1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Junior (niem.)

JUNIOR (NIEM.): Sobota 21 kwietnia

Wszystkie kanały
06:00
Rupert, der Bär
odc.: 1
Rupert und Ping Pong
06:25
Der Regenbogenfisch
odc.: 15
Macht Verdirbt den Charakter
06:35
Der Regenbogenfisch
odc.: 16
Blue Bekommt ein Schwesterchen
06:50
Bumba
odc.: 47
06:55
Bumba
odc.: 48
07:00
Die Biene Maja
odc.: 47
Walter hat den Durchblick
07:10
Die Biene Maja
odc.: 48
Majas Schatz
07:25
Wickie und die starken Männer
odc.: 73
Schöne Bescherung
07:35
Heidi
odc.: 7
Ein schlechter Tausch
08:00
Raumfahrer Jim
odc.: 47
Störung am Stinke-See
08:10
Raumfahrer Jim
odc.: 48
Der leuchtende Stein
08:25
Rupert, der Bär
odc.: 18
Rupert im Zeitland
08:50
Die Abenteuer von Chuck & seinen Freunden
odc.: 19
Der Rädertausch/Chuck ist krank
09:15
Wissper
odc.: 9
Das schüchterne Känguru
09:20
Wissper
odc.: 10
Übermütige Affenbande
09:25
Leo Lausemaus
odc.: 24
Das Kostüm
09:35
Pinocchio
odc.: 14
Wie Pinocchio ein Hofhund wird
10:00
Benjamin Blümchen
odc.: 8
Benjamin als Leuchtturmwärter
10:25
Wissper
odc.: 27
Spurensuche
10:30
Leo Lausemaus
odc.: 27
Ich bin noch nicht müde!
10:40
Raumfahrer Jim
odc.: 27
Der Eingebaute Kurzschluss
10:50
Zigby, das Zebra
odc.: 52
Zigby und die Schildkröte
11:00
Finger Tips: Hilfe für Spione
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 47
11:15
Bumba
odc.: 43
11:25
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 1
Ein Auftrag von Prinzessin Celestia, Teil 1
11:50
Kati und Mim-Mim
odc.: 1
Das rasant röhrende Rennen
12:00
Kati und Mim-Mim
odc.: 2
Das Überraschungsbäumchen
12:15
Der kleine Nick
odc.: 33
Die Rechenarbeit
12:25
Der kleine Nick
odc.: 34
Die Quarantäne
12:40
Astrid Lindgrens Pippi Langstrumpf
odc.: 6
Die Perlendiebe
13:05
F.T.P.D. - Die Märchenpolizei
odc.: 13
Maerchenland in Gefahr
13:30
Bibi Blocksberg
odc.: 5
Das verhexte Dromedar
13:55
Fünf Freunde - Für alle Fälle
odc.: 5
Stromausfall
14:25
Sherlock Yack - Der Zoodetektiv
odc.: 37
Wer hat beim Stinktier rumgekleckert?
14:35
Sherlock Yack - Der Zoodetektiv
odc.: 38
Wer hat den Biber hochgenommen?
14:50
Kein Keks für Kobolde
odc.: 9
Vogelalarm
15:15
Amika
odc.: 9
Merels wackelige Lüge
15:25
Amika
odc.: 10
Seltsame Tischmanieren
15:40
Piets irre Pleiten
odc.: 3
Der doppelte Piet
16:05
Der kleine Nick
odc.: 31
Chlodwig weiß was
16:15
Der kleine Nick
odc.: 32
Max, der Zauberer
16:30
Finger Tips: Das magische Flipperspiel
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 16
16:50
Kati und Mim-Mim
odc.: 49
Die Wackelhüpfer
17:00
Die Biene Maja
odc.: 47
Walter hat den Durchblick
17:10
Die Biene Maja
odc.: 48
Majas Schatz
17:25
Wissper
odc.: 16
Die durstige Giraffe
17:30
Gazoon
odc.: 16
Nächtliche Ruhestörung
17:35
Die Abenteuer von Chuck & seinen Freunden
odc.: 18
Das Preisrätsel/Rallye braucht Hilfe
18:00
Raumfahrer Jim
odc.: 28
Ted fliegt weg
18:15
Bibi Blocksberg
odc.: 10
Mamis Geburtstag
18:40
Ghost Rockers
odc.: 35
Fingerabdrücke
18:50
Ghost Rockers
odc.: 36
Geistermusik
19:05
F.T.P.D. - Die Märchenpolizei
odc.: 9
Rotkäppchen auf Abwegen
19:30
Das Haus Anubis
odc.: 17
Sarah und der Keller
19:40
Betty Boop
odc.: 19
Haltet die Show an
19:50
Betty Boop
odc.: 20
Bettys Imbisswagen
19:55
Betty Boop
odc.: 21
Wunderdoktor Betty Boop
20:00
Programm von 06.00 Uhr bis 20.00 Uhr
Magazyn dla dzieci

JUNIOR (NIEM.): Niedziela 22 kwietnia

Wszystkie kanały
06:00
Rupert, der Bär
odc.: 2
Rupert und der Weise von Um
06:25
Der Regenbogenfisch
odc.: 17
Eines Fisches Kostbarkeiten
06:35
Der Regenbogenfisch
odc.: 18
Projekt Regenbogen
06:50
Bumba
odc.: 49
06:55
Bumba
odc.: 50
07:00
Die Biene Maja
odc.: 49
Harmonie in der Wiese
07:10
Die Biene Maja
odc.: 50
Der rote Rosso und seine Bande
07:25
Wickie und die starken Männer
odc.: 74
Ivar Einbein
07:35
Heidi
odc.: 8
Das alte Gutshaus
08:00
Raumfahrer Jim
odc.: 49
Wie dumm: Alles verkehrt rum
08:10
Raumfahrer Jim
odc.: 50
Ein Cowboy für alle Fälle
08:25
Rupert, der Bär
odc.: 19
Rupert und das Tigerauge
08:50
Die Abenteuer von Chuck & seinen Freunden
odc.: 20
Alle Trucks an Bord!/Chucks Firma
09:15
Wissper
odc.: 11
Stark wie ein Pferd
09:20
Wissper
odc.: 12
Ein Freund Dan
09:25
Leo Lausemaus
odc.: 25
Besuch von Billy!
09:35
Pinocchio
odc.: 15
Die hinterlistigen Wiesel
10:00
Benjamin Blümchen
odc.: 9
Das weiße Nashorn
10:25
Wissper
odc.: 28
Ein prächtiges Pferd
10:30
Leo Lausemaus
odc.: 28
Endlich Ferien!
10:40
Raumfahrer Jim
odc.: 28
Ted fliegt weg
10:50
Zoe Kezako
odc.: 1
Zoe's kleiner Bruder
11:00
Finger Tips: Das Palmlabyrinth
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 48
11:15
Bumba
odc.: 44
11:25
My Little Pony - Freundschaft ist Magie
odc.: 2
Ein Auftrag von Prinzessin Celestia, Teil 2
11:50
Kati und Mim-Mim
odc.: 3
Die bunten Kreidefelsen
12:00
Kati und Mim-Mim
odc.: 4
Die Handschuhkätzchen
12:15
Der kleine Nick
odc.: 35
Nick räumt auf
12:25
Der kleine Nick
odc.: 36
Live im Radio
12:40
Astrid Lindgrens Pippi Langstrumpf
odc.: 7
Die Heimkehr
13:05
Tosh
odc.: 1
Hilfe, wir sind nicht normal!
13:30
Bibi Blocksberg
odc.: 6
Der Hexenbann
13:55
Fünf Freunde - Für alle Fälle
odc.: 6
Affenchaos
14:25
Sherlock Yack - Der Zoodetektiv
odc.: 39
Wer hat das Meerschweinchen aus der Bahn geworfen?
14:35
Sherlock Yack - Der Zoodetektiv
odc.: 40
Wer hat den Piranha kaltgestellt?
14:50
Kein Keks für Kobolde
odc.: 10
Der Dreckwegbeutel
15:15
Amika
odc.: 11
Lockvogel in Pink
15:25
Amika
odc.: 12
Wo ist Amika?
15:40
Piets irre Pleiten
odc.: 4
Bleib cool, Mann!
16:05
Der kleine Nick
odc.: 33
Die Rechenarbeit
16:15
Der kleine Nick
odc.: 34
Die Quarantäne
16:30
Finger Tips: Heiße DVD-Toaster
Magazyn dla dzieci
Odcinek: 17
16:50
Kati und Mim-Mim
odc.: 50
Die Lemminge von Mimiloo
17:00
Die Biene Maja
odc.: 49
Harmonie in der Wiese
17:10
Die Biene Maja
odc.: 50
Der rote Rosso und seine Bande
17:25
Wissper
odc.: 17
Schlafenszeit für Bärenkinder
17:30
Gazoon
odc.: 17
Tarnung ist alles
17:35
Die Abenteuer von Chuck & seinen Freunden
odc.: 19
Der Rädertausch/Chuck ist krank
18:00
Raumfahrer Jim
odc.: 29
Das unsichtbare Trampolin
18:15
Bibi Blocksberg
odc.: 11
Hexerei im Zirkus
18:40
Ghost Rockers
odc.: 37
Besser spät als nie
18:50
Ghost Rockers
odc.: 38
Die schöne Helena
19:05
F.T.P.D. - Die Märchenpolizei
odc.: 10
Ali Baba und die 40 Eingesperrten Räuber
19:30
Das Haus Anubis
odc.: 18
Die dunkle Prophezeiung
19:40
Betty Boop
odc.: 22
Auf der Bambusinsel
19:50
Betty Boop
odc.: 23
Ausverkauf
19:55
Betty Boop
odc.: 24
Straßensänger
20:00
Programm von 06.00 Uhr bis 20.00 Uhr
Magazyn dla dzieci

Junior - niemiecki kanał dla dzieci.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno