Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Nick Jr.

NICK JR.: Dziś 1 września

Wszystkie kanały
12:00
trwa
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 14
Czarodziejski egzamin Niani
12:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 15
Gaston przybywa z pomocą
12:20
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 18
Doroczna gonitwa żab
12:45
Zack i Kwak
odc.: 26
Papierowi skauci/Rozkładana parada
12:55
Umizoomi 3
odc.: 20
Szkoła dla zwierząt
13:20
Tickety Toc
odc.: 24
Czas na zabawę/Czas na kąpiel
13:40
Luluś
odc.: 32
Luluś - narysuj lwa!
13:45
Luluś
odc.: 33
Luluś - narysuj lwa morskiego!
13:55
Luluś
odc.: 34
Luluś - narysuj pelikana!
14:00
Struś Oliwia
odc.: 8
Oliwka i zapominalski ufoludek
14:05
Struś Oliwia
odc.: 9
Oliwka, instrumenty i dźwięki
14:10
Psi Patrol
odc.: 20
Pieski i małpka/Pieski i sowa
14:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 5
Daisy i Poppy
14:45
Dora poznaje świat
odc.: 1
Pajacyk z pudełka
15:05
Max & Ruby 5
odc.: 3
Ruby Gets the Picture/Ruby's Birdie/Max Plays Catch
15:20
Tickety Toc 2
odc.: 6
Fix It Time/Itchy Time
15:35
Małe czarodziejki
odc.: 15
Zip Boom Broom/Sheep Over Party
15:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 29
Lullaby
15:55
Struś Oliwia
odc.: 28
Oliwka na pokazie mody
16:00
Dora i przyjaciele
odc.: 1
Psi dzień!
16:25
Zack i Kwak
odc.: 8
Schowani ninja/Papierowa rybka
16:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 1
Mistrzostwa Blaze'a
17:00
Psi Patrol 2
odc.: 10
Pieski ratują pokaz talentów/Pieski ratują festiwal kukurydzy
17:10
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 13
Wiosenna kura przybywa
17:35
Dora poznaje świat
odc.: 10
Dora tańczy
18:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 16
Kosmiczne skalne ciasteczka
18:10
Zack i Kwak
odc.: 16
Nie taka znów rozkładana kizia-mizia/Nasz domek na drzewie
18:20
Dora i przyjaciele
odc.: 7
Królewski bal
18:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 7
Pechowy rejs
19:10
Psi Patrol 2
odc.: 5
Pieski ratują ducha/Pieski ratują przedstawienie
19:30
Dora poznaje świat
odc.: 1
Przygoda Dory i Pegaza
19:55
Dora poznaje świat
odc.: 2
Urodziny superdzieci
20:20
Małe czarodziejki
odc.: 14
Życzenia w słoiku/Przyjaciele na odwrót
20:30
Tickety Toc
odc.: 1
Czas skarbów/Czas na zabawę w chowanego
20:40
Psi Patrol
odc.: 15
Pieski ratują festyn/Pieski i Alex na akcji
20:55
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 14
Bąblo-kadabra!
21:15
Max & Ruby 5
odc.: 19
Max's Pinata/Ruby's Move Night/Doctor Ruby
21:40
Max & Ruby 5
odc.: 20
Ruby's Tower/Ruby's Juice Bar/Max's Tree Fort
21:50
Umizoomi 2
odc.: 16
Supermydło
22:15
Luluś
odc.: 31
Luluś - narysuj zamek!
22:20
Luluś
odc.: 32
Luluś - narysuj lwa!
22:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 14
Rolkarz Rintoo
22:50
Struś Oliwia 2
odc.: 17
Oliwka i przetwarzanie odpadków
22:55
Struś Oliwia 2
odc.: 18
Strażaczka Oliwka
23:00
Max & Ruby 5
odc.: 13
Engineer Max/Max's Toy Train/Max's Train Ride
23:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 48
Quog
23:35
Dalej, Diego!
odc.: 6
Trzy małe kondory
00:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 16
Lekcja przyrody Panny Cookie
00:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 17
Nowa różdżka
00:20
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 19
Bąbelkowe szorowanie
00:45
Zack i Kwak
odc.: 1
Wyścig na papiertorze
00:55
Umizoomi 4
odc.: 1
Chłopiec ze smokiem na deskorolce
01:20
Tickety Toc 2
odc.: 4
FunFair Time/Old Things Time
01:40
Luluś
odc.: 35
Luluś - narysuj pianino!
01:45
Luluś
odc.: 37
Luluś - narysuj małpę!
01:55
Luluś
odc.: 38
Luluś - narysuj traktor!
02:00
Struś Oliwia
odc.: 10
Oliwka w londyńskiej twierdzy
02:05
Struś Oliwia
odc.: 11
Oliwka i mecz tenisa
02:10
Psi Patrol
odc.: 21
Pieski ratują nietoperza/Pieski i wizyta u dentysty
02:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 6
Nowy czajnik królowej
02:45
Dora poznaje świat
odc.: 2
Dzień bliźniąt!
03:05
Max & Ruby 5
odc.: 4
Ruby's Bedtime Story/Ruby's Amazing Maze/Max's Nightlight
03:20
Tickety Toc 2
odc.: 7
Ball Time/Bowling Time
03:35
Małe czarodziejki
odc.: 17
Franken Flare/Charming Cheers
03:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 30
Under Ground
03:55
Struś Oliwia
odc.: 29
Oliwka na plaży
04:00
Dora i przyjaciele
odc.: 2
Zaczarowany pierścień
04:25
Zack i Kwak
odc.: 9
Przebity balon/Rozkładana piłka
04:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 2
Mistrzostwa Blaze'a
05:00
Psi Patrol 2
odc.: 11
Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki
05:10
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 14
Bąbelkowe chrupki
05:35
Dora poznaje świat
odc.: 13
Część 1: Baśń o królu jednorożcu

NICK JR.: Jutro 2 września

Wszystkie kanały
06:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 16
Kosmiczne skalne ciasteczka
06:10
Zack i Kwak
odc.: 16
Nie taka znów rozkładana kizia-mizia/Nasz domek na drzewie
06:20
Dora i przyjaciele
odc.: 7
Królewski bal
06:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 7
Pechowy rejs
07:10
Psi Patrol 2
odc.: 5
Pieski ratują ducha/Pieski ratują przedstawienie
07:30
Dora poznaje świat
odc.: 1
Przygoda Dory i Pegaza
07:55
Dora poznaje świat
odc.: 2
Urodziny superdzieci
08:20
Małe czarodziejki
odc.: 14
Życzenia w słoiku/Przyjaciele na odwrót
08:30
Tickety Toc
odc.: 1
Czas skarbów/Czas na zabawę w chowanego
08:40
Psi Patrol
odc.: 15
Pieski ratują festyn/Pieski i Alex na akcji
08:55
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 14
Bąblo-kadabra!
09:15
Max & Ruby 5
odc.: 19
Max's Pinata/Ruby's Move Night/Doctor Ruby
09:40
Max & Ruby 5
odc.: 20
Ruby's Tower/Ruby's Juice Bar/Max's Tree Fort
09:50
Umizoomi 2
odc.: 16
Supermydło
10:15
Luluś
odc.: 31
Luluś - narysuj zamek!
10:20
Luluś
odc.: 32
Luluś - narysuj lwa!
10:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 14
Rolkarz Rintoo
10:50
Struś Oliwia 2
odc.: 17
Oliwka i przetwarzanie odpadków
10:55
Struś Oliwia 2
odc.: 18
Strażaczka Oliwka
11:00
Max & Ruby 5
odc.: 13
Engineer Max/Max's Toy Train/Max's Train Ride
11:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 48
Quog
11:35
Dalej, Diego!
odc.: 6
Trzy małe kondory
12:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 16
Lekcja przyrody Panny Cookie
12:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 17
Nowa różdżka
12:20
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 19
Bąbelkowe szorowanie
12:45
Zack i Kwak
odc.: 1
Wyścig na papiertorze
12:55
Umizoomi 4
odc.: 1
Chłopiec ze smokiem na deskorolce
13:20
Tickety Toc 2
odc.: 4
FunFair Time/Old Things Time
13:40
Luluś
odc.: 35
Luluś - narysuj pianino!
13:45
Luluś
odc.: 37
Luluś - narysuj małpę!
13:55
Luluś
odc.: 38
Luluś - narysuj traktor!
14:00
Struś Oliwia
odc.: 10
Oliwka w londyńskiej twierdzy
14:05
Struś Oliwia
odc.: 11
Oliwka i mecz tenisa
14:10
Psi Patrol
odc.: 21
Pieski ratują nietoperza/Pieski i wizyta u dentysty
14:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 6
Nowy czajnik królowej
14:45
Dora poznaje świat
odc.: 2
Dzień bliźniąt!
15:05
Max & Ruby 5
odc.: 4
Ruby's Bedtime Story/Ruby's Amazing Maze/Max's Nightlight
15:20
Tickety Toc 2
odc.: 7
Ball Time/Bowling Time
15:35
Małe czarodziejki
odc.: 17
Franken Flare/Charming Cheers
15:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 30
Under Ground
15:55
Struś Oliwia
odc.: 29
Oliwka na plaży
16:00
Dora i przyjaciele
odc.: 2
Zaczarowany pierścień
16:25
Zack i Kwak
odc.: 9
Przebity balon/Rozkładana piłka
16:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 2
Mistrzostwa Blaze'a
17:00
Psi Patrol 2
odc.: 11
Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki
17:10
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 14
Bąbelkowe chrupki
17:35
Dora poznaje świat
odc.: 13
Część 1: Baśń o królu jednorożcu
18:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 17
Piłkę łap!
18:10
Zack i Kwak
odc.: 17
Najlepszy piknik świata/Rozkładane igrzyska
18:20
Dora i przyjaciele
odc.: 8
Kraina magii
18:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 8
Drużynowe mistrzostwa
19:10
Psi Patrol 2
odc.: 7
Kłopoty w dżungli/Pieski ratują stado
19:30
Dora poznaje świat
odc.: 3
Wyprawa do fryzjera
19:55
Dora poznaje świat
odc.: 4
Dora pomaga kosmicie
20:20
Małe czarodziejki
odc.: 14
Życzenia w słoiku/Przyjaciele na odwrót
20:30
Tickety Toc
odc.: 2
Czas na urodziny/Czas na chichotki
20:40
Psi Patrol
odc.: 16
Pieski ratują pierwszy dzień w szkole/Pieski włączają prąd
20:55
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 15
Zaginiony nos sfinksa!
21:15
Max & Ruby 5
odc.: 21
Max & Ruby's Train Trip/Go to Sleep, Max/Conductor Max
21:40
Max & Ruby 5
odc.: 22
Ruby's Memory Quilt/Lights, Camera, Ruby!/Ruby's Ping-Pong Record
21:50
Umizoomi 2
odc.: 17
Ratujemy Umiwóz
22:15
Luluś
odc.: 33
Luluś - narysuj lwa morskiego!
22:20
Luluś
odc.: 34
Luluś - narysuj pelikana!
22:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 15
Deszcz czy słońce
22:50
Struś Oliwia 2
odc.: 19
Oliwka i owocowa małpka
22:55
Struś Oliwia 2
odc.: 20
Oliwka i wulkan
23:00
Max & Ruby 5
odc.: 14
Ruby's Earth Day Party/Ruby's Earth Day Checklist/Max's Ducky Day
23:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 49
Bluebells
23:35
Dalej, Diego!
odc.: 7
Szkoła pingwinów
00:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 18
Superbohaterowie
00:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 19
Wiosenne porządki pani Czarownicy
00:20
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 1
Dzień małża
00:45
Zack i Kwak
odc.: 2
Superpapier!/Papierowa krowa
00:55
Umizoomi 4
odc.: 2
Miasto zagubionych pingwinów
01:20
Tickety Toc 2
odc.: 5
Dino Time/Robot Time
01:40
Luluś
odc.: 39
Luluś - narysuj pociąg!
01:45
Luluś
odc.: 40
Luluś - narysuj motylka!
01:55
Luluś
odc.: 42
Luluś - narysuj lawetę!
02:00
Struś Oliwia
odc.: 12
Oliwka i wóz z lodami
02:05
Struś Oliwia
odc.: 13
Oliwka w pralni
02:10
Psi Patrol
odc.: 22
Pieski ratują obóz skautów/Pieski i kłopoty z żółwiami
02:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 7
Żabi książę
02:45
Dora poznaje świat
odc.: 4
Jednorożcowe kwiatki i łzy
03:05
Max & Ruby 5
odc.: 5
Max's Sandwich/Max's Ice Cream Cone/Ruby's Art Stand
03:20
Tickety Toc 2
odc.: 8
Czas superbohaterów/Czas na czarowanie
03:35
Małe czarodziejki
odc.: 17
Franken Flare/Charming Cheers
03:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 31
New Paths
03:55
Struś Oliwia
odc.: 30
Oliwka i balon
04:00
Dora i przyjaciele
odc.: 3
Wszyscy tańczą
04:25
Zack i Kwak
odc.: 11
Rozkładana zagadka/Kierunek - szczyt
04:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 3
Więcej mocy
05:00
Psi Patrol 2
odc.: 11
Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki
05:10
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 16
Wyścig o Kredkową Nagrodę
05:35
Dora poznaje świat
odc.: 16
Przygody Dory w zaczarowanym lesie: Tajemnica Atlantydy

Nick Jr. to kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Stacja nie emituje reklam.

Kanał dostępny w pakietach:
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony