Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

RT Documentary

RT DOCUMENTARY: Wtorek 21 października

Wszystkie kanały
06:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
06:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
06:30
News Team
odc.: 1
Documentary
06:43
News Team
odc.: 2
Documentary
07:00
Meeting With Nature
odc.: 1
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
07:12
Meeting With Nature
odc.: 2
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
07:30
Why?
odc.: 1
Documentary
07:56
Why?
odc.: 2
Documentary
08:30
To The Max
odc.: 1
Deep Water
08:42
To The Max
odc.: 2
Deep Water
09:00
Mountain Soldiers
odc.: 3
Documentary
09:30
Mountain Soldiers
odc.: 4
Documentary
10:00
For Real
odc.: 1
10:12
For Real
odc.: 2
10:30
Englishman Vs Russia
odc.: 1
Attack Of The Dead Men
10:42
Englishman Vs Russia
odc.: 2
Attack Of The Dead Men
11:00
The Bells Of Solovki
odc.: 1
11:12
The Bells Of Solovki
odc.: 2
11:30
Historical Files
odc.: 1
Living Dead Railroad
11:42
Historical Files
odc.: 2
Living Dead Railroad
12:00
Technology Update
odc.: 1
Space Technologies
12:10
Technology Update
odc.: 2
Space Technologies
12:30
Old And Bold
odc.: 1
12:41
Old And Bold
odc.: 2
13:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Commander Islands: Terra Incognita
13:13
Meeting With Nature
odc.: 2
The Commander Islands: Terra Incognita
13:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
The Fall Of Berlin
13:45
Ww2 Chronicles
odc.: 2
The Fall Of Berlin
14:00
Cultvating Society
odc.: 1
14:13
Cultvating Society
odc.: 2
14:30
For Real
odc.: 1
Switched At Birth
14:41
For Real
odc.: 2
Switched At Birth
15:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Zabaikalsky Region
15:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Zabaikalsky Region
15:30
On The Golden Breadline
odc.: 1
15:42
On The Golden Breadline
odc.: 2
16:00
Soviet Files
odc.: 1
Valentina Tereshkova Seagull In Space
16:12
Soviet Files
odc.: 2
Valentina Tereshkova Seagull In Space
16:30
Technology Update
odc.: 1
Medicine
16:40
Technology Update
odc.: 2
Medicine
17:00
American Story
odc.: 1
Transgender Reality
17:12
American Story
odc.: 2
Transgender Reality
17:30
Kalashnikov Tm
odc.: 1
17:43
Kalashnikov Tm
odc.: 2
18:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
18:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
18:30
News Team
odc.: 1
Documentary
18:43
News Team
odc.: 2
Documentary
19:00
Meeting With Nature
odc.: 1
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
19:12
Meeting With Nature
odc.: 2
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
19:30
Why?
odc.: 1
Documentary
19:56
Why?
odc.: 2
Documentary
20:30
To The Max
odc.: 1
Deep Water
20:42
To The Max
odc.: 2
Deep Water
21:00
Mountain Soldiers
odc.: 3
Documentary
21:30
Mountain Soldiers
odc.: 4
Documentary
22:00
Technology Update
odc.: 1
Space Technologies
22:10
Technology Update
odc.: 2
Space Technologies
22:30
Old And Bold
odc.: 1
22:41
Old And Bold
odc.: 2
23:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Commander Islands: Terra Incognita
23:13
Meeting With Nature
odc.: 2
The Commander Islands: Terra Incognita
23:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
The Fall Of Berlin
23:45
Ww2 Chronicles
odc.: 2
The Fall Of Berlin
00:00
Cultvating Society
odc.: 1
00:13
Cultvating Society
odc.: 2
00:30
For Real
odc.: 1
Switched At Birth
00:41
For Real
odc.: 2
Switched At Birth
01:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Zabaikalsky Region
01:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Zabaikalsky Region
01:30
On The Golden Breadline
odc.: 1
01:42
On The Golden Breadline
odc.: 2
02:00
Soviet Files
odc.: 1
Valentina Tereshkova Seagull In Space
02:12
Soviet Files
odc.: 2
Valentina Tereshkova Seagull In Space
02:30
Technology Update
odc.: 1
Medicine
02:40
Technology Update
odc.: 2
Medicine
03:00
American Story
odc.: 1
Transgender Reality
03:12
American Story
odc.: 2
Transgender Reality
03:30
Kalashnikov Tm
odc.: 1
03:43
Kalashnikov Tm
odc.: 2
04:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
04:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
04:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
04:42
Meeting With Nature
odc.: 2
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
05:00
Why?
odc.: 1
Documentary
05:26
Why?
odc.: 2
Documentary

RT DOCUMENTARY: Środa 22 października

Wszystkie kanały
06:00
To The Max
odc.: 1
Deep Water
06:12
To The Max
odc.: 2
Deep Water
06:30
News Team
odc.: 1
Documentary
06:43
News Team
odc.: 2
Documentary
07:00
For Real
odc.: 1
07:12
For Real
odc.: 2
07:30
Englishman Vs Russia
odc.: 1
Attack Of The Dead Men
07:42
Englishman Vs Russia
odc.: 2
Attack Of The Dead Men
08:00
The Bells Of Solovki
odc.: 1
08:12
The Bells Of Solovki
odc.: 2
08:30
Historical Files
odc.: 1
Living Dead Railroad
08:42
Historical Files
odc.: 2
Living Dead Railroad
09:00
Mountain Soldiers
odc.: 5
Documentary
09:30
Mountain Soldiers
odc.: 6
Documentary
10:00
Technology Update
odc.: 1
Space Technologies
10:10
Technology Update
odc.: 2
Space Technologies
10:30
Old And Bold
odc.: 1
10:41
Old And Bold
odc.: 2
11:00
Meeting With Nature
odc.: 1
The Commander Islands: Terra Incognita
11:13
Meeting With Nature
odc.: 2
The Commander Islands: Terra Incognita
11:30
Ww2 Chronicles
odc.: 1
The Fall Of Berlin
11:45
Ww2 Chronicles
odc.: 2
The Fall Of Berlin
12:00
Cultvating Society
odc.: 1
12:13
Cultvating Society
odc.: 2
12:30
For Real
odc.: 1
Switched At Birth
12:41
For Real
odc.: 2
Switched At Birth
13:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Zabaikalsky Region
13:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Zabaikalsky Region
13:30
On The Golden Breadline
odc.: 1
13:42
On The Golden Breadline
odc.: 2
14:00
Soviet Files
odc.: 1
Valentina Tereshkova Seagull In Space
14:12
Soviet Files
odc.: 2
Valentina Tereshkova Seagull In Space
14:30
Technology Update
odc.: 1
Medicine
14:40
Technology Update
odc.: 2
Medicine
15:00
American Story
odc.: 1
Transgender Reality
15:12
American Story
odc.: 2
Transgender Reality
15:30
Kalashnikov Tm
odc.: 1
15:43
Kalashnikov Tm
odc.: 2
16:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
16:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
16:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
16:42
Meeting With Nature
odc.: 2
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
17:00
Why?
odc.: 1
Documentary
17:26
Why?
odc.: 2
Documentary
18:00
To The Max
odc.: 1
Deep Water
18:12
To The Max
odc.: 2
Deep Water
18:30
News Team
odc.: 1
Documentary
18:43
News Team
odc.: 2
Documentary
19:00
For Real
odc.: 1
19:12
For Real
odc.: 2
19:30
Englishman Vs Russia
odc.: 1
Attack Of The Dead Men
19:42
Englishman Vs Russia
odc.: 2
Attack Of The Dead Men
20:00
The Bells Of Solovki
odc.: 1
20:12
The Bells Of Solovki
odc.: 2
20:30
Historical Files
odc.: 1
Living Dead Railroad
20:42
Historical Files
odc.: 2
Living Dead Railroad
21:00
Mountain Soldiers
odc.: 5
Documentary
21:30
Mountain Soldiers
odc.: 6
Documentary
22:00
Cultvating Society
odc.: 1
22:13
Cultvating Society
odc.: 2
22:30
For Real
odc.: 1
Switched At Birth
22:41
For Real
odc.: 2
Switched At Birth
23:00
Discovering Russia With James Brown
odc.: 1
Zabaikalsky Region
23:13
Discovering Russia With James Brown
odc.: 2
Zabaikalsky Region
23:30
On The Golden Breadline
odc.: 1
23:42
On The Golden Breadline
odc.: 2
00:00
Soviet Files
odc.: 1
Valentina Tereshkova Seagull In Space
00:12
Soviet Files
odc.: 2
Valentina Tereshkova Seagull In Space
00:30
Technology Update
odc.: 1
Medicine
00:40
Technology Update
odc.: 2
Medicine
01:00
American Story
odc.: 1
Transgender Reality
01:12
American Story
odc.: 2
Transgender Reality
01:30
Kalashnikov Tm
odc.: 1
01:43
Kalashnikov Tm
odc.: 2
02:00
Art Lounge
odc.: 1
Dancefloor Life
02:12
Art Lounge
odc.: 2
Dancefloor Life
02:30
Meeting With Nature
odc.: 1
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
02:42
Meeting With Nature
odc.: 2
Primorsky Nature Reserve: Diving Into The Unknown
03:00
Why?
odc.: 1
Documentary
03:26
Why?
odc.: 2
Documentary
04:00
To The Max
odc.: 1
Deep Water
04:12
To The Max
odc.: 2
Deep Water
04:30
For Real
odc.: 1
04:42
For Real
odc.: 2
05:00
Englishman Vs Russia
odc.: 1
Attack Of The Dead Men
05:12
Englishman Vs Russia
odc.: 2
Attack Of The Dead Men
05:30
The Bells Of Solovki
odc.: 1
05:42
The Bells Of Solovki
odc.: 2

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony