Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Piątek, 5 lutego
Doktor Miranda Grey pracuje na oddziale psychiatrycznym w zakładzie karnym dla kobiet. Pewnego dnia lekarka budzi się na własnym oddziale jako pacjentka.
Historia dwóch amerykańskich rodzin, Stonemanów oraz Cameronów, którym podczas wojny secesyjnej przyszło stanąć po przeciwnych stronach barykady. Kontrowersyjny, niemy obraz Davida W. Griffitha.
W tajemniczych okolicznościach znika prom kosmiczny "Moonraker". Brytyjski agent James Bond otrzymuje zadanie zbadania tej sprawy.
Jungle Julia wraz z przyjaciółkami wyrusza do teksańskiego Chili Parlor w poszukiwaniu przygód i dobrej zabawy. Inspiracją dla Quentina Tarantino były pełne przemocy i erotycznych podtekstów filmy akcji z lat 60. i 70.
Telly to pogrążona w bólu matka, która kilkanaście miesięcy wcześniej straciła 9-letniego syna. Psychiatra usiłuje ją przekonać, że nigdy nie miała dziecka, a wspomnienia o nim są jedynie projekcją jej chorego umysłu.
Podczas ślubu Elise jej przyjaciółki przyrzekają sobie, że w ciągu nadchodzącego roku wyjdą za mąż. Każda z nich szybko przekonuje się, że nie będzie to łatwe zadanie.
Sobota, 6 lutego
Silvia Broome jest tłumaczką pracującą dla ONZ, biegle posługuje się siedmioma językami. Pewnego dnia przez przypadek słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju.
Meksyk. Bezwzględni bandyci okradają mieszkańców wybranych pod inwestycję terenów i grożąc śmiercią przejmują ziemie za bezcen. Wykształcona dama z dobrego domu oraz córka ubogiego farmera postanawiają stawić im czoła.
Film przedstawia historię jamajskiej drużyny bobslejowej, która na olimpiadzie w Calgary wzbudziła wielką sensację. Żaden z zawodników nigdy wcześniej nie uprawiał tej dyscypliny, nie widzieli nawet lodu...
Dwunastu zwyczajnych obywateli zostaje przysięgłymi w sprawie o morderstwo. Z powodu towarzyszącej obradom upalnej pogody ławnicy zamierzają szybko wydać werdykt. Tymczasem jeden z nich zgłasza pewne wątpliwości...
Sześcioro polskich emigrantów mieszka i pracuje w Ameryce. Jechali za ocean pełni nadziei, rzeczywistość okazała się jednak inna niż ich marzenia. Żyją na skraju ubóstwa, ale rodzinom w kraju przesyłają wieści o swoich sukcesach.
Gangster Paul Vitti po śmierci ukochanego ojca popada w depresję. Zdesperowany szuka porady u jednego z najlepszych psychiatrów, doktora Bena Sobela.
Niedziela, 7 lutego
Szeregowiec Franek Dolas jest przekonany, że rozpoczął II wojnę światową przypadkowym strzałem na granicy polsko-niemieckiej. Wkrótce bohater trafia do niemieckiego obozu jenieckiego.
Mijają trzy lata od zniszczenia Gwiazdy Śmierci przez rebeliantów. Poważnie osłabiona armia galaktycznego Imperium nie ustaje jednak w poszukiwaniach sprawców zamachu.
20-letni Evan od dziecka nie rozstaje się ze swoimi zapiskami. Pewnego dnia odkrywa, że czytając je, może przenosić się w przeszłość i wpływać na losy swoje i swoich najbliższych.
Kolega Willa uwodzi mu żonę i doprowadza do jego zwolnienia. Zgorzkniały Will zamieszkuje na odludziu, gdzie pewnej nocy gryzie go wilk. Od tej pory Willowi powraca apetyt, energia i optymizm, zaostrzają się mu też zmysły.
Los Angeles. Rita wskutek wypadku samochodowego traci pamięć. Wkrótce odkrywa w swojej torebce ogromną sumę pieniędzy i tajemniczy klucz.
Francuski przemysłowiec zabiera dwoje autostopowiczów: młodą dziewczynę z pieskiem oraz sympatycznego chłopaka. W pewnym momencie auto spada w przepaść i ląduje na rozłożystym drzewie wyrastającym na półce skalnej.
Poniedziałek, 8 lutego
Przełom lat 80. i 90., miasteczko przy granicy polsko-niemieckiej. Nastoletni Zyga ma dosyć otaczającej go szarości i zaczyna trudnić się jumą, czyli kraść luksusowe towary w Niemczech.
Szczęśliwe życie nastoletniego Kale'a Brechta przerywa dramatyczne zdarzenie. W wypadku samochodowym ginie jego ojciec. Kale nagle staje się zamknięty w sobie i agresywny.
Lato 1941 roku, sycylijskie miasteczko Castelcuto. 27-letnia mężatka, Malena, jest obiektem pożądania wszystkich miejscowych mężczyzn i z zazdrości nienawidzona przez ich żony oraz narzeczone.
Lizbona. Ociemniały Ian przybywa do cenionej kliniki okulistycznej, aby rozpocząć pracę instruktora orientacji przestrzennej. Nowy terapeuta, mimo że jest niewidomy, świetnie sobie radzi bez białej laski.
Nadmorskie miasteczko niedaleko Murmańska. Mechanik Kola popada w konflikt z bezwzględnym merem Wadimem, który chce za bezcen wykupić należącą do niego ziemię.
Norma Jeane Mortenson spędziła dzieciństwo w sierocińcach i rodzinach zastępczych. Mimo braku miłości i ciepła, wyrosła na pogodną, ambitną kobietę. Karierę rozpoczęła jako modelka.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony