1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Polecamy w tygodniu

Dziś, 23 czerwca
John Connor, przywódca ludzi w walce z maszynami, cudem uniknął śmierci. Mimo że od dramatycznych wydarzeń upłynęło dziesięć lat, on wciąż żyje w ukryciu. By nie zostać namierzonym, zrezygnował z domu, samochodu i telefonu. Czujnie zaciera ślady swojej obecności. Słusznie podejrzewa, że jego prześladowcy nie dadzą za wygraną. Nadchodzi dzień, gdy z przyszłości przybywa kolejna, udoskonalona wersja cybernetycznego mordercy - robot T-X.
Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme), były najemnik i członek Legii Cudzoziemskiej, mieszka obecnie w Mołdawii, gdzie wiedzie z pozoru normalne życie. Na co dzień prowadzi sklep mięsny, lecz jego głównym zajęciem jest poszukiwanie dzieci porwanych przez handlarzy żywym towarem. Niestety, podczas jego ostatniej akcji zginęły niewinne osoby. Mężczyzna wciąż bardzo przeżywa tamtą tragedię, a smutki topi w alkoholu.
Lata 50. XX wieku. Francuzi przeprowadzają próby nuklearne na południowym Pacyfiku. W wyniku eksperymentu napromieniowaniu ulegają jaja żyjących tam gadów. Czterdzieści lat później nieznane monstrum atakuje japoński statek. Młody amerykański naukowiec, dr Niko Tatopoulos (Matthew Broderick), wraz z parą paleontologów, mają wyjaśnić przyczynę tragedii. Tymczasem z jedynym ocalałym rybakiem rozmawia tajemniczy Francuz, Philippe Roaché (Jean Reno).
Nieśmiały dwunastolatek Alan Parrish znajduje skrzynkę, we wnętrzu której ukryta jest niezwykła gra planszową "Jumanji". Chłopiec opowiada o tajemniczym odkryciu swojej jedynej przyjaciółce, Sarah Whittle. Podczas nieobecności opiekunów obydwoje rozpoczynają zabawę. Wtedy dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. Nagle w pokoju pojawiają się nietoperze, a chłopiec zostaje wessany przez grę i znika. Przerażona dziewczynka ucieka. Mija 26 lat.
Jutro, 24 czerwca
Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger), poczciwy, wiecznie zapracowany sprzedawca komputerów, jest w rzeczywistości agentem Wydziału Omega, tajnej komórki kontrwywiadu USA. O prawdziwej profesji Taskera nie ma pojęcia nikt, nawet jego rodzina - córka Dana (Eliza Dushku) i żona Helen (Jamie Lee Curtis).
Nowy Jork.Wilee (Joseph Gordon-Levitt) pracuje jako zawodowy kurier. Chłopak porusza się po mieście na rowerze bez zamontowanych przerzutek i hamulców. Żeby dostarczyć paczkę pod wskazany adres, wciąż zmaga się z czasem i ulicznymi korkami. Pewnego dnia ma przekazać klientowi tajemniczą kopertę. W ten sposób zostaje uwikłany w niebezpieczną intrygę, gdyż zawartością przesyłki jest zainteresowany skorumpowany stróż prawa Bobby Monday (Michael Shannon).
John Cale (Channing Tatum) pracuje obecnie w Straży Kapitolu i chroni przewodniczącego Izby Reprezentantów Raphelsona (Richard Jenkins). Mężczyzna stara się także odbudować relację ze swoją córką, Emily (Joey King). Cale postanawia zgłosić się do Secret Service, agencji odpowiadającej za ochronę prezydenta Sawyera (Jamie Foxx). Niestety jego kandydaturę odrzuca agentka Finnerty (Maggie Gyllenhaal).
Lata 50. XX w. Maggie Prescott (Kay Thompson), redaktor naczelna jednego z największych amerykańskich magazynów mody, szuka nowego wizerunku modelki - pięknej a zarazem mądrej - dla której znany paryski kreator zaprojektowałby specjalną kolekcję. Fotograf magazynu, Dick Avery (Fred Astaire), zafascynowany urodą pracującej w antykwariacie Jo Stockton (Audrey Hepburn), postanawia uczynić z niej wielką gwiazdę świata mody.
Poniedziałek, 25 czerwca
Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Pozornie zwykły nastolatek Peter Parker próbuje godzić obowiązki przeciętnego ucznia z wyzwaniami, jakie stawia przed nim bycie nowojorskim superbohaterem. Jako człowiek pająk chroni przedstawicieli ludzkości przed groźnymi stworami. Stawia również czoło niebezpiecznym szaleńcom, żądnym władzy nad światem. Stara się też rozwiązać tajemnicę zniknięcia swoich rodziców.
Żołnierz amerykańskich oddziałów specjalnych Aaron Hallam (Benicio Del Toro) brał udział w walkach w Kosowie w 1999 roku. Okrucieństwa, których był świadkiem, bardzo go zmieniły. Ukrywa się w dzikich lasach Oregonu. Wkrótce zostają tam znalezione ciała brutalnie zamordowanych przez niego czterech myśliwych. W śledztwo angażuje się były przełożony Hallama, L.T. Bonham (Tommy Lee Jones), który musi współpracować z agentką FBI, Abby Durrell (Connie Nielsen).
Johnny Ryan (Scott Caan) jest obiecującym młodym pisarzem, który w swoich książkach najczęściej porusza temat miłości. Jednak sam nigdy nie był zakochany. Podczas imprezy związanej z promocją nowej książki poznaje Mercy (Wendy Glenn). Zafascynowany, nie zraża się tym, że dziewczyna nie ulega jego czarowi. Młoda kobieta zaczyna budzić się w nim uczucia, jakich nigdy wcześniej nie zaznał. Johnny nie potrafi jednak przyznać się nawet sam przed sobą, że zakochał się w Mercy.
Hindus Taj Badalandabad (Kal Penn) kończy koledż Coolidge i jedzie do Anglii, by kontynuować naukę na uniwersytecie Camford. Planuje pójść w ślady swojego ojca - zdobyć tytuł naukowy i zostać członkiem elitarnego bractwa studenckiego Lisy i ogary. Gdy przybywa na miejsce, Pip Everett (Daniel Percival), hrabia Grey i szef organizacji, informuje go, że nastąpiła pomyłka i w rzeczywistości nie został do niej przyjęty.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno