Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Środa, 23 lipca
Olive jest przykładną uczennicą. Pewnego dnia cała szkoła zaczyna huczeć od plotek o jej rzekomej rozwiązłości. Dziewczyna postanawia wykorzystać krążącą opinię do poprawy swojej pozycji w liceum.
Podczas policyjnej akcji przeciw złodziejom, którzy napadli na bank, detektyw Ray Morgan przypadkowo zabija syna wpływowego szefa mafii. Tym samym wydaje wyrok na swoją rodzinę.
Prequel przebojowej "Szkoły uwodzenia", uwspółcześnionej adaptacji powieści Pierre'a Choderlosa de Laclos "Niebezpieczne związki". Szesnastoletni Sebastian Valmont zostaje wyrzucony ze szkoły.
Kiedy Katherine dowiaduje się, że firma jej ojca w rodzinnym mieście w Pensylwanii ma zostać zamknięta, postanawia temu zapobiec.
Agent Robert Scott jest cenionym pracownikiem tajnych służb specjalnych. Do kolejnej misji szkoli żółtodzioba, Curtisa. Obaj mają za zadanie odnaleźć Laurę Newton.
Od rozwodu Francuz André i jego była żona Megan mieszkają po dwóch stronach Atlantyku: on w Paryżu, ona z dorastającą córką Nicole - w Nowym Jorku. Ojciec nie widuje dziewczyny zbyt często.
Czwartek, 24 lipca
Blisko trzydziestoletnia Julie Powell jest znudzona swoją pracą. Czuje, że nie ma żadnych perspektyw na przyszłość. Świadomość ta mocno ją przytłacza, zwłaszcza że jej znajomi są ludźmi sukcesu.
Josh jest zdolnym uczniem ostatniej klasy liceum. Chłopak nie interesuje się jednak zbytnio nauką. Woli spędzać czas ze znajomymi, odurzając się i popełniając drobne przestępstwa.
Boris przejął po ojcu zakład pogrzebowy. To zajęcie nie jest spełnieniem jego marzeń. Nieśmiały bohater miał w życiu dwa życzenia: nauczyć się tańczyć i ożenić z Betty.
Trzy atrakcyjne i inteligentne dziewczyny pracują dla Charliego, tajemniczego milionera, który prowadzi firmę detektywistyczną specjalizującą się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek.
Mieszkający na przedmieściach Bostonu dwudziestoletni Will Hunting jest sierotą. Przeżycia z dzieciństwa odcisnęły na nim swoje piętno, często popada więc w konflikty z prawem.
Covington, wioska w Pensylwanii, otoczona jest ogromną puszczą. Zamieszkują ją tajemnicze bestie, o których nie wolno mówić. Pomiędzy mieszkańcami osady a groźnymi istotami istnieje pewna umowa
Piątek, 25 lipca
Dalsze losy Daniela. Jest teraz właścicielem taksówki, która umożliwia mu błyskawiczne przewożenie pasażerów. Jego dziewczyna Lilly, podobnie jak żona jego przyjaciela spodziewa się dziecka.
Kontynuacja przygód załogi statku kosmicznego, która w wyniku napromieniowania zyskała nadprzyrodzone umiejętności. Dr Richards od tamtej chwili może w dowolny sposób rozciągać swoje ciało.
Skazaniec Sam Gillen z pomocą wspólnika ucieka z transportu. Kompan więźnia ginie jednak w strzelaninie, a on sam ukrywa się w lesie nad jeziorem.
Film, który powstał na podstawie książki dziennikarza Tomasa Franka, zabiera widzów do stanu Kansas, którego mieszkańcy dwukrotnie zapewnili George'owi W. Bushowi wygraną w wyborach.
Płynący po Oceanie Indyjskim europejski statek towarowy MV Rozen zostaje w drodze do portu uprowadzony przez somalijskich piratów, którzy żądają miliona dolarów okupu.
Rok 2027. Ostatnie dziecko na Ziemi urodziło się 19 lat temu. Po jego śmierci ludzie tracą nadzieję na możliwość ocalenia gatunku. Świat pogrąża się w rozpaczy i chaosie.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony