Przejdďż˝ do menu
Przejd� do tre�ci
Przejdďż˝ do strony Kontakt
Przejdďż˝ do stopki
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu,
zaloguj się
.
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:
Nie pamiętam hasła >>
Zobacz regulamin
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Dlaczego warto?
tworzysz listę ulubionych kanałów
wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
przypomnimy Ci o wybranych programach
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Przejdź do strony Kontakt
Przejdź do stopki
Kontakt
Punkty sprzedaży
Zaloguj do iPolsat Box
Kontakt
iPolsat Box
Menu
Telewizja
Telewizja internetowa
Telewizja w technologii
satelitarnej i kablowej IPTV
Telewizja naziemna
Przedłuż umowę
Wymień dekoder
Więcej informacji o usługach telewizja
Internet
Internet LTE PLUS
Przedłuż umowę
Internet
Światłowodowy
Mapa zasięgu
Więcej informacji o usługach internetowych
Telefon
Telefony
Abonament
MIX
Na kartę
Przedłuż umowę
smartDOM
Jak działa
smartDOM?
Internet, telefon oraz
telewizja z rabatami
Telewizja
Telefon
Internet
Światłowód
VOD
Polsat Box Go
HBO Max
Disney+
Pakiet Stream+
Disney+ z HBO i HBO Max
Domowa Wypożyczalnia Filmowa
Strefa Klienta
Logowanie do iPolsat Box
Pomoc i FAQ
Co to jest iPolsat Box?
Kontakt
Aktualności
Przedłuż umowę
Program TV
Co chcesz znaleźć?
Najczęściej wyszukiwane:
Nederland 3
Czwartek
18 kwietnia
Piątek
19 kwietnia
Sobota
20 kwietnia
Niedziela
21 kwietnia
Poniedziałek
22 kwietnia
Wtorek
23 kwietnia
Środa
24 kwietnia
Czwartek
25 kwietnia
włącz ikony wiekowe
NEDERLAND 3: Piątek 19 kwietnia
Wszystkie kanały
04:31
trwa
Tekst-TV
13:00
Zin in Zappelin
13:03
Agent Binky: Pakjespaniek
13:14
Zin in Zappelin
13:16
Zin in Zappelin
13:19
Masha en de beer: Kwartet plus iin
13:27
Wickie de Viking: Het vaarbewijs
13:39
Shaun het schaap: De pelikaan
13:46
Het betoverde dorp van Pinokkio: Nachtmerrie?! Zei er iemand nachtmerrie?
13:58
De Smurfen nieuw: De Ploffies!
14:10
Bollie & Billie: Super Billie en wonder Carolien
14:22
Buurman en Buurman experimenteren er op los: Grill
14:30
Machtige Mike: En... vang!
14:37
Grizzy en de lemmingen: Blijf van mijn tennisschoenen af
14:44
Nils Holgersson: De jongen die kraai riep
14:57
Bernard: Skiin
15:01
Jungle Book: Jungle creche
15:12
BarnKidz: Mijn vriendje Kenny
15:25
Stop!: Nog even spelen
15:34
Mega Mindy: De ontsnappingskoning
16:00
Kosmoo: Vliegeniers
16:27
Kinderen voor Kinderen clip - Vrijheid
16:30
Peperbollen: Berichten uit het hiernamaals
16:59
De dodelijkste 60: Venezuela
17:27
Rachel valt binnen: Drugscontrole vrachtwagens en bike training
17:47
Flexe gasten: #trending
18:01
Brainstorm
18:22
Say Whut!?
18:44
Het Klokhuis: Nationaal Park Oosterschelde
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:28
First Dates
20:21
3 op Reis
20:58
Where the Wild Men are - with Ben Fogle: North Queensland, Australii
21:51
Louis Theroux interviews: Chelsea Manning
22:43
3voor12 presenteert: Wende live op Lowlands 2023
23:51
Sophie & Jeroen
NEDERLAND 3: Sobota 20 kwietnia
Wszystkie kanały
05:30
Timmy tijd: Op Timmy kun je rekenen
05:35
Bumba: Touwtrekken
05:40
Olly, het kleine witte busje: Vogeltjes kijken
05:45
Ziggy en de Zootram: Bunbury's grote dag
05:57
Babar en de belevenissen van Badou: Buurvriendelijkheids-dag
06:08
Vos en Haas: Verjaardag
06:19
Noddy, de detective: Noddy en de zaak van Volts vermiste verzameling
06:30
Peppa Pig: Potjestraining
06:35
Peppa Pig: Trampolines
06:40
Ella, Oscar & Hoo: Weer naar school
06:50
Lucas de spin: Spin een web
06:57
Prinses Spiegelbelle: Drakenpokken
07:19
Casper en Emma kijken naar de sterren
07:32
Samson & Marie, IJsjestijd: De draaikubus
07:38
Dropje: Schoon
07:46
Jottum: Pesten is niet leuk
07:51
De magische auto: Jack en de Reddingsbrigade auto
08:04
BabyBeestenBoel: Spelen
08:13
Kindertijd: Sporten is cool: Voetbal
08:21
Beestenbrigade bingo: Lauwersmeer
08:35
De Matties: Theater - ronde 1
08:37
Zappsport The Battle
08:54
De Matties: Theater - ronde 2
08:57
Kinderen voor Kinderen Karaoke Show: De Baas
09:07
De Matties: Theater - ronde 3
09:11
Extreme karaoke
09:30
De Matties: Theater - ronde 4
09:33
Troublemakers: Tegen de stroom in
09:46
De Matties: Theater - ronde 5
09:50
Freeks Jungle School: Orka's
10:00
De Matties: Theater - ronde 6
10:05
Zapp Kids Top 20
10:33
Mees Kees: Jarig
10:58
Zappsport Kantine
11:18
Snuf, de hond: Snuf, hond in oorlog
11:42
Snuf, de hond: Snuf, hond in oorlog
12:05
Snuf, de hond: Snuf, hond in oorlog
12:29
Snuf, de hond: Snuf, hond in oorlog
12:55
Heel Vlaanderen bakt kids: De Jeugd van Tegenwoordig
13:38
Say Whut!?
14:00
Say Whut!?
14:22
Say Whut!?
14:44
Say Whut!?
15:06
Say Whut!?
15:30
Zappbios: Kidnappen voor beginners
16:59
Klaas kan alles kort: Klaas is voor iin dag vliegdekofficier en hoteltester
17:17
Zapp detective: de nachtwachtbende: Twee lenige mensen
17:32
Alles Flex: Karma
17:48
Zapp Recordbrekers
18:16
Voor het blok
18:43
Steken en Prikken: Op Vakantie: De grottenspin
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:20
Earth Challenge: IJstijd
20:00
De regels van Floor: Scheiding
20:10
Socutera: Stichting Vluchteling
20:19
Dopesick: Black box warning
21:18
Dopesick: The people vs. Purdue Pharma
22:24
Dertigers
22:51
Dertigers
23:19
Dertigers
23:47
Dertigers
Dalej
NL 3 - niderlandzki kanał dla dzieci.
Nowe okno