1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Polecamy w tygodniu

Dziś, 25 września
Świat po wielkim kataklizmie. Ocalali z tragedii ludzie uczestniczą w perfidnej grze, której zasady obmyślili członkowie tajnej organizacji DRESZCZ. Thomas (Dylan O'Brien) i inni Streferzy nadal są w niebezpieczeństwie, mimo że szczęśliwie wydostali się z naszpikowanej pułapkami rzeczywistości labiryntu.
W Japonii w tajemniczych okolicznościach znika amerykańska rakieta z ładunkiem nuklearnym. O przechwycenie jej zostają oskarżeni Rosjanie. Wzajemne stosunki między USA a ZSRR stają się coraz bardziej napięte. Chcąc zapobiec nasileniu konfliktu, brytyjskie służby wywiadowcze wysyłają na Daleki Wschód agenta 007.
Dean O'Dwyer (Christopher Thornton) znany także pod pseudonimem "Delicious D" jest dobrze zapowiadającym się DJ'em undergroundowej sceny muzycznej Los Angeles. Niestety, jego kariera i szansa na sukces zostają przekreślone przez wypadek motocyklowy po, którym staje się kaleką.
Richmond w stanie Kalifornia. Ken Carter (Samuel L. Jackson) zostaje trenerem szkolnej drużyny koszykarskiej. Jest wymagający i ma doświadczenie, dzięki czemu szybko podnosi poziom drużyny. Jednocześnie trener duży nacisk kładzie na naukę, zaniedbywaną dotąd przez młodych sportowców.
Zrzędliwemu staruszkowi (Antti Litja) przytrafia się nieszczęście. Mężczyznę czeka długotrwałe leczenie, po tym jak potknął się na schodach i doznał urazu nogi. Cała sytuacja wyprowadza go z równowagi.
Agent jednostki Impossible Missions Force, Ethan Hunt (Tom Cruise), postanawia zmienić swoje życie i wreszcie się ustatkować. W dniu zaręczyn z Julią (Michelle Monaghan) dostaje jednak wiadomość o zaginięciu funkcjonariuszki Lindsey Farris (Kerri Russell). W tajemnicy przed narzeczoną Ethan podejmuje się misji ratunkowej.
Jutro, 26 września
Stany Zjednoczone, koniec lat 40. W miasteczku w Alabamie przychodzi na świat chłopiec z niedowładem nóg, o ilorazie inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Od najmłodszych lat Forrest trzyma się kilku prostych zasad, wpojonych mu przez kochającą matkę (Sally Field). Znajduje zrozumienie jedynie u niej i przyjaciółki Jenny (Robin Wright).
Uzależniony od hazardu Nick Wild świadczy swoje usługi w kasynach Las Vegas jako ochroniarz. Jest czujny, nigdy nie daje się oszukać i potrafi w pojedynkę znokautować bandę oprychów, a to umiejętności bardzo pożądane w mieście grzechu. Klienci go cenią. Jednemu z nich pomaga zaimponować atrakcyjnej nieznajomej w barze, aranżując sytuację, w której nieudacznik ma szansę odegrać rolę bohatera.
Buffalo. Prezenter lokalnej telewizji, Evan Baxter (Steve Carell), zostaje wybrany do Kongresu. Wraz z żoną Joan (Lauren Graham) i trojgiem dzieci przeprowadza się do nowego domu na luksusowym osiedlu. Tuż po rozpoczęciu pracy mężczyzna zaczyna otrzymywać przesyłki, w których znajdują się antyczne narzędzia ciesielskie oraz drewno.
Trzy mieszkające w Los Angeles przyjaciółki - Christina Walters, Courtney Rockcliffe i Jane Burns są samodzielne, niezależne i wiedzą, czego chcą - dobrej zabawy. W dzień starają się spełniać swoje zawodowe ambicje, wieczorami zaś przemieniają się w prawdziwe wampy, które ruszają na podbój nocnych klubów.
Uzależniony od alkoholu i hazardu Leo (David Hugo Schmitz) winien jest duże pieniądze ludziom powiązanym z mafią. Aby móc spłacić dług, zdesperowany mężczyzna decyduje się popełnić przestępstwo. Pewnej nocy włamuje się do przypadkowego mieszkania.
W sielskim miasteczku Eastwick na Rhode Island mieszkają trzy przyjaciółki - Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandon) i Sukie (Michelle Pfeiffer). Wszystkie są świeżo rozwiedzione i poszukują mężczyzny swoich marzeń. Pewnej burzliwej nocy bardzo bogaty, nowojorski kawaler Daryl Van Horne (Jack Nicholson) zajeżdża do okazałego domu na skraju miejscowości.
Środa, 27 września
Przystojny Mike Martingano (Channing Tatum) to prawdziwa "złota rączka". Potrafi wyremontować dach, naprawić samochód, a nawet zrobić meble. Nocami zamienia się natomiast w Magic Mike'a, lidera zespołu tancerzy erotycznych w jednym z modnych nocnych klubów na Florydzie. Jego występy przyciągają tłumy kobiet, co cieszy właściciela lokalu, Dallasa (Matthew McConaughey).
Wei (Kenneth Tsang) jest przywódcą triady w Los Angeles. Jego tropem podąża detektyw Zedkov (Michael Rooker). Gdy w wyniku zastawionej przez policję pułapki ginie syn przestępcy, ten wynajmuje zabójcę, Lee (Chow Yun-Fat).
Danny Ocean (George Clooney) nie jest zwykłym włamywaczem. To prawdziwy artysta wśród przestępców, dżentelmen, który zawsze unika przemocy i okrada tylko tych, którzy sami nie są uczciwi. Po czterech latach więzienia wychodzi na wolność za dobre sprawowanie. W planach na najbliższą przyszłość ma największy w swojej karierze skok.
Bóg zsyła na ziemię Apokalipsę, postanawiając położyć kres słabemu i grzesznemu rodzajowi ludzkiemu. Dzieła zniszczenia mają dokonać zastępy aniołów. Tymczasem na pustyni Mojave klienci przydrożnego baru tracą wszelką łączność ze światem zewnętrznym. Okazuje się, że pracująca w kafejce ciężarna Charlie (Adrianne Palicki) jest matką mesjasza, który jako jedyny może ocalić świat od zagłady.
Holandia, lata pięćdziesiąte XX wieku. Tiny (Hannah Hoekstra) to młoda i pełna wdzięku dziewczyna. Jej serdeczne usposobienie sprawia, że wszyscy ją kochają, a nieprzeciętna uroda przyciąga do niej wielu mężczyzn. Tiny spędza również sporo czasu ze swoim młodym krewnym Albertem (Benja Bruijning), który jest w nią zapatrzony.
Pielęgniarz Greg Focker od lat zabiega o przychylność surowego teścia, byłego agenta CIA Jacka Byrnesa. Ich relacje są skomplikowane i wciąż nie należą do najłatwiejszych. Tymczasem Greg i jego żona Pam tworzą szczęśliwe małżeństwo. Z powodzeniem wychowują urocze pięcioletnie bliźnięta - Samanthę i Henry'ego.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno