Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 16 kwietnia
Chiny w epoce Trzech Królestw. Cesarz Xian bardziej niż o zachowanie wpływów dba o muzykę i poezję. Wkrótce po dworze rozchodzi się plotka, że generał Cao Cao pragnie zdobyć tron.
Elinor dowiaduje się o zaręczynach Edwarda i Lucy Steele. Marianna słyszy od pułkownika Brandona, że Willoughby zdradził. Jej stan zdrowia ulega pogorszeniu.
Policjant Hank Rafferty zostaje oskarżony o pobicie swojego czarnoskórego kolegi, Earla. Po tym incydencie zarówno on, jak i zaatakowany przez niego funkcjonariusz tracą pracę.
Grupa nurków i grotołazów wyrusza w rumuńskie Karpaty. Przed 30 laty zaginęła tu wyprawa, która badała tamtejszą sieć jaskiń, znajdujących się pod XIII-wiecznym opactwem templariuszy.
Atrakcyjna rozwódka Daphne jest matką trzech dorosłych córek: rozsądnej Maggie, właścicielki gabinetu terapeutycznego, seksownej i beztroskiej Mae oraz czarującej Milly.
Po spektakularnej walce z mistrzem świata wagi ciężkiej Apollo, w której nieznany wcześniej bokser z Filadelfii Rocky zaimponował światu swoim uporem i odwagą, pięściarz marzy o mistrzostwie.
Jutro, 17 kwietnia
"Czarny łabędź" to thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się w środowisku nowojorskich tancerzy. Główną bohaterką filmu jest Nina, balerina jednego z najlepszych zespołów baletowych.
Genialny, ale chorobliwie zazdrosny 8-latek, po narodzinach siostry staje się zagrożeniem dla całej rodziny. Psychologiczny dreszczowiec w reżyserii George'a Ratliffa.
Amanda Shelton dziedziczy restaurację na Manhattanie. Jest jednak bliska bankructwa i traci nawet najwierniejszych klientów, ponieważ nie ma w ogóle talentu kulinarnego.
Pewnego ranka Benno budzi się w łóżku pełnym piasku. Mężczyzna ignoruje tę niecodzienną sytuację, ale wkrótce uświadamia sobie, że w jego życiu dzieje się coś naprawdę dziwnego.
W Los Angeles działają dwaj słynący ze swojej skuteczności detektywi, którzy mają zupełnie odmienne charaktery. Raymond Tango jest znany z opanowania, Gabriel Cash odznacza się impulsywnością.
Ken jest duszą towarzystwa i autorem najbardziej niewybrednych żartów na wieczorach kawalerskich. Nadchodzi dzień, w którym i on postanawia zmienić stan cywilny i poślubić swoją uroczą dziewczynę.
Piątek, 18 kwietnia
Wzięty prawnik, Matt King, mieszka wraz z rodziną na Hawajach. Właśnie przygotowuje się do sprzedaży działki, którą on i jego kuzyni odziedziczyli po arystokratycznych przodkach.
Frances ma kłopoty osobiste. Rozwodzi się, tracąc partnera oraz swój ukochany dom. Kobieta przenosi się do hotelowego pokoju, gdzie za ścianą słychać płacz nieszczęśliwego lokatora.
Cris Johnson obdarzony jest niezwykłą umiejętnością - potrafi przewidzieć, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku minut i dzięki temu zmienić przyszłość.
Gangster Paul Vitti, dotąd jeden z najgroźniejszych przestępców Nowego Jorku, po śmierci ukochanego ojca popada w depresję - cierpi na bezsenność, traci apetyt i ciągle płacze.
Poncjusz Piłat pyta lud Jerozolimy, którego z więźniów ma uwolnić - Jezusa czy Barabasza. Tłum wskazuje drugiego z mężczyzn.
Peter Parker, który jako Spider-Man walczy ze złem, odnajduje szczęście u boku swojej szkolnej miłości, Mary Jane. Ich związek przeżywa jednak kryzys.
Sobota, 19 kwietnia
"Pan Popper i jego pingwiny" to opowieść o mężczyźnie, którego relacje z rodziną są chłodne, ale ocieplają się, gdy dostaje w spadku sześć uroczych, chociaż nieco niegrzecznych pingwinów.
Nagrodzona trzema Oscarami adaptacja książki oficera CIA Tony'ego Mendeza, w której opisał on autentyczną historię uratowania sześciu amerykańskich dyplomatów z Teheranu.
Na Ziemi przebywa wielu kosmitów, choć większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Kontrolę nad przybyszami z innych planet sprawuje supertajna organizacja z siedzibą w Nowym Jorku.
Przebiegły Loki włamuje się do tajnej bazy organizacji S.H.I.E.L.D i wykrada kosmiczny sześcian Tesseract, stanowiący potężne źródło energii.
W dzieciństwie Eric i Dylan byli najlepszymi przyjaciółmi. Zachowanie samolubnego Erica, który został sławnym pisarzem, sprawiło, że Dylan postanowił zerwać z nim stosunki.
We wszystkich najważniejszych stolicach świata pojawiają się setki ogromnych międzygalaktycznych robotów, które spowalniają ruch obrotowy Ziemi.
Niedziela, 20 kwietnia
Gargamel po raz kolejny ostrzy zęby na smerfy. By je schwytać, ucieka się do podstępu - chce stworzyć przypominające smerfy istotki. Aby je ożywić, musi użyć specjalnego zaklęcia.
Percy Jackson jest uczniem liceum, która boryka się z wieloma problemami w szkole. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest półbogiem. Okazuje się, że jego ojcem jest Posejdon.
Egipt, 2009 rok. Krwawe rządy Husniego Mubaraka powoli chylą się ku upadkowi. Adel jest oficerem tajnych służb. Mężczyzna służy reżimowi, codziennie jest świadkiem brutalnych tortur rodaków.
Nastoletni Jason jest zafascynowany filmami kung-fu. Wśród rówieśników uchodzi za samotnika i dziwaka, zaś jego jedynym przyjacielem jest ekscentryczny staruszek.
Paryż. Driss właśnie wyszedł z więzienia i usiłuje zdobyć prawo do zasiłku. By go uzyskać, musi udowodnić, że próbował znaleźć pracę. W ten sposób trafia do sparaliżowanego milionera Philippe'a.
Kapitan Duke Hauser eskortuje zaawansowaną technologicznie broń, która jest w stanie zniszczyć każdy obiekt. Na dowodzony przez niego konwój napadają komandosi podstępnej Anastasii DeCobray.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 13.934.113,44 zł w pełni wpłacony