1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Środa, 7 grudnia
Bruno to austriacki dziennikarz i prezenter, który prowadzi własny program o kulisach świata mody. Jego homoseksualne skłonności i upodobanie do wszelkiej ekstrawagancji są powszechnie znane.
Filmowa adaptacja powieści Kazuo Ishiguro to niezwykła opowieść o miłości, przyjaźni i stracie, obraz, w którym reżyser stawia pytanie o istotę człowieczeństwa.
Agnes jest szczęśliwa kobietą: rozwija swoją kulinarną pasję, ma cudownego chłopaka, na którego zawsze może liczyć i kocha swoją pracę. Pewnego dnia jej życie diametralnie się zmienia.
Londyn. Imigrant z Nigerii, lekarz Okwe, pracuje nocą jako portier w hotelu Baltic. Pewnego dnia w łazience jednego z pokoi znajduje ludzkie serce.
Lata 70. XX wieku, południowy Boston. John Connolly należy do FBI. Nawiązuje współpracę z dawno niewidzianym przyjacielem z dzieciństwa, Jamesem "Whiteym" Bulgerem.
Prawdziwa historia Jaśka Meli. Jest najmłodszym w historii zdobywcą dwóch biegunów, a jednocześnie pierwszą niepełnosprawną osobą, która dokonała takiego wyczynu.
Czwartek, 8 grudnia
Anglia, 1912 r. Siedemnastoletnia Rose wsiada na pokład "Titanica", najwspanialszego transatlantyku świata. W podróży towarzyszy jej snobistyczna matka oraz arogancki narzeczony.
Lata 70. XX wieku, San Francisco. Charlotte samotnie wychowuje córki, uzdolnioną plastycznie Minnie i Gretel. Pierwsza z nich boryka się z problemami związanymi z okresem dojrzewania.
Franklin w stanie Wirginia, 1931 rok. W Ameryce panuje prohibicja. To idealna okazja do zarobku dla nielegalnych producentów bimbru. Należą do nich bracia Bondurantowie.
Inżynier z Doliny Krzemowej przyjeżdża z wizytą służbową do Paryża. Zatrzymuje się w położonym przy lotnisku hotelu na obrzeżach miasta. Wypalony zawodowo mężczyzna przechodzi załamanie nerwowe.
Płatny morderca Melvin Smiley i jego koledzy po fachu pracują dla niejakiego Parisa. Pewnego dnia jeden z nich wpada na pomysł, by dorobić sobie na boku bez wiedzy szefa.
Na placu zabaw dochodzi do bójki dwóch 11-letnich chłopców. Zachary Cowan uderza swojego rówieśnika w twarz kijem. Wkrótce rodzice pokrzywdzonego Ethana zapraszają państwa Cowan do swojego domu.
Piątek, 9 grudnia
Przebiegły Loki włamuje się do tajnej bazy organizacji S.H.I.E.L.D i wykrada kosmiczny sześcian zwany Tesseractem. Przedmiot stanowi potężne źródło energii.
Francuski artysta marzy o sławie. By zarobić na życie, daje uliczne pokazy. Jego pasja nie zyskuje jednak aprobaty ojca. Chłopak opuszcza rodzinny dom, a następnie dołącza do grupy cyrkowej.
Frank Bannister oficjalnie zarabia na życie jako pogromca duchów. W rzeczywistości jednak ma układ z trzema duchami - Stuartem, Cyrusem i Sędzią. Wspólnicy Franka nawiedzają umówiony dom.
Dziewięcioletni autystyczny Simon jest geniuszem matematycznym. Przypadkowo łamie skomplikowany tajny kod wojskowy o nazwie Merkury. Służy on do przekazywania ważnych rozkazów agentom wywiadu.
Druga połowa XIX wieku. Dzielny weteran wojny secesyjnej, John Carter, powraca w rodzinne strony. Dowiaduje się, że jego żona i dziecko nie żyją.
Tina to niczym niewyróżniająca się nastolatka. Nie stroniącej od dobrej zabawy dziewczynie często zdarza się imprezować ze znajomymi do upadłego, nadużywając przy tym zabronionych substancji.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno