1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Polecamy w tygodniu

Czwartek, 22 marca
Wzorowa i poukładana licealistka Emma (Indiana Evans) oraz jej rówieśnik, nielubiany i niesforny Dean McMullen (Brenton Thwaites), wyjeżdżają razem ze szkolną wycieczką do Trynidadu. Podczas jednej z nocnych imprez na łodzi Emma traci równowagę i wypada za burtę. By ją uratować, Dean skacze do wody.
Nowy Jork. Walter Garber pracował z zarządzie transportu miasta. Z powodu podejrzenia przyjęcia łapówki na czas śledztwa zdegradowano go do stanowiska pracownika centrum kontroli ruchu metra. Właśnie zaczyna kolejny dzień pracy. Nic nie zwiastuje koszmaru, który niebawem się zacznie. Do pociągu metra wdziera się grupa uzbrojonych mężczyzn.
Szajka doświadczonych złodziei: John (Paul Walker), Gordon (Idris Elba), A.J. (Hayden Christensen), Jesse (Chris Brown) i Jake (Michael Ealy) specjalizuje się w napadach na banki. Po serii zakończonych sukcesem rabunków są już zmęczeni swoją profesją i postanawiają skończyć z przestępczym życiem.
Piątek, 23 marca
Ratownik medyczny, Nick Malloy (Randy Orton), i jego żona Sara (Cindy Busby) wracają z kina do domu. Są świadkami wypadku drogowego, spowodowanego przez pijanego kierowcę, Tommy'ego Weavera (Tom Stevens). Nick stara się pomóc poszkodowanym, jednak uczestnicząca w zdarzeniu kobieta umiera na miejscu.
Nowy Jork. Walter Garber pracował z zarządzie transportu miasta. Z powodu podejrzenia przyjęcia łapówki na czas śledztwa zdegradowano go do stanowiska pracownika centrum kontroli ruchu metra. Właśnie zaczyna kolejny dzień pracy. Nic nie zwiastuje koszmaru, który niebawem się zacznie. Do pociągu metra wdziera się grupa uzbrojonych mężczyzn.
Komandor William T. Riker (Jonathan Frakes) bierze ślub z Deanną (Marina Sirtis). Załoga "Enterprise" udaje się na planetę panny młodej. Podczas podróży porucznik La Forge (LeVar Burton) odkrywa dziwne sygnały z planety Kolarus III. Powstaje tam prawdopodobnie prototyp jednego z członków ich załogi, androida Data/B-4 (Brent Spiner).
Sobota, 24 marca
Kontynuacja przygód załogi statku kosmicznego, która w wyniku napromieniowania zyskała nadprzyrodzone umiejętności. Doktor Reed Richards (Ioan Gruffudd), czyli Mr. Fantastic, od tamtej chwili może w dowolny sposób rozciągać i wyginać swoje ciało, a jego ukochana Sue Storm (Jessica Alba) potrafi zdematerializować się, aby stworzyć pole siłowe o wielkiej mocy.
Dave Schultz (Mark Ruffalo) to utytułowany amerykański zapaśnik, zdobywca złotego medalu na olimpiadzie w Los Angeles. Jego młodszy brat Mark (Channing Tatum) również osiąga sukcesy. Mniej doświadczony chłopak marzy o tym, by stanąć na najwyższym podium podczas igrzysk w Seulu.
Kigsman to elitarna pozarządowa organizacja, zrzeszająca wybitnych tajnych agentów dżentelmenów. Jej członkowie widzą w sobie współczesnych rycerzy - ludzi, u których doskonałe umiejętności idą w parze z honorem i nienagannymi manierami. Harry Hart, zwany Galahadem, decyduje się dać szansę Eggsy'emu - niepokornemu nastolatkowi z nizin społecznych, który trafił do aresztu.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno