Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

RT Documentary

RT DOCUMENTARY: Dziś 30 sierpnia

Wszystkie kanały
09:47
trwa
Pripyat: Poste Restante
odc.: 2
10:00
News Team
odc.: 1
Episode 11
10:12
News Team
odc.: 2
Episode 11
10:30
News Team
odc.: 1
Episode 12
10:41
News Team
odc.: 2
Episode 12
11:00
News Team
odc.: 1
Episode 13
11:11
News Team
odc.: 2
Episode 13
11:30
News Team
odc.: 1
Episode 14
11:42
News Team
odc.: 2
Episode 14
12:00
News Team
odc.: 1
Episode 15
12:13
News Team
odc.: 2
Episode 15
12:30
News Team
odc.: 1
Episode 16
12:41
News Team
odc.: 2
Episode 16
13:00
Englishman Vs Russia
odc.: 1
The Cabin Boy Dairies
13:13
Englishman Vs Russia
odc.: 2
The Cabin Boy Dairies
13:30
Albino Africa
odc.: 1
13:43
Albino Africa
odc.: 2
14:00
Meeting With Nature
odc.: 1
Bashrika - From The Earth And The Sky
14:11
Meeting With Nature
odc.: 2
Bashrika - From The Earth And The Sky
14:30
To The Max
odc.: 1
Surviving The Cold
14:44
To The Max
odc.: 2
Surviving The Cold
15:00
The Kosovo Exodus
odc.: 1
15:13
The Kosovo Exodus
odc.: 2
15:30
Technology Update
odc.: 1
Breaking Waves
15:41
Technology Update
odc.: 2
Breaking Waves
16:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
16:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
16:30
Back To Basics
odc.: 1
16:39
Back To Basics
odc.: 2
17:00
For Real
odc.: 1
A Home For The Homeless
17:16
For Real
odc.: 2
A Home For The Homeless
17:30
The Cossack Invasion
odc.: 1
17:44
The Cossack Invasion
odc.: 2
17:59
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Chelyabinsk Region
18:12
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Chelyabinsk Region
18:29
American Story
odc.: 1
Ferguson: Life Matters
18:43
American Story
odc.: 2
Ferguson: Life Matters
18:59
American Story
odc.: 3
Ferguson: Life Matters
19:12
American Story
odc.: 4
Ferguson: Life Matters
19:29
Meeting With Nature
odc.: 1
Rostov Reserve: Chasing The Wild Horses
19:41
Meeting With Nature
odc.: 2
Rostov Reserve: Chasing The Wild Horses
20:00
Adopting A New Life
odc.: 6
Documentary
20:30
Adopting A New Life
odc.: 7
Documentary
21:00
Adopting A New Life
odc.: 8
Documentary
21:30
Adopting A New Life
odc.: 9
Documentary
22:00
Adopting A New Life
odc.: 10
Documentary
22:30
Adopting A New Life
odc.: 11
Documentary
23:00
American Story
odc.: 1
Frack Us
23:13
American Story
odc.: 2
Frack Us
23:30
American Story
odc.: 3
Frack Us
23:40
American Story
odc.: 4
Frack Us
00:00
Meeting With Nature
odc.: 1
Eastern Sayan: Beyond The Taiga
00:12
Meeting With Nature
odc.: 2
Eastern Sayan: Beyond The Taiga
00:30
For Real
odc.: 2
Cold Turkey In Kyrgyzstan
00:42
For Real
odc.: 2
Cold Turkey In Kyrgyzstan
01:00
Art Lounge
odc.: 1
The Big Ballet
01:11
Art Lounge
odc.: 2
The Big Ballet
01:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
The Pole Of Cold
01:42
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
The Pole Of Cold
02:00
Wars And Disasters
odc.: 1
Letters To A Terrorist
02:13
Wars And Disasters
odc.: 2
Letters To A Terrorist
02:30
Fed To Wed
odc.: 1
02:43
Fed To Wed
odc.: 2
03:00
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
03:15
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
03:30
Soviet Paradise
odc.: 1
03:44
Soviet Paradise
odc.: 2
04:00
Soviet Files
odc.: 1
Philby's Choice
04:12
Soviet Files
odc.: 2
Philby's Choice
04:30
Code Name Sickle
odc.: 1
04:43
Code Name Sickle
odc.: 2
05:00
For Real
odc.: 1
Love Bruises
05:14
For Real
odc.: 2
Love Bruises
05:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
Leningrad Siege Reflections
05:43
Ww2 Chronicles
odc.: 2
Leningrad Siege Reflections

RT DOCUMENTARY: Jutro 31 sierpnia

Wszystkie kanały
06:00
To The Max
odc.: 1
Summer Sails
06:14
To The Max
odc.: 2
Summer Sails
06:30
Wombs For Rent
odc.: 1
06:44
Wombs For Rent
odc.: 2
07:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
07:12
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
07:30
In The Cage
odc.: 1
07:43
In The Cage
odc.: 2
08:00
Technology Update
odc.: 1
Unparalleled Tech
08:15
Technology Update
odc.: 2
Unparalleled Tech
08:30
Her War: Women Vs. Isis
odc.: 1
08:43
Her War: Women Vs. Isis
odc.: 2
09:00
Art Lounge
odc.: 1
The Big Ballet
09:11
Art Lounge
odc.: 2
The Big Ballet
09:30
Fed To Wed
odc.: 1
09:43
Fed To Wed
odc.: 2
10:00
Sklif
Episode 11
10:30
For Real
odc.: 2
Cold Turkey In Kyrgyzstan
10:42
For Real
odc.: 2
Cold Turkey In Kyrgyzstan
11:00
News Team
odc.: 1
News Team Episode 17
11:10
News Team
odc.: 2
News Team Episode 17
11:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
The Pole Of Cold
11:42
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
The Pole Of Cold
12:00
Adopting A New Life
odc.: 12
Documentary
12:30
American Story
odc.: 1
Frack Us
12:43
American Story
odc.: 2
Frack Us
13:00
American Story
odc.: 3
Frack Us
13:10
American Story
odc.: 4
Frack Us
13:30
Soviet Paradise
odc.: 1
13:44
Soviet Paradise
odc.: 2
14:00
Meeting With Nature
odc.: 1
Eastern Sayan: Beyond The Taiga
14:12
Meeting With Nature
odc.: 2
Eastern Sayan: Beyond The Taiga
14:30
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
14:45
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
15:00
Soviet Files
odc.: 1
Philby's Choice
15:12
Soviet Files
odc.: 2
Philby's Choice
15:30
Code Name Sickle
odc.: 1
15:43
Code Name Sickle
odc.: 2
16:00
For Real
odc.: 1
Love Bruises
16:14
For Real
odc.: 2
Love Bruises
16:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
Leningrad Siege Reflections
16:43
Ww2 Chronicles
odc.: 2
Leningrad Siege Reflections
17:00
Sklif
Episode 11
17:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Letters To A Terrorist
17:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Letters To A Terrorist
18:00
News Team
odc.: 1
News Team Episode 17
18:10
News Team
odc.: 2
News Team Episode 17
18:30
To The Max
odc.: 1
Summer Sails
18:44
To The Max
odc.: 2
Summer Sails
19:00
Adopting A New Life
odc.: 12
Documentary
19:30
Technology Update
odc.: 1
Unparalleled Tech
19:45
Technology Update
odc.: 2
Unparalleled Tech
20:00
Wombs For Rent
odc.: 1
20:14
Wombs For Rent
odc.: 2
20:30
Meeting With Nature
odc.: 1
The Spirit Of Baikal
20:42
Meeting With Nature
odc.: 2
The Spirit Of Baikal
21:00
Sklif
Episode 11
21:30
In The Cage
odc.: 1
21:43
In The Cage
odc.: 2
22:00
News Team
odc.: 1
News Team Episode 17
22:10
News Team
odc.: 2
News Team Episode 17
22:30
Her War: Women Vs. Isis
odc.: 1
22:43
Her War: Women Vs. Isis
odc.: 2
23:00
Adopting A New Life
odc.: 13
Documentary
23:30
Art Lounge
odc.: 1
The Big Ballet
23:41
Art Lounge
odc.: 2
The Big Ballet
00:00
Code Name Sickle
odc.: 1
00:13
Code Name Sickle
odc.: 2
00:30
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
The Pole Of Cold
00:42
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
The Pole Of Cold
01:00
Fed To Wed
odc.: 1
01:13
Fed To Wed
odc.: 2
01:30
Technology Update
odc.: 1
Water-repellent And Fireproof Materials
01:45
Technology Update
odc.: 2
Water-repellent And Fireproof Materials
02:00
Soviet Paradise
odc.: 1
02:14
Soviet Paradise
odc.: 2
02:30
Soviet Files
odc.: 1
Philby's Choice
02:42
Soviet Files
odc.: 2
Philby's Choice
03:00
Sklif
Episode 12
03:30
Wars And Disasters
odc.: 1
Letters To A Terrorist
03:43
Wars And Disasters
odc.: 2
Letters To A Terrorist
04:00
News Team
odc.: 1
Episode 18
04:12
News Team
odc.: 2
Episode 18
04:30
For Real
odc.: 1
Love Bruises
04:44
For Real
odc.: 2
Love Bruises
05:00
Adopting A New Life
odc.: 13
Documentary
05:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
Leningrad Siege Reflections
05:43
Ww2 Chronicles
odc.: 2
Leningrad Siege Reflections

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony