1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 29 marca
Członkowie specjalnego oddziału Navy SEALs dokonali 2 maja 2011 roku spektakularnego ataku na kryjówkę Osamy bin Ladena w Pakistanie.
Kareem mieszka w arabskim getcie w izraelskim mieście Lod. Bieda, przemoc i narkotyki są tam na porządku dziennym, aby przetrwać i związać koniec z końcem chłopak podejmuje się więc przeróżnych zajęć.
Erin Gilbert i Abby Bergman są autorkami książek o zjawiskach paranormalnych. Choć wierzą w słuszność swojej pracy, nikt nie traktuje ich poważnie.
Przyszłość. Spustoszony przez zagładę nuklearną świat jest przestrzenią bezprawia. Ci, którzy przeżyli, wegetują, wciąż poszukując wody i paliwa.
Sierpień 1939 roku, Europa u progu wojny. Grupa osób zostaje zaproszonych na odizolowaną wyspę u wybrzeży Devon. Goście mają zamieszkać w okazałej rezydencji.
Płatny zabójca Schneider w dniu swoich urodzin otrzymuje z pozoru proste zlecenie. Ma zlikwidować Ramona Baxa, mieszkającego samotnie na odludziu pisarza.
Jutro, 30 marca
Aktorka Julie Sawyer potrąca samochodem białego owczarka szwajcarskiego. Zawozi ranne zwierzę do kliniki weterynaryjnej, a następnie zabiera do siebie.
Niezwykły romans Samiego, obecnego właściciela rodzinnej stacji benzynowej, z piękną, lecz nazbyt dumną Naj - dziewczyną, która ma w dodatku nadopiekuńczego brata.
Bella Swan obchodzi 18. urodziny. Nie jest jednak w nastroju do świętowania.
Księgowa Mollie zachodzi w ciążę ze swoim pracodawcą. Ponieważ kochanek jest żonaty, kobieta decyduje się samotnie wychowywać dziecko.
Grecja jest pogrążona w polityczno-ekonomicznym kryzysie. Mimo wszystko to właśnie tam rodzi się uczucie między trzema parami.
Amerykański pisarz i wykładowca Tom Ricks po skandalu, w wyniku którego stracił pracę, wyjeżdża do Paryża. Mężczyzna ma za sobą także nieudane małżeństwo.
Piątek, 31 marca
Anya to zdystansowana i wzgardzona uczuciowo wychowanka domu dziecka. Kobieta musi uciekać przed policją, ponieważ zostaje oskarżona o popełnienie przestępstwa.
Jimmy Bly, utalentowany młody kierowca Formuły 1, odnosi kilka spektakularnych zwycięstw, pokonując dotychczasowego mistrza torów, Beau Brandenburga.
Bella Swan obchodzi 18. urodziny. Nie jest jednak w nastroju do świętowania.
Minęło dwadzieścia lat od czasu, gdy Harry oraz Lloyd odbyli nieprawdopodobną podróż, która połączyła ich na całe życie.
Darren, Wayne i J.D. przyjaźnią się od wielu lat. Łączy ich także wspólna pasja - uwielbiają muzykę Neila Diamonda.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia.
Sobota, 1 kwietnia
Phil Connors jest egocentrycznym i cynicznym prezenterem pogody w jednej z filadelfijskich stacji telewizyjnych.
Londyn. Wskutek niepomyślnego zrządzenia losu Carter traci mieszkanie, pracę oraz ukochaną.
Złodziej Joe Moore (Gene Hackman), mistrz w swoim fachu, właśnie dokonał napadu na salon jubilerski. Rozmieszczone w sklepie kamery zarejestrowały twarz Joego bez maski.
Nowy Jork. Uzależniony od kokainy pisarz Eddie Morra pogrąża się w nałogu i coraz większym marazmie.
Erin Gilbert i Abby Bergman są autorkami książek o zjawiskach paranormalnych. Choć wierzą w słuszność swojej pracy, nikt nie traktuje ich poważnie.
Koniec XIX wieku. Dwudziestoletnia Valentine poślubia swojego ukochanego, Jules'a. Sto lat później jej praprawnuczka biegnąc po jednym z paryskich mostów wpada w objęcia mężczyzny, którego kocha.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno