Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 28 sierpnia
Alex Hitchens wykonuje nietypowy zawód. Doradza mężczyznom, jak najskuteczniej uwieść kobietę. Z każdego ze swoich klientów potrafi zrobić niezawodnego podrywacza.
Gervais jest doświadczonym pracownikiem zakładu pogrzebowego w Paryżu. Jednak od pewnego czasu firma coraz gorzej prosperuje. Jej właściciele liczą, że Gervais znajdzie sposób na wyjście z kryzysu.
Mąż Karli uprowadza ich syna, Hamy'ego i znika. Zdesperowana matka zgłasza sprawę na policję, która ustala, że Zaid sfałszował paszporty i uciekł do Sudanu.
John budzi się rano w pokoju hotelowym i nie może przypomnieć sobie, kim jest i jak się tu znalazł. W chwilę później dowiaduje się, że podejrzewa się go o popełnienie poważnych przestępstw.
Podczas policyjnej obławy detektyw Conners zabija porywacza i jego zakładniczkę, która okazuje się córką ważnej osobistości. Za ten czyn mężczyzna zostaje zawieszony w pełnieniu obowiązków zawodowych.
Pewnego dnia Jan spotyka dziewczynę, która niesie torbę pomarańczy. Uświadamia sobie, że jest ona miłością jego życia. Zafascynowany jej pięknem przez kolejne tygodnie wytrwale poszukuje nieznajomej.
Jutro, 29 sierpnia
Zarozumiały i leniwy kot Garfield ze swoim właścicielem Jonem, zamieszkuje schludny domek na przedmieściu. Garfield czuje się panem domu, bo wie, że Jon pozwoli mu na wszystko.
Nowy Jork, 1999 rok. Tuż przed Bożym Narodzeniem robotnicy pracujący przy budowie metra znajdują ludzki szkielet i tajemniczy klucz. Okazuje się, że szczątki liczą setki lat.
Podczas policyjnej obławy detektyw Conners zabija porywacza i jego zakładniczkę, która okazuje się córką ważnej osobistości. Za ten czyn mężczyzna zostaje zawieszony w pełnieniu obowiązków zawodowych.
Julie, Mette i Naisha są najlepszymi przyjaciółkami mieszkającymi w norweskiej wiosce. Dziewczynki wspólnie cieszą się na nadchodzące Boże Narodzenie.
Akcja filmu toczy się w 1942 roku podczas japońskiej inwazji na Singapur. Ernest Gordon jest młodym szkockim kapitanem, intelektualistą, który trafia do obozu jenieckiego w Tajlandii.
Rok 2018. Światem rządzą zbuntowane inteligentne maszyny. Garstka ludzi, którym udało się przeżyć prawdziwą apokalipsę, organizuje ruch oporu.
Sobota, 30 sierpnia
Policjant Jake Riley od lat ściga seryjnego mordercę - piromana. Szaleniec zabija samotne matki, a pomieszczenia, w którym znajdują się ciała, podpala.
Kapitan Frank Tate dowodzi czteroosobowym oddziałem SWAT. On i jego podwładni często łamią obowiązujące ich zasady, by ratować ludzkie życie, co nie podoba się ich przełożonym.
Amerykanie w ramach misji pokojowej ONZ stacjonują w ogarniętej wojną domową Somalii. 3 października 1993 roku w stolicy kraju, Mogadiszu, ląduje oddział składający się z ponad stu komandosów.
Do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca ojciec przywozi dwie nastoletnie córki - Gabrielle i Adrienne. Piętnaście lat później obie panny zarabiają na życie wykonując poprawki krawieckie.
Darrow ledwie wiąże koniec z końcem. Gdy zostaje przyłapana na nieudolnej kradzieży jabłka z ulicznego straganu, z pomocą przychodzi jej Carl Denham.
Na Ziemi przebywa wielu kosmitów, choć większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Kontrolę nad przybyszami z innych planet sprawuje supertajna organizacja z siedzibą w Nowym Jorku.
Niedziela, 31 sierpnia
Emily jest córką potentata branży hotelowej. Dorasta w luksusie pod czujnym okiem i opieką kochającego ojca. Wbrew jego woli chce zostać profesjonalną tancerką.
Nowy Jork. Prot trafia na obserwację do szpitala psychiatrycznego na Manhattanie, gdyż twierdzi, że pochodzi z odległej planety K-Pax.
U wybrzeży Somalii przestępca Muse i jego kompani przejmują kontrolę nad nieuzbrojoną jednostką MV "Maersk Alabama", odbywającą rejs do Mombasy.
Marzec 1943 r. USA dostarcza drogą morską uzbrojenie dla Anglików, którzy walczą z hitlerowskimi Niemcami. W wodach Atlantyku czają się jednak niemieckie U-booty, zagrażające statkom i ich załogom.
Dalsze losy Daniela. Jest on teraz właścicielem wspaniale wyposażonej taksówki, która umożliwia mu błyskawiczne przewożenie pasażerów.
Pewnego ranka Benno budzi się w łóżku pełnym piasku. Mężczyzna ignoruje tę niecodzienną sytuację, ale wkrótce uświadamia sobie, że w jego życiu dzieje się coś naprawdę dziwnego.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony