1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

POLSAT Sport Extra

POLSAT SPORT EXTRA: Czwartek 8 grudnia

Wszystkie kanały
07:00
Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Stal Kamieńskie
09:10
Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Sparta Rotterdam
11:20
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg na dochodzenie kobiet
13:30
Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC Groningen
15:40
Cafe Futbol
Magazyn
17:20
Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg
19:30
Magazyn alpejski
sporty zimowe inne
20:00
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: EA7 Emporio Armani Mediolan - CSKA Moskwa
Na żywo
22:10
Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC - PSV Eindhoven
00:10
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Knack Roeselare - Biełogorje Biełgorod
02:10
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Rumunia - Polska
04:10
Puncher
Magazyn sportowy
05:00
Zakończenie programu

POLSAT SPORT EXTRA: Piątek 9 grudnia

Wszystkie kanały
07:00
Trans World Sport
Magazyn sportowy
08:10
Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC Groningen
10:20
Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Stal Kamieńskie
12:30
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
14:40
Magazyn golfowy
Magazyn sportowy
15:20
Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Sparta Rotterdam
17:30
Łyżwiarstwo figurowe: Unforgettable Holiday Moments on Ice
18:30
Boks: Walka o mistrzowskie pasy WBA Super World, IBF World, WBO World w Las Vegas - waga półciężka: Siergiej Kowaliew - Andre Ward
20:45
Rugby: European Champions Cup - mecz fazy grupowej: Northampton Saints - Leinster Rugby
Na żywo
22:00
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg sprinterski kobiet
23:40
Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki - mecz: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
01:50
Sporty walki: KSW
05:00
Zakończenie programu

Polsat Sport Extra to drugi sportowy kanał tematyczny Telewizji Polsat, który prezentuje ekskluzywne wydarzenia sportowe. Jako jedyny pokazywał wszystkie mecze Mundialu w Niemczech w 2006 roku oraz spotkania EURO 2008. W ofercie Polsatu Sport Extra znalazły się rozgrywki siatkówki plażowej oraz wielkie turnieje w tenisie ziemnym: Wimbledon i ATP World Tour Masters, a także inne turnieje ATP. Kanał pokazuje również duże imprezy siatkarskie Mistrzostwa Świata i Europy, Ligę Światową, World Grand Prix.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno