1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Nederland 3

NEDERLAND 3: Środa 25 kwietnia

Wszystkie kanały
04:49
trwa
Tekst-TV
06:30
Pingu: Pinga's zoekgreraakte konijntje
06:34
George & Paul: Voetbal
06:40
Super Grover 2.0: Katrollen
06:45
Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh: Klim es in een boom
06:46
Sesamstraat: Verstoppen
07:00
Olivia en het bezoek van oma
07:15
Ringel Singel 19: Toen er bezoek kwam
07:20
Masha's sprookjes: De gouden haan
07:25
Pipi, Pupu & Rosemarie: Niemand op aarde is alleen
07:30
BabyBeestenBoel: Trucjes
07:40
De Boterhamshow
07:55
Buurman en Buurman: Racebaan
08:00
Shaun het schaap: Snurkende schurken
08:10
Bob de Bouwer: Strijd van de planken
08:20
Bollie & Billie: De geest
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Kiwi & Strit: Football
08:55
Nils Holgersson: De veelvraat
09:05
Barbapapa
09:10
Calimero: De Coco's in het park
09:20
Zoostraat 64: Het verhaal van Paulien de pelikaan
09:35
Kindertijd
09:36
De Joodse muis
09:43
De post
09:44
Liv & Lunaila maken een handtekening
09:47
Ik wil mijn tent
09:58
Huishoudelijke tips
10:00
Teletubbies: Met de trein
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein: Daan heeft een skateboard
10:20
Bing: Krijtdinosaurus
10:25
Mijn vriendjes Teigetje en Poeh: Konijns knollentuintje/Teigetjes schaduwmysterie
10:50
Angelina Ballerina: Angelina en de zaak van de vermiste muziek
11:05
Sesamstraat 10 voor...: Supergezonde monsters
11:16
Aya: Blindemannetje
11:20
Timmy tijd: Timmy maakt een puzzel
11:30
De speelgoeddokter: Happie happie gators
11:40
Casper & Lisa: Casper en het ei
11:50
Raad eens hoeveel ik van je hou: Kom maar mee
12:05
Masha en de beer: Vrije dag op het ijs
12:10
K3 Dansstudio: De aarde beeft
12:25
Buurman en Buurman: De levende heg
12:35
Buurman en Buurman: De bumper
12:40
Shaun het schaap: Een boerenfeestje
12:50
Shaun het schaap: Regelneef
12:55
Mega Mindy: De snorrenbende
13:25
Studio Snugger
13:40
De Kameleon: Hoog Bezoek
14:05
De regels van Floor: Klusje
14:10
De regels van Floor: Fitboy
14:25
Betreden Op Eigen Risico
15:30
Zappbios: Mijn vader is een detective : The battle
Film
16:50
Checkpoint
17:05
Checkpoint
17:10
Beste Vrienden Quiz
17:35
Hip voor Nop
18:00
#forever: Geri Zekali
18:15
SpangaS
18:25
SpangaS
18:35
Het Klokhuis: Werelderfgoed: Woudagemaal
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:20
Ouders uit de kast
21:00
Lauren!
21:40
Tweestrijd
22:35
De Gevaarlijkste Wegen Van De Wereld: Mexico
23:30
Mag ik U Kussen?

NEDERLAND 3: Czwartek 26 kwietnia

Wszystkie kanały
00:15
The Graham Norton Show
01:05
Ouders uit de kast
01:45
Lauren!
02:18
Tekst-TV
06:30
Pingu's winderige dag
06:34
George & Paul: Bal in boom
06:40
Super Grover 2.0: Zit stil je beweegt de boot
06:45
Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh: De staart van Iejoor
06:50
Sesamstraat: Beestjes
07:05
Olivia mag komen eten
07:15
Ringel Singel 19: Toen ze een circus maakten
07:20
Masha's sprookjes: Het paard met de bochel
07:25
Pipi, Pupu & Rosemarie: Marie Rosé
07:35
BabyBeestenBoel: Vliegen
07:40
De Boterhamshow
07:55
Buurman en Buurman: Aquarium
08:05
Shaun het schaap: Op safari!
08:10
Bob de Bouwer: Storm op komst
08:20
Bollie & Billie: Handen af van ons park!
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Kiwi & Strit: Umbrellas
08:55
Nils Holgersson: Sola's licht
09:05
Barbapapa
09:10
Calimero: Wonderbloemen
09:25
Zoostraat 64: Het verhaal van de smikkelvruchtenboom
09:35
Kindertijd
09:36
Rare rode haren
09:42
Het hoge hondje
09:44
Viki en Tim gaan naar de vrijmarkt
09:46
Het dienstmeisje heeft vrij
09:57
Eekhoorn
10:05
Teletubbies: Even wachten!
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein: De feestjurk van nijntje
10:20
Bing: Aardappel
10:30
Mijn vriendjes Teigetje en Poeh: Ik-hou-van-jou-dag/Knorretjes kleinigheid
10:50
Angelina Ballerina: Angelina, de dierenoppas
11:10
Sesamstraat 10 voor...: Elmo
11:18
Aya: Geen speelgoed op straat
11:20
Timmy tijd: Timmy helpt bij de hik
11:30
De speelgoeddokter: Uit de toon
11:45
Casper & Lisa: Gaspard & Lisa
11:55
Raad eens hoeveel ik van je hou: Het nest
12:05
Masha en de beer: Eerste schooldag
12:10
K3 Dansstudio: Aliyee
12:30
Wickie de Viking: Red Ilvy
12:40
Heidi: De duivelsbrug
13:05
Kindertijd
13:06
Isis
13:09
Kikker is bang
13:16
Huttendorp
13:22
Tonky vliegt
13:23
Egelverhalen - over mij
13:25
Sterrenbeeld - Tweeling
13:27
Polle laat zijn amandelen knippen
13:30
Tip de muis: Wakker worden, 't sneeuwt
13:40
Sesamstraat: Taal
13:55
Nelli en Nora: Vieze wind
14:00
Rintje: Ik zie, ik zie
14:05
Pieter Konijn: Het verhaal van de vergeten tunnels
14:15
Mike de ridder en de beste uitkijk
14:30
De Smurfen: De paarse Smurfen
14:45
Peter Pan: De talentenjacht
15:05
Peperbollen: Een nieuw team
15:35
Beste Vrienden Quiz
16:00
#forever: Geri Zekali
16:10
SpangaS
16:20
SpangaS
16:35
Checkpoint
17:00
Beste Vrienden Quiz VIPS
17:25
Gek op jou!: Renee vs Tim
17:35
Jill: Friendship
17:50
#forever: Jeuk!
18:00
SpangaS
18:15
SpangaS
18:25
Het Klokhuis: Escher
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Keuringsdienst van Waarde: Gelukskoekjes
20:55
Nicolaas op oorlogspad: Oorlog als entertainment
21:45
Typhoon in Amerika
22:25
Jeuk: Three strikes you're out
22:55
Mag ik U Kussen?
23:35
The Graham Norton Show

NL 3 - niderlandzki kanał dla dzieci.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno