Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

SportKlub

SPORTKLUB: Dziś 31 lipca

Wszystkie kanały
09:00
trwa
Studio Moderna
Magazyn
09:30
Teleshop
Magazyn
10:30
Studio Moderna
Magazyn
11:00
Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - Iberostar Tenerife
13:00
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata
15:00
Boks: Golden Boy - walka: Mercito Gesta - Luis Arceo
17:00
Dart: World Darts Championship 2014
18:00
Boks: Prime Time Boxing - gala w Cardiff
20:00
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 12
20:30
Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet - 4. mecz finałowy: CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków
22:00
Dart: World Darts Championship 2014
23:00
Boks: Golden Boy - walka: Mercito Gesta - Luis Arceo
01:00
Boks: Golden Boy - walka: Mercito Gesta - Luis Arceo
03:00
Boks: Prime Time Boxing - gala w Cardiff

SPORTKLUB: Jutro 1 sierpnia

Wszystkie kanały
05:00
Boks: Golden Boy - walka: Emmanuel Gonzalez - Tevin Farmer
07:00
Dart: World Darts Championship 2014
08:00
World Match Racing Tour
Magazyn
09:00
Studio Moderna
Magazyn
10:30
Studio Moderna
Magazyn
11:00
Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: FC Barcelona - Valencia Basket
13:00
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata
15:00
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - 3. mecz finałowy: Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
17:00
Dart: World Darts Championship 2014
18:00
Boks: Golden Boy - walka: Emmanuel Gonzalez - Tevin Farmer
20:00
Bokserskie piątki: Sportitalia
Magazyn sportowy
22:00
Dart: World Darts Championship 2014
23:00
Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet - 5. mecz finałowy: Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
01:00
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - 3. mecz finałowy: Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Macerata
03:00
Boks: Golden Boy - walka: Emmanuel Gonzalez - Tevin Farmer

SPORTKLUB - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony