Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

SportKlub

SPORTKLUB: Dziś 23 kwietnia

Wszystkie kanały
13:00
trwa
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Poker: APAC 2013 Ceasars Cup
15:00
Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: CA Tigre - Boca Juniors Buenos Aires
17:00
Magazyn ligi argentyńskiej
Magazyn
18:00
Koszykówka kobiet: Tauron Basket Liga Kobiet - 3. mecz finałowy fazy play-off
Na żywo
19:30
World of freesports
Magazyn sportowy
Odcinek: 16
20:00
As wywiadu
Magazyn sportowy
Odcinek: 48
20:30
Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Club Brugge - Standard Liege
22:30
Poker: APAC 2013 High Rollers
23:30
Magazyn ligi argentyńskiej
Magazyn
00:30
As wywiadu
Magazyn sportowy
Odcinek: 48
01:00
Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: River Plate Buenos Aires - Velez Sarsfield
03:00
Boks - walka:Ronnie Rios - Andrew Cancio

SPORTKLUB: Jutro 24 kwietnia

Wszystkie kanały
05:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Fertiberia Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja
06:30
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: Estudiantes Madryt - Valencia Basket
08:00
As wywiadu
Magazyn sportowy
Odcinek: 48
08:30
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 4
09:00
Studio Moderna
Magazyn
09:30
Bilard: World Cup of Pool
10:30
Studio Moderna
Magazyn
11:00
Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Club Brugge - Standard Liege
13:00
Studio Moderna
Magazyn
14:00
Poker: APAC 2013 High Rollers
15:00
Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: River Plate Buenos Aires - Velez Sarsfield
17:00
Magazyn ligi belgijskiej
Magazyn
18:00
Koszykówka kobiet: Tauron Basket Liga Kobiet - 4. mecz finałowy fazy play-off
Na żywo
19:30
Mobil 1 The Grid
Magazyn motoryzacyjny
Odcinek: 5
20:00
Magazyn ligi argentyńskiej
Magazyn
Odcinek: 16
20:30
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - 1. mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia
Na żywo
22:30
Poker: APAC 2013 High Rollers
23:30
Magazyn ligi belgijskiej
Magazyn
00:30
World of freesports
Magazyn sportowy
Odcinek: 16
01:00
Sporty walki: Cage Warriors
03:00
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - 1. mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia

SPORTKLUB - transmisje na wyłączność wielu wydarzeń sportowych: Bundesliga, Copa America, Major League, ESPN, Grand America, Le Mans Series.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 13.934.113,44 zł w pełni wpłacony