Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 17 września
Adi, Chemik i Pele są kolegami z osiedla. Sąsiedzi i znajomi uważają ich za nieudaczników. Najrozsądniejszy z całej trójki Adi właśnie stracił pracę.
Anglia, rok 1921. Florence Cathcart, której ukochany zginął podczas I wojny światowej, jest nieszczęśliwa i zamknięta w sobie. Od lat zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych.
Tom wiedzie beztroskie życie. Jest zamożny, odniósł sukces zawodowy i ma powodzenie u płci przeciwnej. Nie myśli jednak o stabilizacji i interesują go wyłącznie przelotne znajomości.
Calvin Prinz i Kevin Bottel to dwaj niezwykle podobni do siebie chłopcy, którzy prowadzą z goła odmienne życie. Calvin jest jedynakiem i pochodzi z bardzo zamożnej rodziny.
Sequel zwariowanych komedii "Kac Vegas" z 2009 roku i "Kac Vegas w Bangkoku" z 2011 roku. Od wydarzeń z ostatniej części minęły dwa lata. Phil, Stu i Doug wiodą szczęśliwe, rodzinne życie.
Osiemnastoletnia i dwunastoletni są kuzynami, spędzającymi wspólnie kolejne wakacje. Pozbawieni towarzystwa rówieśników i nadzoru rodziny, zdani tylko na siebie, przeżywają przygodę swojego życia.
Jutro, 18 września
Policjant Frank rozpaczliwie poszukuje dawcy szpiku kostnego dla swojego chorego na białaczkę dziewięcioletniego syna, Matta. Chcąc uratować chłopcu życie, postanawia włamać się do bazy danych FBI.
Atrakcyjna nastolatka Lina jest kapitanem ekipy czirliderek. Ciesząca się popularnością wśród rówieśników dziewczyna jest przekonana, że nic nie może zburzyć panującego w jej życiu ładu.
Wesley jest życiowym nieudacznikiem. Wykonuje nudną pracę księgowego, szykanowany przez szefową. Obskurne mieszkanie dzieli z narzeczoną Cathy, która regularnie zdradza go z jego kumplem Barrym.
Republikanka Diane odnosi sukcesy jako prawniczka. Prywatnie jest matką dwójki nastolatków oraz żoną Marka. Kobieta jest zdruzgotana, gdy po latach wspólnego życia mąż wręcza jej papiery rozwodowe.
Rose, Birdie i Elizabeth postanawiają wyremontować dom, przekazany przez kościół lokalnej społeczności. Dla wszystkich kobiet, które zmagają się z problemami, praca ta okazuje się doskonałą terapią.
Tom wiedzie beztroskie życie. Jest zamożny, odniósł sukces zawodowy i ma powodzenie u płci przeciwnej. Nie myśli jednak o stabilizacji i interesują go wyłącznie przelotne znajomości.
Piątek, 19 września
Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. To niezwykłe zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości ziemi.
Profesor Erik jest psychologiem dziecięcym i słynie ze swoich humanistycznych teorii. Gdy siostra zostawia mu pod opieką piątkę pociech, naukowiec ma okazję sprawdzić w praktyce swoje teorie.
Licealista Sutter prowadzi beztroskie życie. Jako uczeń ostatniej klasy szkoły średniej jest lubiany przez rówieśników i często bywa na imprezach.
Szef policji Jesse Stone ma problemy z byłą żoną. Obawia się, że z powodu trudności, może ponownie sięgnąć po alkohol. Chcąc zapomnieć o prywatnych niepowodzeniach Jesse bez reszty oddaje się pracy.
Po zamachach z 11 września w Nowym Jorku daje się wyczuć atmosferę wrogości i podejrzliwości. Na ten trudny czas przypada spotkanie Meksykanina Lalo i zbuntowanej, pochodzącej z Dominikany Stefanie.
Los Angeles. Osiemnastoletnia Ronna Martin i jej sublokatorka oraz wspólniczka w przestępczej działalności Claire Montgomery desperacko poszukują pieniędzy na spłatę zaległego czynszu.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony