1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Środa, 29 czerwca
Trzy dziewczyny z rywalizujących ze sobą licealnych paczek odkrywają, że John spotykał się z nimi w tym samym czasie. Rywalki postanawiają zjednoczyć siły, by zemścić się na niewiernym chłopaku.
10-letni Jack jest wychowywany przez samotną matkę. Niestroniąca od rozrywek kobieta nie radzi sobie z opieką nad dziećmi i rzadko bywa w domu. Jack musiał szybko dorosnąć, by wziąć odpowiedzialność za młodszego przyrodniego brata.
Młoda Martha przebywa w komunie, na czele której stoi charyzmatyczny Patrick. Życie na farmie pozornie przypomina sielankę. Pod wpływem guru Martha stopniowo traci jednak osobowość i zapomina o przeszłości.
Inspektor Nick Cafmeyer błyskotliwie rozwija swoją karierę. Nie potrafi jednak uporać się z traumatycznym wydarzeniem, jakiego doświadczył w wieku 9 lat. Wówczas w niejasnych okolicznościach zaginął jego brat.
Stanley to nudny i zakompleksiony urzędnik bankowy. Pewnego wieczoru znajduje tajemniczą maskę. Przymierza ją w domu. Nagle zmienia się w przystojnego, pewnego siebie i szalonego uwodziciela.
Utalentowany poeta Attilio de Giovanni z braku innego zajęcia zarabia na swoje utrzymanie jako nauczyciel języka włoskiego. Bez wzajemności kocha się w ślicznej Vittorii. Tymczasem dziewczyna wyjeżdża na misję pokojową do Iraku.
Czwartek, 30 czerwca
Jamie i Dylan nie wierzą w romantyczną miłość, dlatego zgadzają się na relację opartą wyłącznie na seksie, bez emocjonalnego zaangażowania i zobowiązań. Wkrótce znajomość się komplikuje.
Na oczach 17-letniej Lisy dochodzi do wypadku drogowego. Wstrząśnięta dziewczyna, mimo iż nie była zamieszana w tę tragedię, stopniowo nabiera przekonania, że jest współodpowiedzialna za śmierć nieznajomej.
21-letni Ben, absolwent college'u, nawiązuje romans z żoną wspólnika ojca. Niebawem poznaje jej córkę, Elaine. Zakochują się w sobie. Chłopak próbuje zakończyć związek ze starszą od siebie kochanką.
Josh jest zarządcą luksusowego apartamentowca. Jednym z lokatorów wieżowca jest potentat z Wall Street, zamieszany w defraudację gigantycznej sumy pieniędzy. Do ofiar finansowych przekrętów należy m.in. Josh.
Franek Dolas zostaje przymusowo wcielony do Legii Cudzoziemskiej. Ze względu na nieznajomość języka francuskiego przypada mu funkcja kucharza.
Archibald, noszący imię Szara Sowa, mieszka wśród czerwonoskórych w Kanadzie. Daje się poznać jako wielki obrońca zwierząt. Jego artykuły o dzikiej przyrodzie są przedrukowywane w magazynach na całym świecie...
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno