1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 28 lipca
Historia legendarnego zbójnika z Tatr, Janosika. Harnaś Janosik i jego kompani byli postrachem możnowładców i austriackich zaborców. Zawzięty wróg przywódcy zbójników, hrabia Horvath, przez długi czas nie potrafi go schwytać.
Absolwenci East Great Falls High po ponad 10 latach od matury spotykają się na szkolnym zjeździe. Podczas weekendu odkrywają, że mimo upływu czasu relacje między nimi się nie zmieniły, choć ich losy potoczyły się bardzo różnie.
Piękna Roslyn porzuca nudne i puste życie oraz bogatego męża, z którym była nieszczęśliwa. Przyjeżdża do Teksasu, gdzie poznaje wdowca Guido. Jedzie do jego domu na wsi, by tam odpocząć i zapomnieć o przeszłości.
W telewizyjnym quizie Clark i jego żona Ellen wygrywają wycieczkę do Europy. Od samego początku towarzyszy im niesamowity pech. Film jest niekończącym się ciągiem skeczów, które obrazują mentalność przeciętnej amerykańskiej rodziny.
Przełożeni zlecają Jamesowi Bondowi zbadanie sprawy eksponatu, który ma zostać wystawiony na sprzedaż w londyńskim domu aukcyjnym. Agentowi udaje się ustalić, że na jego kupnie bardzo zależy niejakiemu Kamalowi Khanowi.
Harlem, 1928 rok. Trębacz Michael "Dixie" Dwyer poznaje gangstera Dutcha Schultza. Dixie ratuje mu życie, a gangster - w dowód wdzięczności - zaprasza go na wielkie przyjęcie, gdzie ma zagrać.
Jutro, 29 lipca
Przyszły król, książę Yorku Albert, to sparaliżowany tremą, jąkający się mężczyzna. W końcu zgadza się rozpocząć kurację. Początkowo jest sceptyczny, z czasem między nim a ekscentrycznym nauczycielem dykcji rodzi się przyjaźń.
Poszukiwacz skarbów, Benjamin Gates zdobył sławę dzięki odkryciu wielkiej tajemnicy templariuszy. Teraz szuka zaginionych osiemnastu kartek z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna.
Francuska prowincja, początek XX wieku. Młoda służąca Celestyna zostaje zatrudniona przez burżuazyjną rodzinę Lenlaire. Zmuszona do ciężkiej pracy dziewczyna musi znosić humory pani domu i zaloty ze strony jej męża.
Warszawa, 1920 rok. Poeta i ułan Jan Krynicki zakochuje się w aktorce teatru rewiowego, Oli. W obliczu zbliżającej się wojny z bolszewikami postanawiają jak najszybciej wziąć ślub. Zaraz po ceremonii pan młody wyrusza na front.
Wyniszczony wojną Neapol. Bezwzględny radny Edoardo Nottola wykorzystuje swoje stanowisko, by zarobić na nieruchomościach. W końcu, w wyniku jego nieuczciwych działań, dochodzi do tragicznej w skutkach katastrofy budowlanej.
Trzech nieuchwytnych członków szajki zwanej Wilson Heights dokonuje w mieście licznych przestępstw. Zdesperowany burmistrz prosi komisarza Hursta o zorganizowanie specjalnej grupy operacyjnej.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno