Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Nickelodeon

NICKELODEON: Dziś 20 października

Wszystkie kanały
11:25
trwa
Odlotowe agentki 3
odc.: 12
Ucieczka
11:50
Turbo Dudley - psi agent
odc.: 23
Dudley Do-Wrong/Puppy Unplugged
12:00
Turbo Dudley - psi agent
odc.: 24
Top Dog/Quack in the Box
12:25
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 21
Król jest sam/Nietykalny
12:50
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 22
Słoniowa pamięć/Miłość z automatu
13:20
Wróżkowie chrzestni 8
odc.: 4
Tatowie kontratakują
13:45
Wróżkowie chrzestni 8
odc.: 5
Atak lebiegów
14:15
iCarly
odc.: 18
Obiecuję nie wygadać
14:40
Hotel 13 2
odc.: 35
14:50
Hotel 13 2
odc.: 36
15:10
Nawiedzeni
odc.: 13
Opętane żarty
15:30
Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
odc.: 11
Dobry zły krokodyl
15:55
Oggy i karaluchy 4
odc.: 24
A Soft World/Steamed Out!/The Kitchen Boy
16:05
Oggy i karaluchy 4
odc.: 5
The Magic Pen/Journey to the Center of the Earth/The Cube
16:20
SpongeBob Kanciastoporty 7
odc.: 10
Dzień bez łez/Praca sezonowa
16:45
Pingwiny z Madagaskaru 2
odc.: 11
Pan Talon/Przetrwać w miejskiej dżungli
17:10
George of the Jungle
odc.: 18
Extreme Lamebrains/Still Got It
17:35
Wróżkowie chrzestni 6
odc.: 3
Mission: Responsible/Hairicane
18:00
Breadwinners
odc.: 11
TNT-Midi/Poltergoose
18:10
Breadwinners
odc.: 6
Love Loaf/Beach Day... of Horror
18:25
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 18
Próbki gratis/Gruzowisko
18:50
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 19
Karen - wersja 2.0/Bezsenność w morzu
19:20
Sam & Cat
odc.: 26
Mózgokrusz
19:45
iCarly 5
odc.: 3
Prima aprilis
20:05
Hotel 13 2
odc.: 36
20:25
Hotel 13 2
odc.: 37
20:40
Tajemnice domu Anubisa 3
odc.: 31
Dom zdrady
21:00
SpongeBob Kanciastoporty 4
odc.: 9
Krabowa Wieża/Pani Puf wylatuje z pracy
21:25
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 9
Operacja: Jednorożec apokalipsy
21:50
Odlotowe agentki 5
odc.: 16
Kryptonim: Wesołe Paluszki
22:20
Fred Szczęściarz
odc.: 36
Paproch
22:30
Fred Szczęściarz
odc.: 37
Muzyk
22:45
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 15
22:55
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 16
23:10
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 17
23:20
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 18
23:30
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 35
23:45
Tess kontra chłopaki 2
odc.: 15
K-U-J-O-N
00:05
Rodzina zastępcza
odc.: 5
Stres przedporodowy
00:50
Rodzina zastępcza
odc.: 6
Gry interesów
01:35
Rodzina zastępcza
odc.: 7
Grom z jasnego nieba
02:15
Rodzina zastępcza
odc.: 8
Urodzaj na bliźniaki
03:00
Rodzina zastępcza
odc.: 16
Najcenniejszy spadek
03:45
Rodzina zastępcza
odc.: 1
Złoty interes
04:30
Rodzina zastępcza
odc.: 2
Szczęśliwi pacjenci
05:15
Rodzina zastępcza
odc.: 3
Cień zdrady

NICKELODEON: Jutro 21 października

Wszystkie kanały
06:00
Roary the Racing Car
odc.: 1
Pierwszy dzień
06:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 20
Rano, w południe i w nocy
06:20
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 21
Odwiedziny Gastona
06:35
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 1
Popkornowa panika/Błyskawiczne zniknięcie
07:00
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 2
Permanentna inwigilacja/Korona za rozum
07:30
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 17
Zwłoka/Jestem z głupolem
07:55
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 18
Kląć jak marynarz/Autor nieznany
08:20
Geronimo Stilton 2
odc.: 7
The Creepy Coboy of Cactus Gulch
08:45
Dora mała podróżniczka 3
odc.: 17
Na ratunek
09:15
Umizoomi 4
odc.: 6
Gapcio leci do domu
09:40
Tickety Toc
odc.: 12
Czas na robale!/Czas na ćwiczenia
09:50
Psi Patrol
odc.: 17
Pieski ratują basen/Cyrkowcy
10:20
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 4
The Grumpfish Special
10:45
Zack i Kwak
odc.: 14
Poszukiwanie rozkładanych pisanek/Rozkładankowa wystawa
10:55
Struś Oliwia 2
odc.: 37
Oliwka i wycieczka donikąd
11:00
Winx Club 4
odc.: 20
Dary przeznaczenia
11:25
Odlotowe agentki 3
odc.: 13
Wielki talent
11:50
Turbo Dudley - psi agent
odc.: 25
Monkey Business/Diary of a Mad Cat
12:05
Turbo Dudley - psi agent
odc.: 26
Cold Fish/Lie Like a Dog
12:30
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 23
Miss Ja/Porządek musi być
12:55
Pingwiny z Madagaskaru
odc.: 24
Żeluś/Zoo-tube
13:20
Wróżkowie chrzestni 8
odc.: 6
Poznajcie Wróżków
13:45
Wróżkowie chrzestni 9
odc.: 1
Magiczny pies - cz. 1/Magiczny pies - cz. 2
14:15
iCarly
odc.: 19
Telewizja
14:40
Hotel 13 2
odc.: 36
14:50
Hotel 13 2
odc.: 37
15:10
Nawiedzeni
odc.: 14
Opętany dyrektor
15:30
Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
odc.: 12
Fanklub Po
16:00
Oggy i karaluchy 4
odc.: 24
A Soft World/Steamed Out!/The Kitchen Boy
16:10
Oggy i karaluchy 4
odc.: 6
A Charming Guy/What a Lousy Day!/Fly for Fun!
16:25
SpongeBob Kanciastoporty 7
odc.: 11
Posiłek drobnodaniowy/Zakochany Gacuś
16:50
Pingwiny z Madagaskaru 2
odc.: 12
Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła
17:15
George of the Jungle
odc.: 22
A Boy And His Elephant/George's Security Stone
17:40
Wróżkowie chrzestni 6
odc.: 4
Open Wide and Say Aaagh!/Odd Pirates
18:00
Breadwinners
odc.: 11
TNT-Midi/Poltergoose
18:10
Breadwinners
odc.: 6
Love Loaf/Beach Day... of Horror
18:30
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 20
Miny/Żegnaj, Świecie Rękawic
18:55
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 22
Przysmak/Na miejscu czy na wynos
19:20
Sam & Cat
odc.: 27
Pyszny Blue Dog
19:45
iCarly 5
odc.: 4
Sklep
20:15
Hotel 13 2
odc.: 37
20:25
Hotel 13 2
odc.: 38
20:35
Tajemnice domu Anubisa 3
odc.: 32
Dom oszustów
21:00
SpongeBob Kanciastoporty 4
odc.: 10
Ahoj, szympansy!/Duch druh
21:30
Pingwiny z Madagaskaru 3
odc.: 10
Nuts to You/The Terror of Madagascar
21:55
Odlotowe agentki 5
odc.: 17
Świat pantomimy
22:20
Fred Szczęściarz
odc.: 38
Bez Piętaszka
22:30
Fred Szczęściarz
odc.: 39
Wiewiórofobia
22:50
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 19
23:00
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 20
23:10
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 21
23:20
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 22
23:35
Tess kontra chłopaki 2
odc.: 16
Nowy i szkolne łobuzy
00:00
Rodzina zastępcza
odc.: 9
Plany adaptacyjne
00:45
Rodzina zastępcza
odc.: 10
Ojcowskie praktyki
01:30
Rodzina zastępcza
odc.: 11
Ryzyko medytacji
02:15
Rodzina zastępcza
odc.: 12
Opiekunka
03:00
Rodzina zastępcza
odc.: 4
Damski boks
03:45
Rodzina zastępcza
odc.: 5
Stres przedporodowy
04:30
Rodzina zastępcza
odc.: 6
Gry interesów
05:15
Rodzina zastępcza
odc.: 7
Grom z jasnego nieba

Nickelodeon to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych, jak np. "Dora poznaje świat". Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki, jak "Pingwiny z Madagaskaru", "SpongeBob Kanciastoporty", seriale fabularne (m.in. "iCarly", "Big Time Rush"). Stacja ruszyła 10 lipca 2008. Jej ramówka jest przygotowywana specjalnie dla polskiego widza.

Kanał dostępny w pakietach:
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony