1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 27 października
Nowy Jork. Na placu zabaw w parku dochodzi do bójki dwóch 11-letnich chłopców.
Rok 1944. Porucznik Thomas W. Hart dostaje się do niemieckiej niewoli. W obozie jenieckim w pobliżu Augsburga spotyka pułkownika Williama A. McNamarę, który przygotowuje ucieczkę z obozu.
Paryż, rok 2013. Trzynasta dzielnica jest odgrodzona od reszty miasta wysokim murem i zasiekami z drutu kolczastego.
Początek XVII wieku. Angielskie okręty przybijają do brzegów Ameryki. Przybysze zakładają kolonię - Jamestown.
Brookliński gangster i płatny zabójca, Jimmy Conlon, czuje się zmęczony pracą. Szarpią nim wyrzuty sumienia, policja depcze mu po piętach, a on coraz częściej szuka ukojenia w alkoholu.
Akcja filmu rozgrywa się w trzech miastach na dwóch kontynentach i obejmuje okres dwustu lat.
Jutro, 28 października
Pracujący dla wpływowego szefa mafii Walkera człowiek do zadań specjalnych, Beck, chce porzucić swój przestępczy fach.
Patrick Ross i Dennis Gamble biorą udział w wyprawie na Marsa. Ekspedycja udaje się i astronauci jako pierwsi ludzie stają na Czerwonej Planecie.
Ameryka, początek lat 90. XX wieku. Doświadczony oficer CIA Nathan D. Muir postanawia przejść na emeryturę. Jego uczniem i zarazem przyjacielem jest Tom Bishop.
Murray Schwartz, właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe.
Dean wychował się w rozbitej rodzinie. Nigdy nie planował, że zbuduje trwały związek, póki pewnego dnia nie spotkał Cindy, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia.
Niezwykła wyprawa do świata wierzeń, marzeń i erotycznych fantazji ugrofińskiego ludu Mari Eł.
Sobota, 29 października
Siedmioro funkcjonariuszy policji drogowej przyjaźni się w życiu prywatnym.
Anglia, rok 1585. Krajem już od blisko 30 lat włada Elżbieta I. Priorytetem staje się zapewnienie trwania dynastii Tudorów.
Nick Wild jest uzależnionym od hazardu, prywatnym ochroniarzem z Las Vegas. Pewnego dnia o pomoc prosi go była dziewczyna, Holly.
W małym, amerykańskim miasteczku doszło do tragedii. Podczas szkolnego przedstawienia zginął jeden z aktorów.
Szkocja, 2008 r. Nieznany wirus sieje spustoszenie w całym kraju. Zaraza, zwana "Żniwiarzem", zabija miliony osób.
Nauczyciel Pat przyłapuje żonę Nikki pod prysznicem z kochankiem. Wpada w szał. W wyniku załamania nerwowego trafia na leczenie do szpitala dla psychicznie chorych.
Niedziela, 30 października
Johannesburg, Republika Południowej Afryki. Przed niemal trzydziestu laty ląduje tu statek kosmiczny z tysiącami obcych na pokładzie.
George - poczciwy, prostolinijny mechanik samochodowy z prowincjonalnego kalifornijskiego miasteczka - obchodzi właśnie trzydzieste siódme urodziny.
Lekarka Susan jest córką magnata prasowego Williama Parrisha. W rodzinnej rezydencji trwają przygotowania do 65. urodzin mężczyzny.
Rok 180 n.e. Dowodzone przez Maximusa rzymskie legiony odnoszą kolejny triumf nad barbarzyńcami.
W Nowym Jorku zostaje skradzione doskonale strzeżone dzieło Rembrandta. Jeżeli obraz nie zostanie odzyskany, ubezpieczająca go firma będzie musiała zapłacić 24 mln dolarów odszkodowania.
Przyszłość. Spustoszony przez zagładę nuklearną świat jest przestrzenią bezprawia. Ci, którzy przeżyli, wegetują, wciąż poszukując wody i paliwa.
Poniedziałek, 31 października
Emerytowany agent CIA Bryan Mills, któremu albańscy gangsterzy kilka lat temu porwali córkę Kim, pragnie odbudować więzi rodzinne.
Rok 1991. Clarence Thomas zostaje nominowany przez prezydenta Busha na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego. Nieoczekiwanie była współpracownica oskarża prawnika o molestowanie seksualne.
Rok 1913. Ubogi chłop z Sycylii Salvatore Mancuso za namową pewnego Amerykanina postanawia wraz z rodziną poszukać lepszego życia za oceanem i wyrusza w podróż do Stanów Zjednoczonych.
Siedmioletni Juan mieszka wraz ze swoją matką Luisą w spokojnej dzielnicy Madrytu. Od pewnego czasu chłopca prześladują koszmarne sny, w których pojawia się tajemniczy człowiek pozbawiony twarzy.
Dylan Statlan nie należy do pokornych nastolatków. Kiedy wdaje się w kolejną szkolną bójkę, jego mama Veronica postanawia wysłać go na odległą prowincję.
Początki wojny secesyjnej. Pułkownik Robert Gould Shaw, pochodzący ze znanej z postępowych poglądów bostońskiej rodziny, obejmuje dowództwo nad regimentem Unii złożonym wyłącznie z czarnoskórych ochotników.
Wtorek, 1 listopada
Australia, przełom lat 30. i 40. XX w. Lord Maitland Ashley prowadzi hodowlę bydła na Faraway Downs. Na północy kontynentu jest to jedyny teren, który nie należy do Lesleya Carneya.
Ziemia pogrąża się w chaosie i destrukcji, co prowadzi do nieuniknionych konsekwencji politycznych i gospodarczych.
Lata 20. XX wieku, Kambodża. Na świat przychodzą dwa tygryski, które bardzo się od siebie różnią.
Szanowany psychiatra, doktor Nathan R. Conrad, ma piękną żonę Aggie i ośmioletnią córkę Jessie. W przeddzień Święta Dziękczynienia zostaje wezwany do szpitala.
Na Boże Narodzenie w domu państwa Stone'ów zjawia się cała nieco ekscentryczna rodzina.
Multimilioner Tony Stark, który w supernowoczesnej zbroi Iron Mana kilka razy wybawił świat z kłopotów, cieszy się powszechnym szacunkiem i dla wielu ludzi jest bohaterem.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno