Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Jutro, 25 kwietnia
Były gwiazdor postanawia wznowić działalność swojego zespołu. Gdy muzyk zaczyna odnosić zawodowe sukcesy, w jego życiu pojawia się uzależniona od narkotyków była kochanka.
Maria, Lanisha i Joy są uczennicami szkoły średniej i członkiniami orkiestry marszowej. Choć nastolatki mają właśnie wakacje, nie pozostaje im wiele czasu na odpoczynek.
Ekranizacja przygód jednego z najbardziej znanych herosów fantasy, bohatera prozy amerykańskiego pisarza Roberta E. Howarda. Conan już jako dziecko wykazuje niezwykłą siłę i sprawność.
Zajęcia w prestiżowej nowojorskiej akademii sztuk scenicznych oznaczają dla jej uczniów ciężki, intensywny trening. Zanim wyruszą na podbój estrady, studenci muszą stawić czoło wysiłkowi.
Koniec XIV wieku. Spokojne i szczęśliwe życie młodej Tilli Willinger zmienia się w momencie tragicznej śmierci ojca. Jej chciwy brat, Otfried, zabrania jej małżeństwa z ukochanym.
W Los Angeles panują chaos i bezprawie. Jedni są przekonani, że zbliża się koniec świata, inni wróżą kryzys informatyczny. Były policjant zajmuje się handlem dyskami z zapisem ludzkich wspomnień.
Sobota, 26 kwietnia
Frank Barnes jest maszynistą od 28 lat, który powoli szykuje się na przymusową emeryturę. W ramach kolejnego zadania ma przetransportować z fabryki cynku 20 wagonów materiału.
Przyszłość. Korporacje przejmują kontrolę nad różnymi aspektami życia człowieka. W tragicznym wypadku samochodowym Luke Gibson traci ciężarną żonę, a sam odnosi poważne obrażenia.
Przywódcom wampirów udaje się w końcu wskrzesić założyciela ich rodu, Draculę. Ten przerażający wampir jest wyjątkowo groźny, ponieważ nie musi obawiać się światła.
Pewnego jesiennego dnia wydarzają się trzy dziwaczne historie. John i jego żona nie są szczęśliwi w swoim małżeństwie. Nie potrafią jednak rozmawiać o tym, co ich gnębi.
Atrakcyjne singielki: rozsądna i doskonale zorganizowana Regan, zepsuta Gena i naiwna Katie przyjaźnią się od lat. Panie są zszokowane, gdy ich koleżanka oświadcza im, że wychodzi za mąż.
Reuben Feffer pracuje w firmie ubezpieczeniowej jako analityk ryzyka. W życiu prywatnym jest jednak przesadnie ostrożny i zapobiegliwy, dokładnie planuje każdy dzień swojego życia.
Niedziela, 27 kwietnia
Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski czterech gangsterów spotyka się w opustoszałym magazynie. Biały, Pomarańczowy, Blondyn i Różowy wiedzą, że jeden z nich jest zdrajcą.
Mijają trzy lata od szalonych wakacji, które Lenny spędził w towarzystwie swoich najlepszych kolegów. Mężczyzna postanawia opuścić Los Angeles, aby zamieszkać w miasteczku, gdzie dorastał.
Virgil Cole i Everett Hitch, rewolwerowcy i stróże prawa do wynajęcia, pojawiają się w Appaloosie, miasteczku położonym w stanie Nowy Meksyk.
Dziesięcioletni Daniel mieszka w aborygeńskim rezerwacie Toomelah w Australii. Chłopiec chce zostać gangsterem. Pomaga lokalnemu dilerowi Lindenowi w handlu narkotykami.
Książę Thadeous stanowi przeciwieństwo swojego bohaterskiego, starszego brata Fabiousa, który wsławił się w niezliczonych wyprawach wojennych. Próżny młodzieniec nie stroni od używek.
Trwa I wojna światowa. Żołnierz o imieniu Tamino zostaje uratowany przez trzy pielęgniarki od niechybnej śmierci na froncie. Gdy wraca do zdrowia, siostry pokazują mu zdjęcie Paminy, córki Królowej Nocy.
Poniedziałek, 28 kwietnia
Nastoletnia sierota Nina staje się przypadkowym świadkiem brutalnego morderstwa. Od tej pory zagraża jej śmiertelne zagrożenie ze strony wpływowych osób z przestępczego półświatka.
W dżungli na obcej planecie z głębokiego snu budzi się grupa nieznanych sobie osób. Nie wiedzą, gdzie są i jak dotarli w to dziwne miejsce. Wśród nich znajduje się najemnik Royce.
Niedoszły pisarz zostaje wyrzucony z rodzinnego domu. Nie mając żadnego pomysłu na życie, rusza w podróż ze swym przyjacielem Tomem. W drodze okazuje się jednak, że jego towarzysz musi zawrócić.
Rozgrywająca się w czasach II wojny światowej w Japonii historia czternastolatka i jego młodszej siostry. Matka rodzeństwa zginęła podczas nalotu na Kobe. Od tej pory dzieci są zdane tylko na siebie.
Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po śmierci jednego z członków elitarnej jednostki saperów dowództwo nad Kompanią Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy, William James.
Nowy Jork. Wilee pracuje jako zawodowy kurier. Chłopak porusza się po mieście na rowerze bez zamontowanych przerzutek i hamulców. Żeby dostarczyć paczkę pod wskazany adres, wciąż zmaga się z czasem.
Wtorek, 29 kwietnia
Antoine Fuqua, reżyser znakomitego "Dnia próby", ponownie portretuje środowisko amerykańskich policjantów. Tym razem ukazuje tydzień z życia trzech stróżów prawa pracujących na Brooklynie.
Latem 1997 roku w wypadku samochodowym ginie księżna Diana. Tysiące ludzi w Anglii pogrąża się w żałobie i składa kwiaty pod pałacem Buckingham.
Lata sześćdziesiąte XX w. Sparkle marzy o karierze muzycznej. Jej matka Emma chce ustrzec ją przez brutalnym światem show-biznesu, jednak dziewczyna za wszelką cenę pragnie podążyć za marzeniami.
Tom Hardy jest niepokornym policjantem z wydziału zabójstw. Ciągle popada w konflikty z przełożonymi. Pracuje nad sprawą seryjnego mordercy, którego ofiarami są młode kobiety.
Marvin jest nieudacznikiem, który marzy o karierze policjanta. Ma jednak małe szanse, by zatrudniono go jako funkcjonariusza. Pewnego dnia mężczyzna zostaje ciężko ranny w wypadku samochodowym.
W latach 80. ubiegłego stulecia Gilles Gabriel odnosił sukcesy na francuskiej estradzie jako wykonawca muzyki popularnej. Teraz szansonista zamierza wrócić do show-biznesu.
Środa, 30 kwietnia
Natalie Cook, Dylan Sanders i Alex Munday doskonale opanowały techniki walki i szpiegowania przeciwnika. Są nie tylko bardzo sprawne, ale też niezwykle atrakcyjne.
Dwaj oficerowie elitarnej grupy operacyjnej S.W.A.T, Jim Street i jego partner Brian Gamble podczas jednej z akcji podejmują kontrowersyjną decyzję. Zostają zawieszeni w obowiązkach.
Norwegia rok 1363. Europa jest po epidemii dżumy, która miała miejsce dekadę wcześniej. Niektórzy mieszkańcy postanawiają poszukać innego miejsca do życia.
Po ukończeniu studiów artystycznych Aura powraca do domu swojej matki na Manhattanie. 22-letnia dziewczyna ma za sobą nieudany związek i brak jej pomysłu na dalsze życie.
Po wielkiej katastrofie to maszyny przejęły władzę nad światem. Ludzie są wypierani przez androidy. Taki sam los miał spotkać Jute'a. Jednak niszczy on androida, który miał go zastąpić.
Nowojorska architekt Amy Benic wyjeżdża do cichego kurortu, aby odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i uciec od wspomnień o byłym partnerze. Poznaje niewidomego, wrażliwego Virgila Adamsona.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 13.934.113,44 zł w pełni wpłacony