Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Sky Sport 2

SKY SPORT 2: Dziś 24 października

Wszystkie kanały
12:00
trwa
Fußball: UEFA Europa League: Konferenz II: Gruppenphase 3. Spieltag
14:00
Extremsport: X-treme: Leichtathletik: Golden Fly Series München
14:30
Extremsport: X-treme: Leichtathletik: Golden Fly Series Innsbruck
15:00
Extremsport: X-treme: Kanusport: Dusi Canoe Marathon
15:30
Extremsport: X-treme: Multisport: Peak 2 Creek
16:00
Golf: European Tour: Perth International, 2. Tag in Perth(Australien)
19:00
Fußball: England, Premier League: Roarrr - Highlights, 8. Spieltag
19:45
Fußball: UEFA Champions League: Magazin
20:15
Fußball: UEFA Europa League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag
21:15
Fußball: UEFA Champions League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag, Dienstag
22:30
Fußball: UEFA Champions League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag, Mittwoch
23:45
Fußball: UEFA Champions League: AS Rom - FC Bayern München, Gruppenphase 3. Spieltag, Dienstag
01:45
Fußball: UEFA Champions League: Bayer Leverkusen - Zenit St. Petersburg, Gruppenphase 3. Spieltag, Mittwoch
03:45
Fußball: UEFA Europa League: FK Krasnodar - VfL Wolfsburg, Gruppenphase 3. Spieltag

SKY SPORT 2: Jutro 25 października

Wszystkie kanały
06:00
Sky Sport News HD: Inside Report (24.10.14)
Magazyn sportowy
06:30
Sky Sport News HD: Inside Report (24.10.14)
Magazyn sportowy
07:00
Fußball: UEFA Champions League: FC Barcelona - Ajax Amsterdam, Gruppenphase 3. Spieltag, Dienstag
09:15
Fußball: UEFA Champions League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag, Dienstag
10:30
Fußball: UEFA Champions League: FC Liverpool - Real Madrid, Gruppenphase 3. Spieltag, Mittwoch
12:45
Fußball: UEFA Champions League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag, Mittwoch
14:00
Fußball: UEFA Europa League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag
15:00
Surfen: X-treme: Surfen: Swatch Girls Pro France 2014
15:30
Live Fußball: Österreich, tipico Bundesliga: SK Puntigamer Sturm Graz - SK Rapid Wien, 13. Runde
18:00
Live Fußball: Österreich, tipico Bundesliga: FC Admira Wacker Mödling - SV Josko Ried, 13. Runde
20:30
Fußball: England, Premier League: West Ham United - Manchester City, 9. Spieltag
22:30
Fußball: UEFA Champions League: Magazin
23:00
Fußball: UEFA Champions League: Deutsche Konferenz: Gruppenphase 3. Spieltag, Dienstag
01:00
Fußball: UEFA Champions League: Deutsche Konferenz: Gruppenphase 3. Spieltag, Mittwoch
03:45
Fußball: UEFA Champions League: Magazin
04:20
Fußball: UEFA Europa League: Alle Spiele, alle Tore: Gruppenphase 3. Spieltag
05:25
Surfen: X-treme: Cablewakeboard: IWWF World Championships Norwegen I(Junioren)

Sky Sport 2 - kanał sportowy.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony