1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

NICK

NICK: Dziś 25 września

Wszystkie kanały
09:40
trwa
Top Wing - Das coolste Team der Lüfte
odc.: 3
Penny rettet einen Polarbären/Shirley Squirrelys großer Flug
10:05
Nella die Ritterprinzessin
odc.: 2
Sir Clod/Schlaflos im Königreich
10:30
Top Wing - Das coolste Team der Lüfte
odc.: 7
Die großartige Jet-Wing-Rettung/Schildkrötenzug in Not
10:55
Blaze und die Monster-Maschinen
odc.: 17
Der Rennwagen-Superstar
11:20
Rusty Rivets
odc.: 18
Liams Festung/Rusty und der Bulldozer
11:45
Sunny Day
odc.: 18
Der kleine Tollpatsch
12:10
Shimmer und Shine
odc.: 1
Willkommen in Zahramay Falls
12:35
Winx Club
odc.: 17
Der Fluch von Fearwood
13:00
Regal Academy
odc.: 13
Der Märchenball
13:25
Beyblade Burst: Staffel 2 Folge 38
13:50
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 25
Alle vier Glatze
14:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 26
Mission Dad
14:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 3
Kein Wenn, Und oder Aber
15:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 4
Tausendsassa-Dawn!
15:30
Das Geheimnis der Hunters
odc.: 17
Sophie
15:55
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 19
Karen 2.0/Schlaflos
16:10
Willkommen bei den Louds
odc.: 25
Der Preis des Grauens/Eine Grippe kommt selten allein
16:35
Willkommen bei den Louds
odc.: 26
Der Nachhilfe-Lehrer/Vom Winde verweht
17:00
Willkommen bei den Louds
odc.: 2
Der Schul-Rowdy/Auf Trophäenjagd
17:25
Willkommen bei den Louds
odc.: 20
Der Meister der Überzeugung /Freund oder Feind?
17:35
Willkommen bei den Louds
odc.: 20
Der Meister der Überzeugung /Freund oder Feind?
17:50
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 23
Der Abschluss-Streich
18:15
School of Rock
odc.: 17
Liebe und Rock 'n Roll Teil 1
18:40
Henry Danger
odc.: 6
Das geplatzte Rohr
19:05
Die Thundermans
odc.: 25
Superhelden in Strumpfhosen
19:30
Spotlight: Ruby macht das schon
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 20
19:40
Spotlight: Ein unschlagbares Angebot
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 21
19:55
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 18
Das Experiment/Die Geld-Heirat
20:20
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 19
Mall-Mädchen Perla/Zwei Daumen nach unten
20:45
Spongebob Schwammkopf
odc.: 10
Kulturschock/F.U.N.
21:00
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 20
Der allerschönste Tag/Gummilein
21:25
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 1
Chef werden ist nicht schwer .../Bademeister Spongebob
21:50
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 2
Club Spongebob/Der Seepferdeflüsterer
22:15
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 3
Nur einen Bissen/Der Schlägertyp
22:40
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 4
Besuch vom Gesundheitsamt/Der Film im Kopf
23:05
Nicknight Retro Beat
Rozrywka
00:00
Dauerwerbesendung
Magazyn
01:00
Dauerwerbesendung
Magazyn
02:00
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 6
Bist Du bereit?/Schöner neuer Abfalleimer
02:15
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 3
Der Einzeller im Eichhörnchenpelz/Angezapft
02:40
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 4
Schmierige Schlacht/Ein Schwamm will nach oben
03:05
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 5
Denkmalsch
03:30
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 6
Deins, meins und meins/Knickerige Knauserkrabben
03:50
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 7
Geistifiziert/Der spinnt, der Spind
04:15
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 8
Rettet die Quallenfelder
04:35
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 9
Früher war Früher früher/Der Böse-Jungs-Club für Superschurken

NICK: Jutro 26 września

Wszystkie kanały
05:45
Frankie & Frank
06:00
Frankie & Frank
06:10
Kiva kann's!
odc.: 23
Der Geisterstadt-Express
06:25
Top Wing - Das coolste Team der Lüfte
odc.: 10
Die Biberdamm-Rettung/Das große Ziegenkisten-Rennen
06:45
Blaze und die Monster-Maschinen
odc.: 2
Das Pickie-Familien-Camping
07:05
Rusty Rivets
odc.: 24
Rusty und die Stinkeblumen/Der Strandtag
07:30
Zoofari
odc.: 7
Everybody Be Cool/Forest Fun
07:45
Zoofari
odc.: 7
Everybody Be Cool/Forest Fun
08:00
Bubble Guppies
odc.: 17
Enten im Gänsemarsch
08:25
Bubble Guppies
odc.: 18
Der Mond ist toll!
08:50
Bubble Guppies
odc.: 19
Gup, gup und weg!
09:15
Bubble Guppies
odc.: 20
Nonny und das Eichhörnchen
09:40
Bubble Guppies
odc.: 1
Das Kreuz zeigt den Ort!
10:05
Nella die Ritterprinzessin
odc.: 3
Der Drachenschreck/Ein Spiel mit Hindernissen
10:30
Top Wing - Das coolste Team der Lüfte
odc.: 8
Pennys Tiefsee-Tauchgang/Rods großer Sprung
10:55
Blaze und die Monster-Maschinen
odc.: 18
Rennen zum Adlerfelsen
11:20
Rusty Rivets
odc.: 19
Rusty und die Aliens/Die Geheimzutat
11:45
Sunny Day
odc.: 19
Die Country-Show
12:10
Shimmer und Shine
odc.: 2
Gefangen in der Flasche/Der Renn-Juwel
12:35
Winx Club
odc.: 18
Das magische Totem
13:00
Regal Academy
odc.: 14
Prinzessin Eisenfächer
13:25
Beyblade Burst: Staffel 2 Folge 39
13:50
Bella and the Bulldogs
odc.: 3
Kuschelhasen und andere Geheimnisse
14:15
Bella and the Bulldogs
odc.: 4
Tanzend zum Sieg
14:40
Bella and the Bulldogs
odc.: 5
Tri-Five!
15:05
Bella and the Bulldogs
odc.: 6
Stink den Gestank
15:30
Das Geheimnis der Hunters
odc.: 18
Bruhl
15:55
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 20
Ausdruckslos/Handschuhwelt ade
16:10
Willkommen bei den Louds
odc.: 3
Die Fahrprüfung/Feldwebel Lori
16:35
Willkommen bei den Louds
odc.: 4
Der Premiumplatz/Die Geschichte der zwei Tische
17:00
Willkommen bei den Louds
odc.: 5
Das 'Loud-House'-Projekt/Die Urlaubs-Debatte
17:25
Willkommen bei den Louds
odc.: 21
Die Spaß-Krise/ Überraschungs-Verräterin
17:35
Willkommen bei den Louds
odc.: 21
Die Spaß-Krise/ Überraschungs-Verräterin
17:50
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 24
Der Überwachungsroboter
18:15
School of Rock
odc.: 18
Liebe und Rock 'n Roll Teil 2
18:40
Henry Danger
odc.: 9
JAM Session
19:05
Die Thundermans
odc.: 26
Meine Freundin, der Vokuhila und ich
19:30
Spotlight: Ein unschlagbares Angebot
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 21
19:40
Spotlight: Gemobbt
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 22
19:55
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
odc.: 6
Ganz mein Ding
20:20
Game Shakers - Jetzt geht's App
odc.: 3
Total vergurkt
20:45
Neds ultimativer Schulwahnsinn
odc.: 2
Schultoiletten/Projekt-Partner
21:00
iCarly
odc.: 11
Auto oder Aus
21:25
iCarly
odc.: 12
Freddie gegen Fred
21:50
iCarly
odc.: 13
Ein Colt für alle Fälle
22:15
iCarly
odc.: 14
Wurzeln, Beeren und Kompost
22:40
iCarly
odc.: 15
Amerika singt
23:05
Nicknight Retro Beat
Rozrywka
00:00
Dauerwerbesendung
Magazyn
01:00
Dauerwerbesendung
Magazyn
02:00
Neds ultimativer Schulwahnsinn
odc.: 13
Notfall-Übungen/Busverspätungen
02:15
Clarissa
odc.: 9
Abenteuer in der Südsee
02:40
Hey Arnold
odc.: 17
Timberly liebt Arnold/Eugene, Eugene
03:05
Hey Arnold
odc.: 1
Der Eignungstest/Oskar geht arbeiten
03:30
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 15
Piratenopa/Die Kopffüßler-Loge
03:50
SpongeBob Schwammkopf
odc.: 16
Besuch von Thaddäus/Quadrathose oder nicht sein
04:15
Die Pinguine aus Madagascar
odc.: 30
Die Tierpaten/Die Naniten
04:35
Die Pinguine aus Madagascar
odc.: 31
Privates Erzfeind/Der Stinke-Thron

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno