1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 4 maja
Prostoduszny Deuce postanawia spróbować sił jako żigolak. Trafia na same wymagające i rozkapryszone klientki. Na dodatek zakochuje się w jednej z nich. Tymczasem jego tropem podąża nieustępliwy policjant z obyczajówki.
Clarice Starling jest zdolną studentką waszyngtońskiej akademii, w której kształcą się przyszli agenci FBI. Dziewczyna zostaje włączona do śledztwa prowadzonego w sprawie serii brutalnych morderstw.
26-letni Silny należy do subkultury dresiarzy. Nie pracuje, nie uczy się i nieustannie popada w konflikt z prawem. Pobudzony amfetaminą Silny szczególną nienawiścią pała do bliżej nieokreślonych "Ruskich".
30-letnia atrakcyjna Ama uznaje jedynie niezobowiązujące związki. Ceniąca luksus, pewna siebie singielka ukrywa jednak głębokie pragnienie miłości i marzenie o założeniu rodziny.
Wyszkolony pies Max służył w Afganistanie. Stał się nerwowy i nieposłuszny, gdy opiekujący się nim żołnierz zginął na froncie. Pies trafił wówczas do rodziny zmarłego. Ciepły film familijny o więzi łączącej psa i człowieka.
ZZgrywający cynika Janusz nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią żony. Sytuację komplikuje dorastająca córka Olga, która cierpi na anoreksję. Gdy stan dziewczyny się pogarsza, trafia pod opiekę psychoterapeutki.
Jutro, 5 maja
George i Nina od lat wiodą spokojne życie. Pewnego dnia ich córka oznajmia, że jest zaręczona. George nie chce się pogodzić z faktem, że Annie jest już dorosła. Nie potrafi sobie także wyobrazić życia bez córki.
Penelopa wskutek klątwy ciążącej na jej rodzie ma zamiast nosa świński ryjek. Działanie zaklęcia może przełamać jedynie prawdziwa miłość.
Wrzesień 1814 roku. Kongres wiedeński ma zająć się przywróceniem równowagi między mocarstwami Europy, ustanowić pokój i porządek na kontynencie. Dyplomaci z całej Europy pragną nowego początku.
Młody Kanadyjczyk William przemierza Europę. Punktem kulminacyjnym podróży ma być przyjazd do Kopenhagi, gdzie urodził się jego ojciec. Zamierza odnaleźć swojego dziadka. Chłopak poznaje długo skrywane rodzinne sekrety.
30-letni Deco żyje chwilą. Poznaje ambitną Zoé. Mężczyzna zdobywa jej serce i szybko zaprzyjaźnia się z jej szczeniakiem. Gdy Zoé traci cierpliwość do leniwego chłopaka, Deco angażuje się w walkę o ukochanego pupila.
Steve jest żywą legendą surfingu, utrzymującą się głównie z kontraktów sponsorskich. Pewnego dnia wraca do rodzinnego Malibu, by spędzić lato ze starymi znajomymi. Wkrótce okazuje się, że zmienił się jego sponsor.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno