Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

nSport

NSPORT: Czwartek 11 lutego

Wszystkie kanały
06:00
Piłka nożna: Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
08:30
Basket+
Magazyn informacyjny
08:50
O co biega?
Magazyn sportowy
09:25
Piłka nożna: Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Cracovia
11:25
Czarny charakter: Stanisław i Julia Chomscy
12:00
Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy play-off: FC Salzburg - AS Roma
14:00
Piłka nożna: Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
16:25
O co biega?
Magazyn sportowy
17:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC Zagrzeb - Paris Saint-Germain Handball
19:00
Piłka nożna: Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
21:30
Basket+
Magazyn informacyjny
21:50
Piłka nożna: Liga+ Extra
Magazyn
23:30
Piłka nożna: Ekstraklasa - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
01:30
Mistrzostwa świata FIM SuperEnduro w Riesie
02:00
Zakończenie programu

NSPORT: Piątek 12 lutego

Wszystkie kanały
06:00
Jeździectwo: Cavaliada Lublin - Cavaliada Future
07:35
"TADDY" Błażusiak
Film dokumentalny
08:30
Basket+
Magazyn informacyjny
08:45
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: Betard Sparta Wrocław - KS Toruń
11:20
Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 2. rundy fazy grupowej: FC Midtjylland - Buducnost Podgorica
13:15
O co biega?
Magazyn sportowy
14:00
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC World w Los Angeles - waga półśrednia: Danny Garcia - Robert Guerrero (skrót)
16:00
Jeździectwo: Cavaliada Lublin - Eventing Tour
17:25
Mistrzostwa świata FIM SuperEnduro w Riesie
18:00
Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Juventus Turyn
20:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: HC Zagrzeb - Paris Saint-Germain Handball
21:45
Basket+
Magazyn informacyjny
22:00
Czarny charakter: Stanisław i Julia Chomscy
22:30
Żużel: PGE Ekstraliga - mecze: KS Toruń - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów; SPAR Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
01:45
Zakończenie programu

nSport - najwyższa jakość kanału sportowego o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony