Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 1 sierpnia
Obsypany nagrodami na polskich i międzynarodowych festiwalach film Jerzego Skolimowskiego. Afganistan. Mohammed próbuje się ukryć przed amerykańskimi żołnierzami.
Zostaje pojmana grupa niezwykle skutecznych zabójców, wśród których znajdują się Gabriel, Tekab i Mickey i Som. Wkrótce wychodzi na jaw, że tym razem role się odwróciły.
Były brytyjski muzyk Lachlan MacAldonich wiedzie samotne, monotonne życie na organicznej farmie w okolicy Los Angeles. Jego jedyną przyjaciółką jest początkującą aktorka Beau.
Wielka Brytania. Nastoletnia Mina jest typową nastolatką, która dorasta w szczęśliwej rodzinie. Niestety pewnego dnia jej rodzice zostają napadnięci i brutalnie zamordowani.
Nowy Jork, rok 1979. Rodzinie Corleone nadal przewodzi Michael. Od dnia, gdy wydał wyrok na swego starszego brata, minęło prawie dwadzieścia lat. Michael i jego żona Kay są po rozwodzie.
Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin w Nowym Jorku. Henry Hackett pracuje jako reporter brukowca. Bardzo lubi to zajęcie i poświęca mu niemal cały swój czas.
Jutro, 2 sierpnia
Jeff jest kompletnie pozbawionym ambicji 30-latkiem, który nie wychodzi z domu swojej matki, gdzie zajmuje pokój urządzony w piwnicy. Mężczyzna uważa, że światem rządzi ślepy los.
Co roku w rocznicę śmierci Colin Fitza na grobie gwiazdora dzieją się dziwne rzeczy. Tym razem żona muzyka, Justice Fitz, wynajmuje ochronę.
Stary i schorowany łowca talentów Gus Lobel nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem i tym, że najlepsze lata jego kariery już minęły. Biuro Atlanta Braves zaczyna kwestionować jego oceny.
John Shepherd po odejściu z policji pracuje jako prywatny detektyw specjalizujący się w sprawach zaginięć i uprowadzeń. Jego ostatnie śledztwo kończy się niepowodzeniem.
Kirk to przeciętny chłopak, pracujący na lotnisku jako ochroniarz. Obecna posada nie spełnia jego aspiracji i marzy, by zostać pilotem.
Zamożny Elliot Carver jest ogarnięty żądzą władzy i bogactwa. Pod jego kontrolą są systemy satelitarne umożliwiające dostęp do wszystkich odbiorników radiowych i telewizyjnych na Ziemi.
Niedziela, 3 sierpnia
Rok 1763, Północna Karolina. W koloniach kończy się wojna z Francuzami i krwawe starcia z Indianami. Owdowiały żołnierz Benjamin Martin wraca na swoją farmę.
Porter Polaka, który został wybrany papieżem. Twórcy filmu swoją opowieść zaczynają od dzieciństwa Karola Wojtyły. Podkreślają, że to w domu rodzinnym wpojono mu zamiłowanie do nauki.
Podczas nieudanej akcji, której celem było zatrzymanie wpływowego dealera narkotyków, ginie komisarz Bianco. Policjant stał na czele zgranego zespołu, którego członkowie byli mu bardzo oddani.
Bridget Jones ma 32 lata, kilka kilogramów nadwagi i zgubne przyzwyczajenia. Nadchodzą kolejne samotne święta, które wprawiają ją w fatalny nastrój.
Doktor Mark Sloan wiedzę medyczną łączy ze zdolnościami detektywistycznymi. Jest konsultantem policyjnym i bierze udział w prowadzonych przez nią śledztwach.
Jesse i Celine są dojrzałą parą. Poznali się kilkanaście lat temu w Wiedniu, ale na pierwszą kawę umówili się dopiero po dziesięciu latach.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony