1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 1 października
Johnny English jest pracownikiem biurowym brytyjskich tajnych służb. Gdy umierają wszyscy agenci brytyjskiej Korony, Johnny musi przejąć obowiązki nieżyjących kolegów. Udana parodia przygód Jamesa Bonda.
Grace oraz jej dzieci mieszkają w wielkim, wiktoriańskim domu. Dzieci cierpią na nadwrażliwość na światło słoneczne, dlatego cały dom jest pogrążony w mroku. Pewnego razu mała Anne mówi matce, że widziała zjawę.
Lata 70. XX wieku, San Francisco. Minnie boryka się z problemami związanymi z okresem dojrzewania. Zaczyna też odkrywać swoją seksualność. W końcu wdaje się w zakazaną relację z dużo starszym od siebie partnerem matki.
Dawno pokonani wrogowie Asgardu zamierzają podbić wszechświat. Kontynuacja przygód władcy gromów, której pierwowzorem była postać z komiksów Marvela.
Gwiazdor filmowy Vince oraz jego kompani ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni, byłym agentem Arim . Próbują zaistnieć w zmiennych realiach Hollywood.
Francja, XVII wiek, krajem włada nastoletni Ludwik XIV. Faktycznie rządy sprawuje przebiegły i żądny władzy kardynał Mazarin. Film zainspirowany powieścią Aleksandra Dumasa.
Jutro, 2 października
Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po tragicznej śmierci jednego z członków elitarnej jednostki dowództwo nad Kompanią Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy. Do końca służby pozostało im 40 dni.
Peter Parker to nieśmiały, trochę niezdarny nastolatek. Podczas zwiedzania laboratorium zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu jego życie zmienia się - staje się silny, sprawny i wytrzymały.
Boris Yelnikoff, emerytowany profesor fizyki, jest samotnikiem, aż do chwili, gdy do jego mieszkania puka Melody. Niespełna dwudziestoletnia dziewczyna prosi Borisa, by pozwolił jej u siebie przenocować.
Jack i jego rodzina przenoszą się do południowo-wschodniej Azji. Już następnego dnia po ich przybyciu w mieście rozpoczynają się krwawe zamieszki. Zamiera ruch na ulicach, rebelianci przerywają dostawy prądu.
19-letni Wojtek mieszka wraz z matką na Śląsku. Jest zakochany w starszej od siebie Ukraince, która przyjechała do Polski wraz z synem. Kobieta zarabia na życie, pracując jako sprzątaczka w agencji towarzyskiej.
Zack miał trudne dzieciństwo. Chce odmienić swój los, wstępując do szkoły lotnictwa morskiego. Jej ukończenie zapewni mu nie tylko stopień oficera, lecz także status dżentelmena.
Poniedziałek, 3 października
USA, 1858 rok. Pochodzący z Niemiec dentysta King Schultz od dawna tropi braci Brittle'ów. Los łowcy głów krzyżuje się z drogami niewolnika Django, który może mu pomóc w osiągnięciu celu.
Rosjanin Aleksander Sapałow zarabia na życie rzucając nożami w wędrownym cyrku. Przed laty uczestniczył w wojnie w Afganistanie, a dramatyczne przeżycia odcisnęły na nim trwałe piętno.
Aleksandria, 391 rok naszej ery. Poganie obawiają się szybko rosnącej liczby wyznawców Chrystusa, którzy coraz częściej wywołują zamieszki na głównym placu miasta. Chrześcijanie plądrują imponującą Bibliotekę Aleksandryjską.
Rok po dramatycznych wydarzeniach w wieżowcu korporacji Nakatomi policjant John McClane oczekuje w Waszyngtonie na przylot swojej żony. Tymczasem grupa terrorystów przejmuje kontrolę nad lotniskiem.
Zbuntowana nastolatka Casey spędza wiele czasu w wirtualnej rzeczywistości. Uzależniona jest zwłaszcza od mediów społecznościowych. W końcu dziewczyna pada ofiarą misternej intrygi uknutej przez tajemniczego hakera.
Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno