1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Polecamy w tygodniu

Piątek, 21 września
Bliżej nieokreślona przyszłość. Prywatny satelita miliardera Charlesa Weylanda (Lance Henriksen) odkrywa niezidentyfikowane źródło ciepła na Antarktyce. Organizuje więc wyprawę złożoną z archeologów i alpinistów, na której czele staje badaczka Lex Woods (Sanaa Lathan). Ekipa odkrywa masywną piramidę, która prawdopodobnie jest dziełem obcej cywilizacji.
Weteran wojny w Wietnamie Frank Vega to twardziel doświadczony przez los. Po licznych krwawych rozróbach, w których przyszło mu wziąć udział, decyduje się zrealizować swoje marzenie. Otwiera ośrodek, w którym uczy młodzież boksu. Jest dla zawodników nie tylko trenerem, ale i mentorem. Kiedy jeden z jego obiecujących podopiecznych, Manny Parkes, wpada w złe towarzystwo i zostaje zamordowany, Frank postanawia wymierzyć sprawiedliwość.
Rok 1799. Młody konstabl z Nowego Jorku Ichabod Crane (Johnny Depp) nie cieszy się sympatią swoich przełożonych ze względu na niezwykłe metody prowadzenia śledztw. Dlatego też przydzielają mu oni sprawę, która ich zdaniem położy kres jego karierze. Początkujący detektyw przybywa do Sleepy Hollow - małej osady w Nowej Anglii zamieszkiwanej przez Holendrów - by rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw.
Minęło kilka lat od kiedy pogromcy duchów ocalili Nowy Jork przed siłami zła. Przez ten czas związek Dany Barrett (Sigourney Weaver) i Petera Venkmana (Bill Murray) rozpadł się. On i jego wspólnicy: Raymond Stantz (Dan Aykroyd) i Egon Spengler (Harold Ramis) bankrutują, zrujnowani procesami o odszkodowania za zniszczenia mienia publicznego. Otrzymują oficjalny zakaz uprawiania swojej działalności i muszą znaleźć inny sposób na życie.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno