1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Cartoon Network/TCM

CARTOON NETWORK/TCM: Poniedziałek 22 października

Wszystkie kanały
06:00
Ben 10
Jedenasty kosmita: część pierwsza
06:25
Między nami, misiami
Kałamarniczka
06:55
Niesamowity świat Gumballa
The Anybody
07:20
Niesamowity świat Gumballa
Taśma
07:50
Craig znad Potoku
Dzikonessa
08:15
Młodzi Tytani: Akcja!
Poważne Sprawy
08:45
Nowe Zwariowane Melodie
Porozumienie między artystami
09:10
Tom i Jerry Show
Skradzione serce
09:40
Jaś Fasola
Pielęgniarz Fasola
10:05
Wyluzuj, Scooby-Doo!
Opowieść Scooby'lijna
10:30
Atomówki
Minigolfowe zamieszanie
10:55
Niesamowity świat Gumballa
The One
11:25
Młodzi Tytani: Akcja!
The Self-Indulgent 200th Episode Spectacular!: Part 1
11:50
Młodzi Tytani: Akcja!
Demon Prom
12:20
Clarence
Klasa
12:55
Craig znad Potoku
Dzikonessa
13:20
Niesamowity świat Gumballa
The One
13:45
Niesamowity świat Gumballa
Bracia
14:15
Młodzi Tytani: Akcja!
Thanksgetting
14:40
Młodzi Tytani: Akcja!
Beast Girl
15:05
Craig znad Potoku
Ucieczka z obiadu rodzinnego
15:35
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
Tożsamość Shelbourne'a
16:00
Niesamowity świat Gumballa
The Vegging
16:25
Niesamowity świat Gumballa
Bracia
16:55
Młodzi Tytani: Akcja!
Thanksgetting
17:20
Młodzi Tytani: Akcja!
17:40
Kicia Rożek
Stuck Together
18:05
Między nami, misiami
Rodzinne kłopoty
18:30
Nowe Zwariowane Melodie
Cwane Linie Lotnicze
19:00
Tom i Jerry Show
Skradzione serce
19:25
Wyluzuj, Scooby-Doo!
Profesor Hę? Część pierwsza
19:50
Jaś Fasola
Kręcimy film!
20:20
Ben 10
Heksów dwóch
20:45
Magiczne magiimiecze
Team of Broccoli
22:00
Ostatni okręt 5
odc.: 8
Somos la Sangre
22:55
Matrix
Film fantastyczny
01:40
Bullitt
Film sensacyjny
03:30
Thelma i Louise
Film dramat
05:35
Angie Tribeca
odc.: 4
Afera kciukowa

CARTOON NETWORK/TCM: Wtorek 23 października

Wszystkie kanały
06:00
Ben 10
Heksów dwóch
06:25
Między nami, misiami
Rodzinne kłopoty
06:55
Niesamowity świat Gumballa
The Shippening
07:20
Niesamowity świat Gumballa
Internet
07:50
Craig znad Potoku
Ucieczka z obiadu rodzinnego
08:15
Młodzi Tytani: Akcja!
Chłopaki kontra Dziewczyny
08:45
Nowe Zwariowane Melodie
Koleś do wzięcia
09:10
Tom i Jerry Show
Tylko dla orłów
09:40
Jaś Fasola
Kulturysta
10:05
Wyluzuj, Scooby-Doo!
W kosmosie
10:30
Atomówki
Opowieść o Planujbocie
10:55
Niesamowity świat Gumballa
The Vegging
11:25
Młodzi Tytani: Akcja!
Thanksgetting
11:50
Młodzi Tytani: Akcja!
Beast Girl
12:20
Clarence
Kosmiczny wyścig
12:55
Craig znad Potoku
Ucieczka z obiadu rodzinnego
13:20
Niesamowity świat Gumballa
The Vegging
13:45
Niesamowity świat Gumballa
Pizza
14:15
Młodzi Tytani: Akcja!
Bro-Pocalypse
14:40
Młodzi Tytani: Akcja!
Flashback: Part 2
15:05
Craig znad Potoku
Odświętny strój
15:35
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
Idealna zmienniczka
16:00
Niesamowity świat Gumballa
The Father
16:25
Niesamowity świat Gumballa
Pizza
16:55
Młodzi Tytani: Akcja!
Bro-Pocalypse
17:20
Młodzi Tytani: Akcja!
17:40
Kicia Rożek
Kaiju Kitty
18:05
Między nami, misiami
Park
18:30
Nowe Zwariowane Melodie
Komu królik, komu...
19:00
Tom i Jerry Show
Tylko dla orłów
19:25
Wyluzuj, Scooby-Doo!
Profesor Hę? Część szósta i trzy czwarte
19:50
Jaś Fasola
Rejs
20:20
Ben 10
Laserowy pojedynek
20:45
Magiczne magiimiecze
Agent of Destruction
21:00
Gatunek
Film fantastyczny
23:10
Gatunek 2
Film fantastyczny
01:10
Gatunek 3
Film fantastyczny
03:05
Tylko dla orłów
Film historia/archeologia
05:35
Tropiciele 2
odc.: 9
Szał

CartoonNetw./TCM to przekaz w paśmie zajmowanym przez Cartoon Network łączony z TCM. TCM nadaje klasykę kina amerykańskiego, a Cartoon Network to międzynarodowy kanał telewizyjny, nadający programy dla dzieci. Od 2007 roku uruchomiono także dodatkowy, całodobowy przekaz obu kanałów. Nadal jednak można oglądać łączony przekaz obu stacji.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno