Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Nick Jr.

NICK JR.: Dziś 2 sierpnia

Wszystkie kanały
07:55
trwa
Dora poznaje świat
odc.: 5
Wielki wyścig Benka
08:20
Małe czarodziejki
odc.: 3
Kopiuj się, kto może!/Zwierzaki są najlepsze
08:30
Tickety Toc
odc.: 2
Czas na urodziny/Czas na chichotki
08:40
Psi Patrol
odc.: 17
Pieski ratują basen/Cyrkowcy
08:55
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 2
Koszyrybkówka
09:15
Max & Ruby 5
odc.: 3
Ruby Gets the Picture/Ruby's Birdie/Max Plays Catch
09:40
Max & Ruby 5
odc.: 4
Ruby's Bedtime Story/Ruby's Amazing Maze/Max's Nightlight
09:50
Umizoomi
odc.: 2
Parada zabawek
10:15
Luluś 3
odc.: 3
Luluś - narysuj narwala!
10:20
Luluś 3
odc.: 5
Luluś - narysuj orła!
10:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 2
Parada kapeluszy
10:50
Struś Oliwia
odc.: 3
Oliwka i szalony naukowiec
10:55
Struś Oliwia
odc.: 4
Oliwka i zawody pływackie
11:00
Max & Ruby 5
odc.: 4
Ruby's Bedtime Story/Ruby's Amazing Maze/Max's Nightlight
11:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 40
Łaskotki
11:35
Dalej, Diego!
odc.: 2
Diego ratuje leniwce
12:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 3
Magiczna różdżka Holly
12:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 4
Farma elfów
12:20
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 3
Samotny nosorożec
12:45
Zack i Kwak
odc.: 15
Karkastyczny taniec/Impreza urodzinowa Kwaka
12:55
Umizoomi 2
odc.: 2
Rajd wokół miasta Umi
13:20
Tickety Toc 2
odc.: 5
Dino Time/Robot Time
13:40
Psi Patrol
odc.: 14
Pieski ratują zatokę/Pieski ratują dziadka
14:05
Psi Patrol
odc.: 26
Pieski i skarb piratów
14:25
Psi Patrol 2
odc.: 6
Nowy piesek
14:50
Psi Patrol 2
odc.: 11
Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki
15:10
Psi Patrol 2
odc.: 12
Pieski ratują papugę/Pieski ratują królową pszczół
15:35
Psi Patrol 2
odc.: 13
Pieski ratują syrenkę
16:00
Dora poznaje świat
odc.: 2
Dora's Royal Rescue
16:45
Zack i Kwak
odc.: 17
Najlepszy piknik świata/Rozkładane igrzyska
17:00
Psi Patrol
odc.: 2
Pieski ratują morskie żółwie
17:10
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 4
Policyjny turniej
17:35
Dora poznaje świat
odc.: 2
Stadko szczeniaków
18:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 29
Lullaby
18:10
Zack i Kwak
odc.: 3
Papierowy cyrk Zacka i Kwaka/Papierowy potwór!
18:20
Dora i przyjaciele
odc.: 3
Wszyscy tańczą
18:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 3
Więcej mocy
19:10
Psi Patrol
odc.: 1
Przygody z wodą/Festiwal zbiorów
19:30
Dora poznaje świat
odc.: 6
Pierwszy dzień w szkole
19:55
Dora poznaje świat
odc.: 7
Plecak paraduje
20:20
Małe czarodziejki
odc.: 3
Kopiuj się, kto może!/Zwierzaki są najlepsze
20:30
Tickety Toc
odc.: 3
Czas na latanie/Czas na piratów
20:40
Psi Patrol
odc.: 19
Pieski ratują superpsa/Pieski ratują psa robota
20:55
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 3
Zbuduj mi dom
21:15
Max & Ruby 5
odc.: 5
Max's Sandwich/Max's Ice Cream Cone/Ruby's Art Stand
21:40
Max & Ruby 5
odc.: 6
Max's Ride/Max on Guard/Ruby's Real Tea Party
21:50
Umizoomi
odc.: 3
Słoniowy prysznic
22:15
Luluś 3
odc.: 6
Luluś - narysuj pająka!
22:20
Luluś 3
odc.: 7
Luluś - narysuj pirata!
22:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 3
Wielki lot Hoho
22:50
Struś Oliwia
odc.: 5
Oliwka artystką
22:55
Struś Oliwia
odc.: 6
Oliwka gra w hokeja
23:00
Max & Ruby 5
odc.: 5
Max's Sandwich/Max's Ice Cream Cone/Ruby's Art Stand
23:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 41
A Place To Play
23:35
Dalej, Diego!
odc.: 3
Diego ratuje małego humbaka
00:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 5
Daisy i Poppy
00:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 6
Nowy czajnik królowej
00:20
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 6
Strażak Gil rusza na ratunek
00:45
Zack i Kwak
odc.: 16
Nie taka znów rozkładana kizia-mizia/Nasz domek na drzewie
00:55
Umizoomi 2
odc.: 3
Akcja "Fioletowa Małpka"
01:20
Tickety Toc 2
odc.: 6
Fix It Time/Itchy Time
01:40
Psi Patrol 2
odc.: 1
Pieski ratują pingwiny/Pieski ratują delfinka
01:50
Luluś 3
odc.: 26
Louie, Draw Me an Antelope
01:55
Luluś 3
odc.: 27
Louie, Draw Me a Police Car
02:05
Luluś 3
odc.: 28
Louie, Draw Me a Hedgehog
02:10
Struś Oliwia 2
odc.: 3
Oliwka w supermarkecie
02:15
Struś Oliwia 2
odc.: 5
Czyściciel okien
02:20
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 3
Przedszkole Daisy i Poppy
02:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 4
Dzień bez czarów
02:45
Dora poznaje świat
odc.: 5
Dora gimnastyczka
03:05
Max & Ruby 5
odc.: 2
Picture Perfect/Detective Ruby/Superbunny Saves the Cake
03:20
Tickety Toc
odc.: 2
Czas na urodziny/Czas na chichotki
03:35
Małe czarodziejki
odc.: 4
Niekończący się karnawał/Taneczne rozterki
03:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 28
Latające zajączki
03:55
Struś Oliwia
odc.: 2
Oliwka kowbojką
04:00
Zack i Kwak
odc.: 4
Rycerze z Papierlot/Kartkarang 3000
04:15
Dora i przyjaciele
odc.: 2
Zaczarowany pierścień
04:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 2
Mistrzostwa Blaze'a
05:00
Psi Patrol
odc.: 3
Pieski i kicia katastrofa
05:10
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 5
Słoniowa koszykówka
05:35
Dora poznaje świat
odc.: 3
W pogoni za pociągiem

NICK JR.: Jutro 3 sierpnia

Wszystkie kanały
06:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 29
Lullaby
06:10
Zack i Kwak
odc.: 3
Papierowy cyrk Zacka i Kwaka/Papierowy potwór!
06:20
Dora i przyjaciele
odc.: 3
Wszyscy tańczą
06:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 3
Więcej mocy
07:10
Psi Patrol
odc.: 1
Przygody z wodą/Festiwal zbiorów
07:30
Dora poznaje świat
odc.: 6
Pierwszy dzień w szkole
07:55
Dora poznaje świat
odc.: 7
Plecak paraduje
08:20
Małe czarodziejki
odc.: 3
Kopiuj się, kto może!/Zwierzaki są najlepsze
08:30
Tickety Toc
odc.: 3
Czas na latanie/Czas na piratów
08:40
Psi Patrol
odc.: 19
Pieski ratują superpsa/Pieski ratują psa robota
08:55
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 3
Zbuduj mi dom
09:15
Max & Ruby 5
odc.: 5
Max's Sandwich/Max's Ice Cream Cone/Ruby's Art Stand
09:40
Max & Ruby 5
odc.: 6
Max's Ride/Max on Guard/Ruby's Real Tea Party
09:50
Umizoomi
odc.: 3
Słoniowy prysznic
10:15
Luluś 3
odc.: 6
Luluś - narysuj pająka!
10:20
Luluś 3
odc.: 7
Luluś - narysuj pirata!
10:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 3
Wielki lot Hoho
10:50
Struś Oliwia
odc.: 5
Oliwka artystką
10:55
Struś Oliwia
odc.: 6
Oliwka gra w hokeja
11:00
Max & Ruby 5
odc.: 5
Max's Sandwich/Max's Ice Cream Cone/Ruby's Art Stand
11:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 41
A Place To Play
11:35
Dalej, Diego!
odc.: 3
Diego ratuje małego humbaka
12:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 5
Daisy i Poppy
12:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 6
Nowy czajnik królowej
12:20
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 6
Strażak Gil rusza na ratunek
12:45
Zack i Kwak
odc.: 16
Nie taka znów rozkładana kizia-mizia/Nasz domek na drzewie
12:55
Umizoomi 2
odc.: 3
Akcja "Fioletowa Małpka"
13:20
Tickety Toc 2
odc.: 6
Fix It Time/Itchy Time
13:40
Psi Patrol 2
odc.: 1
Pieski ratują pingwiny/Pieski ratują delfinka
13:50
Luluś 3
odc.: 26
Louie, Draw Me an Antelope
13:55
Luluś 3
odc.: 27
Louie, Draw Me a Police Car
14:05
Luluś 3
odc.: 28
Louie, Draw Me a Hedgehog
14:10
Struś Oliwia 2
odc.: 3
Oliwka w supermarkecie
14:15
Struś Oliwia 2
odc.: 5
Czyściciel okien
14:20
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 3
Przedszkole Daisy i Poppy
14:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 4
Dzień bez czarów
14:45
Dora poznaje świat
odc.: 5
Dora gimnastyczka
15:05
Max & Ruby 5
odc.: 2
Picture Perfect/Detective Ruby/Superbunny Saves the Cake
15:20
Tickety Toc
odc.: 2
Czas na urodziny/Czas na chichotki
15:35
Małe czarodziejki
odc.: 4
Niekończący się karnawał/Taneczne rozterki
15:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 28
Latające zajączki
15:55
Struś Oliwia
odc.: 2
Oliwka kowbojką
16:00
Zack i Kwak
odc.: 4
Rycerze z Papierlot/Kartkarang 3000
16:15
Dora i przyjaciele
odc.: 2
Zaczarowany pierścień
16:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 2
Mistrzostwa Blaze'a
17:00
Psi Patrol
odc.: 3
Pieski i kicia katastrofa
17:10
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 5
Słoniowa koszykówka
17:35
Dora poznaje świat
odc.: 3
W pogoni za pociągiem
18:00
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 30
Under Ground
18:10
Zack i Kwak
odc.: 4
Rycerze z Papierlot/Kartkarang 3000
18:20
Dora i przyjaciele
odc.: 4
Ratujemy piracki okręt
18:45
Blaze i mega maszyny
odc.: 4
Skrzynka z narzędziami
19:10
Psi Patrol
odc.: 2
Pieski ratują morskie żółwie
19:30
Dora poznaje świat
odc.: 8
Skoczne butki
19:55
Dora poznaje świat
odc.: 9
Przygoda z Majami
20:20
Małe czarodziejki
odc.: 4
Niekończący się karnawał/Taneczne rozterki
20:30
Tickety Toc
odc.: 4
Czas na szukanie/Czas na lepienie garnków
20:40
Psi Patrol
odc.: 20
Pieski i małpka/Pieski i sowa
20:55
Bąbelkowy świat gupików
odc.: 4
Danie specjalne
21:15
Max & Ruby 5
odc.: 7
The Bunny Who Cried Lobster/Max and The Three Bears/Little Ruby Hen
21:40
Max & Ruby 5
odc.: 8
Ruby's Bird Walk/Max Goes Fishing/Ruby Tries Again
21:50
Umizoomi
odc.: 4
Święto latawców
22:15
Luluś 3
odc.: 9
Luluś - narysuj tipi!
22:20
Luluś 3
odc.: 10
Luluś - narysuj koguta!
22:30
Ni Hao, Kai-Lan
odc.: 4
Na safari
22:50
Struś Oliwia
odc.: 7
Oliwka i mariachi
22:55
Struś Oliwia
odc.: 8
Oliwka i zapominalski ufoludek
23:00
Max & Ruby 5
odc.: 6
Max's Ride/Max on Guard/Ruby's Real Tea Party
23:25
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 42
Ripple Wheels
23:35
Dalej, Diego!
odc.: 4
Diego ratuje żabki drzewne
00:00
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 7
Żabi książę
00:10
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 8
Król jest bardzo zajęty
00:20
Bąbelkowy świat gupików 2
odc.: 7
Parada kowbojek
00:45
Zack i Kwak
odc.: 17
Najlepszy piknik świata/Rozkładane igrzyska
00:55
Umizoomi 2
odc.: 4
Rekinowóz
01:20
Tickety Toc 2
odc.: 7
Ball Time/Bowling Time
01:40
Psi Patrol 2
odc.: 2
Pieski ratują kosmitę/Pieski ratują latającą żabę
01:50
Luluś 3
odc.: 29
Louie, Draw Me an Ambulance
01:55
Luluś 3
odc.: 30
Louie, Draw Me a Lama
02:05
Luluś 3
odc.: 31
Louie, Draw Me a Dustbin Lorry
02:10
Struś Oliwia 2
odc.: 6
Oliwka i pułapka w domku na drzewie
02:15
Struś Oliwia 2
odc.: 7
Oliwka i kosmiczny aerobik
02:20
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 5
Szpiedzy
02:30
Małe Królestwo Bena i Holly
odc.: 6
Ciężkie czasy
02:45
Dora poznaje świat
odc.: 6
Przygoda w świetle Księżyca
03:05
Max & Ruby 5
odc.: 3
Ruby Gets the Picture/Ruby's Birdie/Max Plays Catch
03:20
Tickety Toc
odc.: 3
Czas na latanie/Czas na piratów
03:35
Małe czarodziejki
odc.: 4
Niekończący się karnawał/Taneczne rozterki
03:45
Wanda i Zielony Ludek
odc.: 29
Lullaby
03:55
Struś Oliwia
odc.: 3
Oliwka i szalony naukowiec
04:00
Zack i Kwak
odc.: 5
Papierowa wyprawa na Księżyc/Papierowa czkawka-podskoczka
04:15
Dora i przyjaciele
odc.: 3
Wszyscy tańczą
04:35
Blaze i mega maszyny
odc.: 3
Więcej mocy
05:00
Psi Patrol
odc.: 4
Hop hop Boogie/Pieski we mgle
05:10
Bąbelkowy świat gupików 3
odc.: 6
Baletowe mistrzostwa
05:35
Dora poznaje świat
odc.: 4
Przyjęcie urodzinowe Zielonka

Nick Jr. to kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Stacja nie emituje reklam.

Kanał dostępny w pakietach:
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

(darmowy formularz)

© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony