1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Poniedziałek, 16 stycznia
Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Tor jego lotu wskazuje, że uderzy w Nowy Jork. Ponieważ punkt ten wykryto zbyt późno, szansa na uniknięcie kolizji jest znikoma.
Lata 70. XX wieku, Boston. Cam Stuart cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Z powodu choroby wymagał hospitalizacji, stracił też posadę.
Warszawa, 1967 rok. W kraju narastają nastroje antysemickie. Władze tropią podejrzanych o syjonizm. Tymczasem atrakcyjna Kamila Sakowicz ma romans z Romanem Rożkiem.
XIX wiek. Wrażliwa Ada Monroe zamieszkuje z ojcem w Karolinie Północnej. W dziewczynie zakochuje się z wzajemnością cieśla W.P. Inman. Gdy wybucha wojna secesyjna, zaciąga się on do armii.
New Penzance Island u wybrzeży Nowej Anglii, lato 1965 r. Dwunastoletni aspołeczny skaut Sam Shakusky z wzajemnością zakochuje się w niewiele starszej od siebie Suzy Bishop.
Milioner i filantrop Philip Stevens zakłada w rodzinnej posiadłości muzeum, w którym chce prezentować swoją bezcenną kolekcję dzieł sztuki.
Wtorek, 17 stycznia
Nick Wild jest uzależnionym od hazardu, prywatnym ochroniarzem z Las Vegas. Pewnego dnia o pomoc prosi go była dziewczyna, Holly.
Wybuch wojny przekreśla marzenia studentki, Ludmiły, która zmuszona jest zaciągnąć się do armii. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna ma wyjątkowy talent - zostaje strzelcem wyborowym.
Franz Maurer wychodzi z więzienia. Zostaje zaangażowany przez Radosława Wolfa, handlarza bronią, który właśnie wrócił z Serbii.
Rok 1940. Amerykanin Steve Rogers zgłasza się na ochotnika do wojska, ale zostaje odrzucony ze względu na słaby stan zdrowia.
Lata 70. XX wieku, południowy Boston. John Connolly należy do FBI. Nawiązuje współpracę z dawno niewidzianym przyjacielem z dzieciństwa, Jamesem "Whiteym" Bulgerem, który działa w mafii.
57-letni Julius Schmitke jest niemieckim inżynierem zajmującym się turbinami wiatrowymi. Jego wypełnione rutyną życie odmienia podróż służbowa do Czech.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno