Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

SportKlub

SPORTKLUB: Dziś 27 marca

Wszystkie kanały
05:00
trwa
Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: KS Dekorglass Działdowo - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz
08:00
As wywiadu
Magazyn sportowy
Odcinek: 25
08:30
Volvo Ocean Race
Magazyn sportowy
Odcinek: 24
09:00
Studio Moderna
Magazyn
09:30
TV okazje
Magazyn
10:30
Studio Moderna
Magazyn
11:00
Boks: Golden Boy - walka: Pablo Cesar Cano - Juan Carlos Abreu
13:00
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Piłka nożna: Liga portugalska
16:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: BM. Benidorm - Naturhouse La Rioja
17:45
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: TBV Lemgo - Rhein-Neckar Löwen
19:00
Gillette World Sport
Magazyn sportowy
Odcinek: 7
19:30
Boks: Golden Boy - walka: Alfonso Gomez - Yoshihiro Kamegai
22:00
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Valencia Basket - FC Barcelona
23:30
Poker: World Poker Tour
00:30
Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: KS Dekorglass Działdowo - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz
03:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: BM. Benidorm - Naturhouse La Rioja

SPORTKLUB: Jutro 28 marca

Wszystkie kanały
05:00
Boks: Golden Boy - walka: Alfonso Gomez - Yoshihiro Kamegai
07:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: TBV Lemgo - Rhein-Neckar Löwen
08:45
Liga ACB
Magazyn sportowy
09:00
Studio Moderna
Magazyn
09:30
TV okazje
Magazyn
10:30
Studio Moderna
Magazyn
11:00
Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: PKS Kolping Frac Jarosław - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
13:00
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Boks: Golden Boy - walka: Alfonso Gomez - Yoshihiro Kamegai
16:00
Poker: World Poker Tour
17:00
Gillette World Sport
Magazyn sportowy
Odcinek: 7
17:30
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
Na żywo
19:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: ABANCA Ademar Leon - Helvetia Anaistasuna
21:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: BM Guadalajara - Frigoríficos Morrazo
22:30
Koszykówka kobiet: Tauron Basket Liga Kobiet - mecz fazy play-off: MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
00:00
Inside Grand Prix
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 2
00:30
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 3
01:00
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
04:00
Volvo Ocean Race
Magazyn sportowy
Odcinek: 24
04:30
Gillette World Sport
Magazyn sportowy
Odcinek: 7

SPORTKLUB - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony