Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Nickelodeon

NICKELODEON: Dziś 23 maja

Wszystkie kanały
08:40
trwa
Blaze i mega maszyny
odc.: 5
Skaczące opony
09:10
Dinotrux
odc.: 1
09:35
Psi Patrol 2
odc.: 3
Pieski ratują Jake'a/Pieski ratują paradę
10:05
Psi Patrol 2
odc.: 4
Pieski ratują nurków/Pieski ratują bobry
10:30
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 12
Kiepski interes
10:50
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 14
Wieczór dwurodzinny
11:20
Game Shakers. Jak wydać grę
odc.: 7
Trip kradnie samolot
11:45
Wróżkowie chrzestni
odc.: 4
Uczciwe misie/Powrót G.A.M.O.N.I
12:15
Wróżkowie chrzestni
odc.: 5
Szarfowa wysypka/Ryba z wody
12:40
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 14
Witajcie w Klubie Pomyj/Franken-bazgroł
13:10
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 15
Supertajne pudełko/Kapela Skalmara
13:35
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 16
Krąg zaufania
14:05
Szkolny poradnik przetrwania 2
odc.: 19
Failing & Tutors
14:30
Jestem Franky
odc.: 36
Franky, una nuera ideal
14:50
Królewska Akademia Bajek
odc.: 6
Mystery at Cinderella Castle
15:15
Niech żyje Król Julian
odc.: 23
15:40
Sanjay & Craig 3
odc.: 13
Atak kombo/Pizzowa klątwa
16:10
Piekaczki
odc.: 7
Kwacząc dla Vanessy/Tunel strachu
16:35
Alvinnn!!! I wiewiórki 2
odc.: 18
The Temp/Parent Trap
16:45
Alvinnn!!! I wiewiórki 2
odc.: 19
Knights/Snake Charmer
17:00
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 21
Skal zaraza/Autorodeo Demolka
17:25
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 22
Przysmak/Na miejscu czy na wynos
17:50
Niebezpieczny Henryk
odc.: 17
Podziemieni
18:15
Niebezpieczny Henryk
odc.: 18
Pocałunek w windzie
18:45
Grzmotomocni 4
odc.: 4
Thundermans: Banished! Part 2
19:15
Grzmotomocni 4
odc.: 2
Smells Like Team Spirit
19:40
Szkolny poradnik przetrwania
odc.: 7
Plotki/Zdjęcia
20:05
Jestem Franky
odc.: 36
Franky, una nuera ideal
20:30
iCarly
odc.: 18
Obiecuję nie wygadać
21:00
iCarly
odc.: 19
Telewizja
21:30
iCarly
odc.: 21
Zasadzka
21:55
Sam & Cat
odc.: 23
Zaczarowany bankomat
22:25
Sam & Cat
odc.: 26
Mózgokrusz
22:55
Hotel 13
odc.: 85
23:05
Hotel 13
odc.: 86
23:25
Hotel 13
odc.: 87
23:35
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 35
23:50
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 36
00:00
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 37
00:05
Rodzina zastępcza
odc.: 184
Ciemna strona mediów
00:50
Rodzina zastępcza
odc.: 185
Po drugiej stronie lustra
01:35
Rodzina zastępcza
odc.: 1
Misje ratunkowe
02:20
Rodzina zastępcza
odc.: 1
Misje ratunkowe
03:00
Rodzina zastępcza
odc.: 173
Hacker z urojenia
03:45
Rodzina zastępcza
odc.: 174
Junior biznesu
04:30
Rodzina zastępcza
odc.: 175
Wojna nerwów
05:15
Rodzina zastępcza
odc.: 176
Długi weekend

NICKELODEON: Jutro 24 maja

Wszystkie kanały
06:00
Psi Patrol 3
odc.: 16
Pups Bear-ly Save Danny/Pups Save the Mayor's Tulips
06:15
Dora i przyjaciele 2
odc.: 10
Kate Gives Puppets a Hand
06:35
Shimmer i Shine
odc.: 4
Mermaid Mayhem/Snow Place We'd Rather Be
06:55
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 33
Własny pokój
07:05
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 34
Nowy rower
07:20
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 35
Bądźmy eko
07:30
Alvinnn!!! I wiewiórki
odc.: 36
Skarżypyta
07:50
Alvinnn!!! I wiewiórki 2
odc.: 13
The Music Box/Special Delivery
08:15
Blaze i mega maszyny
odc.: 6
Pętla marzeń!
08:40
Blaze i mega maszyny
odc.: 7
Pechowy rejs
09:10
Dinotrux
odc.: 5
09:35
Psi Patrol 2
odc.: 7
Kłopoty w dżungli/Pieski ratują stado
10:05
Psi Patrol 2
odc.: 8
Pieski i wielki mróz/Pieski grają w koszykówkę
10:30
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 15
Czworkurs
10:50
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 16
Krąg zaufania
11:20
Game Shakers. Jak wydać grę
odc.: 8
Wystraszyć Tripa
11:45
Wróżkowie chrzestni
odc.: 6
Animal Crockers/One Flu Over the Crocker's Nest
12:15
Wróżkowie chrzestni
odc.: 8
Blue Angel/Marked Man
12:40
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 16
Nocna zmiana/Tłusta miłość
13:10
SpongeBob Kanciastoporty 2
odc.: 17
Zwłoka/Jestem z głupolem
13:35
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
odc.: 17
Świnka, świnka, świnka i Dawn
14:05
Szkolny poradnik przetrwania 2
odc.: 20
Double Dating & the Last Day
14:30
Jestem Franky
odc.: 36
Franky, una nuera ideal
14:50
Królewska Akademia Bajek
odc.: 7
The Pea Princess's Granddaughter
15:15
Niech żyje Król Julian
odc.: 24
15:40
Sanjay & Craig 3
odc.: 14
Jak makiem zasiał/Becikowa rebelia
16:10
Piekaczki
odc.: 8
Reedukacja jazdy/Klub walki na żarcie
16:35
Alvinnn!!! I wiewiórki 2
odc.: 19
Knights/Snake Charmer
16:45
Alvinnn!!! I wiewiórki 2
odc.: 19
Knights/Snake Charmer
17:00
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 24
Pakt Super Aqua-Złoczyńców/Frykasini z pomyj
17:25
SpongeBob Kanciastoporty 8
odc.: 25
Kampania krabowa/Rusz się albo zgiń
17:50
Niebezpieczny Henryk
odc.: 19
Domownik
18:15
Niebezpieczny Henryk
odc.: 20
Senna ekipa
18:45
Grzmotomocni 4
odc.: 6
Max to the Future
19:15
Grzmotomocni 4
odc.: 7
Better Off Wed
19:40
Szkolny poradnik przetrwania
odc.: 8
Konkurs talentów/Wybory
20:05
Jestem Franky
odc.: 37
Franky y Roby inseparables
20:30
iCarly
odc.: 22
Prywatna szkoła
21:00
iCarly
odc.: 23
Pojedynek
21:30
iCarly
odc.: 24
Randka w ciemno
21:55
Sam & Cat
odc.: 27
Pyszny Blue Dog
22:25
Sam & Cat
odc.: 28
To się wytnie
22:55
Hotel 13
odc.: 88
23:05
Hotel 13
odc.: 89
23:25
Hotel 13
odc.: 90
23:35
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 38
23:50
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 39
00:00
Cheeese
Magazyn melodramat
Odcinek: 40
00:05
Rodzina zastępcza
odc.: 3
Włamanie
00:50
Rodzina zastępcza
odc.: 4
IQ
01:35
Rodzina zastępcza
odc.: 5
Dieta cud
02:20
Rodzina zastępcza
odc.: 6
Fikcja literacka
03:00
Rodzina zastępcza
odc.: 177
Sam
03:45
Rodzina zastępcza
odc.: 178
Obudzone demony
04:30
Rodzina zastępcza
odc.: 179
Filozofia życia
05:15
Rodzina zastępcza
odc.: 180
Klasyk

Nickelodeon to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych, jak np. "Dora poznaje świat". Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki, jak "Pingwiny z Madagaskaru", "SpongeBob Kanciastoporty", seriale fabularne (m.in. "iCarly", "Big Time Rush"). Stacja ruszyła 10 lipca 2008. Jej ramówka jest przygotowywana specjalnie dla polskiego widza.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony