal filmowy
02:25
Shimmer i Shine
odc.: 7
Ahoj, dżiny!
02:50
Psi Patrol 3
odc.: 14
Pieski ratują robozaura/Pieski ratują festiwal filmowy
03:00
Kot-o-ciaki
odc.: 38
Super Cats!
03:05
Kot-o-ciaki
odc.: 39
Kid E Kites
03:10
Kot-o-ciaki
odc.: 14
Gadający ptaszek
03:15
Kot-o-ciaki
odc.: 15
Błotnista przygoda!
03:20
Sunny Pogodna
odc.: 8
Sunny's Birthday Wish List
03:45
Shimmer i Shine
odc.: 8
Światła! Kamera! Dżiny!
04:05
Rycerka Nella
odc.: 22
Blaine i odznaki tropiciela/Wielki pech Ślicznej
04:30
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 6
Megastrażacy
04:50
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 7
Rycerski rajd
05:10
Psi Patrol 2
odc.: 14
Pieski ratują rodzinę słoni/Pieski i podstępne kociaki
05:35
Rafcio Śrubka
odc.: 18
Rafcio i Robo-fort/Rafcio i Byko-spychacz

NICK JR.: Wtorek 19 czerwca

Wszystkie kanały
06:00
Kot-o-ciaki
odc.: 36
Making Up Adventures
06:05
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 20
Dzień, w którym Heniś poznał... Wóz Strażacki
06:10
Dora poznaje świat
odc.: 8
Parada Dory
06:35
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 13
Ścieżka skarbów
07:00
Rafcio Śrubka
odc.: 2
Rafcio i szok w drodze na stok/Rafcio i nocny rabuś
07:15
Psi Patrol 2
odc.: 1
Pieski ratują pingwiny/Pieski ratują delfinka
07:40
Rycerka Nella
odc.: 4
Smoczyca Szelma/Pyszotkowa Śliweczka
08:05
Shimmer i Shine
odc.: 20
Dżinopiratki
08:30
Psi Patrol 3
odc.: 18
Pieski w dżemie/Pieski ratują surfującą świnkę
08:50
Wallykazam!
odc.: 9
Rita Biegaczka
09:20
Sunny Pogodna
odc.: 5
Band Together
09:40
Rycerka Nella
odc.: 12
Trójka to już tłum/Czego oko nie widzi...
10:05
Shimmer i Shine
odc.: 6
Zniknięcie/Mroźny dzień
10:30
Shimmer i Shine
odc.: 7
Błyskotka/Czarodziejska laska
10:55
Kiva potrafi
odc.: 6
Wyspa Przyjęć
11:05
Kot-o-ciaki
odc.: 5
Kotki i dżem
11:10
Kot-o-ciaki
odc.: 6
Rower
11:15
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 13
Ścieżka skarbów
11:40
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 14
Zatrzymać Turbo Narty
12:05
Rafcio Śrubka
odc.: 1
Rafcio i robozaur wybawiciel/Rafcio i wysokie loty
12:30
Bąbelkowy świat gupików 4
odc.: 6
Przeprowadzka
12:55
Bąbelkowy świat gupików 4
odc.: 7
Świątynia Zaginionego Szczeniaczka
13:20
Umizoomi 4
odc.: 15
Movie Madness!
13:45
Psi Patrol
odc.: 20
Pieski i małpka/Pieski i sowa
14:10
Psi Patrol
odc.: 21
Pieski ratują nietoperza/Pieski i wizyta u dentysty
14:40
Dora poznaje świat
odc.: 9
Dora w krainie trolli
15:05
Maks i Ruby
odc.: 9
Idealna choinka Ruby/Prezenty gwiazdkowe Maksa/Kolęda Maksa i Ruby
15:30
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 18
Dzień, w którym Heniś poznał... Pojemnik na Śmieci
15:35
Wallykazam!
odc.: 8
Ciemny dzień
15:55
Shimmer i Shine
odc.: 17
Deskowa pomyłka
16:20
Rycerka Nella
odc.: 14
Wyprawa na Liliową Polanę/Gąsiedziczki i Dzikosmoczki
16:40
Kiva potrafi
odc.: 27
Zagadka Atlantydy
16:55
Psi Patrol 3
odc.: 3
Pieski ratują mecz/Pieski ratują obrożę
17:20
Blaze i megamaszyny
odc.: 13
Zeg i jajo
17:45
Rafcio Śrubka
odc.: 12
Rafcio i wodne sprawy/Rafcio i wyścig po śmieci
18:00
Rafcio Śrubka
odc.: 13
Rusty in Liam Land/Rusty the Vacuum Kid
18:10
Zack i Kwak
odc.: 26
Papierowi skauci/Rozkładana parada
18:30
Shimmer i Shine
odc.: 16
Mroźna zabawa / Druga szansa Zety
18:45
Shimmer i Shine
odc.: 5
Nazbu i jego rodzina/Darpuchy
19:10
Psi Patrol 3
odc.: 9
Pieski ratują smoka/Pieski ratują trzy świnki
19:35
Psi Patrol 3
odc.: 10
Pieski ratują zatokę przed kwiatem/Pieski ratują kosmo-małpkę
20:00
Dzień, w którym Heniś poznał...
odc.: 23
Dzień, w którym Heniś poznał... Buty do biegania
20:05
Kiva potrafi
odc.: 20
Kłopoty z marchwią
20:20
Wallykazam!
odc.: 4
Jak wykąpać smoka
20:45
Dora i przyjaciele
odc.: 17
Słodki biwak
21:15
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 18
Doroczna gonitwa żab
21:40
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 40
Biwak
21:50
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 41
Kolacja
22:00
Shimmer i Shine
odc.: 6
Tęczowe Zaramej
22:25
Shimmer i Shine
odc.: 7
Szaleństwo fryzur/Magia kwiatów
22:50
Umizoomi 3
odc.: 14
Wyprawa w kosmos
23:10
Rycerka Nella
odc.: 22
Blaine i odznaki tropiciela/Wielki pech Ślicznej
23:25
Psi Patrol 2
odc.: 15
Pieski ratują przyjaciela/Pieski ratują pasażera na gapę
23:45
Rafcio Śrubka
odc.: 14
Rafcio - łowca potworów/Rafcio i Kapitan Rożek
00:10
Blaze i megamaszyny
odc.: 17
Wyścig po złoty skarb
00:30
Psi Patrol 2
odc.: 16
Opiekunki do dzieci/Pieski ratują fajerwerki
00:55
Psi Patrol 3
odc.: 16
Pieski i niedźwiedzie/Pieski ratują tulipany
01:05
Rycerka Nella
odc.: 23
Nella i Podłoksiężnik
01:30
Rycerka Nella
odc.: 24
Śliczna na wrotkach/Odważny smok
01:50
Psi Patrol 2
odc.: 17
Pieski ratują świnki/Pieski i duch w chatce
02:15
Psi Patrol 3
odc.: 16
Pieski i niedźwiedzie/Pieski ratują tulipany
02:25
Shimmer i Shine
odc.: 9
Tańczące z łabędziami
02:50
Psi Patrol 3
odc.: 17
Gwiazdy filmowe/Pieski ratują dzień sportu
03:00
Kot-o-ciaki
odc.: 17
Konkurs tańca
03:05
Kot-o-ciaki
odc.: 18
Domek na drzewie
03:10
Kot-o-ciaki
odc.: 19
Galeria sztuki
03:15
Kot-o-ciaki
odc.: 20
Zbiory
03:20
Sunny Pogodna
odc.: 9
The Topi-Hairy Contest
03:40
Shimmer i Shine
odc.: 10
Abraka-dżiny!
04:05
Rycerka Nella
odc.: 25
Hydro-siostry/Pomoc dla Lotnika
04:25
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 9
Darington leci na księżyc
04:50
Blaze i megamaszyny 2
odc.: 10
Płomyk
05:10
Psi Patrol 2
odc.: 18
Pieski ratują przygodę!/Pieski ratują niespodziankę!
05:35
Rafcio Śrubka
odc.: 19
Rafcio i inwazja kosmitów/Rafcio i Robo-gokart

Nick Jr. to kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

Kanał dostępny w pakietach:

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno