1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 22 stycznia
Będący na przepustce sierżant Jake Carter przyjeżdża do rodzinnego miasta, gdzie dowiaduje się, że jego siostra została porwana przez grupę ekstremistów.
W ciągu ostatnich lat Alicja żeglowała po oceanach świata. Po powrocie do Londynu dziewczyna używa magicznego lustra, by ponownie przenieść się do Krainy Czarów. Spotyka tam starych znajomych.
Rok 1942. Podczas Bitwy o Atlantyk niemieckie okręty niszczyły konwoje statków aliantów. Odkąd floty alianckie zostały wzmocnione o eskortę, "polowania" U-Bootów kończyły się niepowodzeniem.
Kontynuacja kultowej serii. Samotny terrorysta zabija wysokich rangą oficerów, jednego po drugim. Sierżant Brandon Beckett dostaje informację, że ofiarą mordercy padł również jego ojciec.
Historia młodej kobiety, która odkrywa swoje niezwykłe przeznaczenie. Sprzątaczka Jupiter Jones nie ma szczęścia w miłości. Jest także znużona codzienną rutyną.
Trzej emigranci podróżują do Jukonu w trakcie gorączki złota w Kanadzie w latach 1890. Gdy zjawiają się w Dominion Creek, zostają wplątani w spór z Hopkinsem, który rządzi całym miastem.
Jutro, 23 stycznia
Rodzice 17-letniej Belli Swan rozwiedli się, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Teraz jej matka ponownie wychodzi za mąż, a zamknięta w sobie dziewczyna zamieszkuje z dawno niewidzianym ojcem Charliem.
Gwiazdor filmowy Vince Chase i Turtle, ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni, byłym agentem Arim Goldem. Próbują zaistnieć w zmiennych realiach Hollywood.
Przyjaciele Tom i Elliot należą do popularnej grupy rockowej. Pewnego dnia nałogowy narkoman Tom popełnia samobójstwo, tym samym stając się członkiem legendarnego Klubu 27.
Syn słynnego snajpera, Brandon Beckett, wraz ze swoimi podwładnymi wyrusza do Konga, w którym toczą się krwawe bratobójcze walki. Z rozkazu ONZ ma uratować z zasadzki Europejczyka.
Film poświęcony życiu Andrieja Rublowa, słynnego malarza ikon, który żył na przełomie XIV i XV wieku. Lata jego życia to okres burzliwych wydarzeń historycznych.
Anna i Paweł są małżeństwem. Pewnego dnia ich syn Tomek ulega wypadkowi. Konieczna jest transfuzja krwi. Podczas badań lekarskich okazuje się, że Paweł nie jest biologicznym ojcem chłopca.
Wtorek, 24 stycznia
Nauczyciel matematyki ze Stanów Zjednoczonych, Frank Tupelo, podróżuje po Europie. W pociągu dosiada się do niego Elise Clifton-Ward.
Żołnierz William MacPherson bierze udział w wojnie w Zatoce Perskiej. Jego oddział wpada w zasadzkę.
Clark Griswold wyrusza z Chicago wraz z żoną Ellen i dwojgiem dzieci na planowaną od roku wycieczkę do parku rozrywki w Kalifornii.
Dwunastoletni Piotruś od urodzenia mieszka w londyńskim sierocińcu. Żywiołowy charakter i bujna wyobraźnia często przysparzają mu kłopotów.
Przyszłość. Korporacje przejmują kontrolę nad kolejnymi aspektami życia ludzi.
Maoryski mistrz szachowy Genesis Potini wyróżnia się niezwykłą inteligencją. Utalentowany mężczyzna zmaga się jednak z chorobą afektywną dwubiegunową.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno