1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 24 maja
Nowy Jork. Detektyw Max Payne pracuje w wydziale spraw uznanych za nierozwiązywalne. Jednocześnie nie ustaje on w wysiłkach by odnaleźć bandytów, którzy przed laty zamordowali jego żonę Michelle i małą córeczkę.
Dobroduszny Paul rozpoczyna studia w Nowym Jorku. Jest nieco nieśmiały i nie chodzi na imprezy ani randki. Jego współlokatorzy bezustannie kpią z niego. Wkrótce Paul zakochuje się w Dorze.
Nastoletnia Alejandra przeprowadza się z ojcem do Mexico City. Obojgu nie udaje się zaaklimatyzować w nowym miejscu. Przemilczają przed sobą prawdę i udają, że wszystko w porządku.
W Los Angeles działają dwaj słynący ze swojej skuteczności detektywi, którzy mają zupełnie odmienne charaktery. Raymond Tango jest znany z opanowania, z kolei Gabriel Cash odznacza się impulsywnością.
Zachodnia Pensylwania, 1974 rok. Arthur jest uczniem szkoły średniej. W zimowe popołudnie, tuż po rozstaniu swoich rodziców, słyszy strzały. Sprawdza się jego wizja senna.
Nowy Jork. Stacy i Goody to dwie atrakcyjne wampirzyce, które potrafią w pełni korzystać z uroków życia. Nie wiedzą jednak, że czas prawdziwej próby dopiero przed nimi.
Jutro, 25 maja
Ki wraz z synkiem Pio ucieka od agresywnego i sfrustrowanego brakiem pracy partnera. Dziewczyna nie zamierza godzić się z ograniczeniami, jakie niesie samotne macierzyństwo. Bez oporów angażuje wszystkich do opieki nad synem.
Basia pracuje jako podkomisarz w CBŚ. Jest zakochana w swoim przełożonym. Niebawem ujawnia on swoje prawdziwe oblicze. Towarzysząca mu zdezorientowana Basia zostaje aresztowana pod zarzutem współpracy z grupą przestępczą.
II wojna światowa. Leopold pracuje w miejskich kanałach. W trakcie likwidacji getta mężczyzna natyka się na grupę Żydów, desperacko poszukujących schronienia.
Silver Springs w Nevadzie. Donna pracuje w miejscowym supermarkecie. Chciałaby jednak wyrwać się z prowincjonalnego miasteczka i prowadzić ciekawe, dostatnie życie. Postanawia zostać stewardessą.
Ellie jest astronomem. Kiedy zapada decyzja o likwidacji jej laboratorium, z gwiazdozbioru Vega nadchodzi długo oczekiwany regularny sygnał. Naukowcy próbują rozszyfrować tajemniczą wiadomość.
Grupę beztroskich nastolatków prześladuje seryjny morderca. Mężczyzna zna ich wspólną tajemnicę. Rok wcześniej podczas święta Halloween spowodowali tragiczny w skutkach wypadek i uciekli.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno