Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 3 marca
Dorastający w dzielnicy nędzy Jamal i jego brat Salim zostają sierotami. By przetrwać w miejskiej dżungli, chłopcy zaczynają żebrać i kraść.
Ewan jest agentem brytyjskich służb specjalnych. W Londynie działa trudna do namierzenia siatka terrorystyczna.
Grupa spragnionych mocnych wrażeń ludzi wybiera się do lasu, by rozegrać mecz paintballa. Zostali zwabieni w niebezpieczną pułapkę.
Ośmioletni Bruno odkrywa otoczony drutem kolczastym obóz zagłady, gdzie jego ojciec nadzoruje pracę przebywających tam ludzi.
Pięciu komandosów zostaje wysłanych do Boliwii. Żołnierze wpadają w pułapkę, którą zastawił na nich tajemniczy Max.
Kombinator Nikoś Dyzma żyje z wygłaszania mów pogrzebowych. Pewnego dnia znajduje zaproszenie na przyjęcie dla dyplomatów.
Jutro, 4 marca
Niewinna wycieczka grupy młodych ludzi do Czarnobyla zmienia się w koszmar.
Alex Hitchens wykonuje nietypowy zawód. Doradza mężczyznom, jak najskuteczniej uwieść kobietę.
Po latach służby w siłach specjalnych Chris Vaughn powraca w rodzinne strony. W miasteczku panuje korupcja i narkomania.
Będący na przepustce sierżant Jake Carter dowiaduje się, że jego siostra została porwana przez grupę ekstremistów.
Czarnoskóry Blade wygląda jak człowiek, lecz w rzeczywistości jest półwampirem.
Albert i Barbara postanawiają znaleźć miłość z pomocą portalu randkowego. W Internecie nie są jednak sobą.
Czwartek, 5 marca
Na ziemi od wieków trwa wojna między wyrafinowanymi wampirami i dzikimi wilkołakami.
Niezdarna June Havens spotyka na lotnisku Roya Millera. Mężczyzna jest tajnym agentem, a ona została uznana za jego współpracowniczkę.
Naiwna i pełna dobrych intencji Isabel Bigelow ma dosyć swoich magicznych mocy i marzy o tym, by zacząć prowadzić normalne życie.
Josh Kovacs jest zarządcą luksusowego apartamentowca. Jednym z lokatorów jest potentat z Wall Street, który oszukał pracowników wieżowca.
Sidney Young jest cynicznym, pozbawionym złudzeń intelektualistą. Jego podziw, ale zarazem głęboką niechęć wzbudza życie celebrytów.
Trójka nastolatków jest celem dwóch osiłków. Postanawiają zatrudnić ochroniarza. Na ogłoszenie odpowiada bezdomny cwaniaczek.
Piątek, 6 marca
Martin ginie w wypadku samochodowym. Po śmierci odkrywa, że wciąż błąka się po świecie, choć jest niewidoczny dla innych.
Nowy Orlean nawiedza potężne trzęsienie ziemi. Powstaje rozpadlina, przez którą na powierzchnię wydostają się gigantyczne, ziejące ogniem pająki.
Kontakt z dziennikarzem, Mikaelem Blomkvistem, nawiązuje Henrik Vanger, właściciel dużego koncernu przemysłowego. Ma dla niego zlecenie.
Driver opuszcza mury więzienia po 10 latach spędzonych za kratkami. Ma jeden cel - odwet na osobach odpowiedzialnych za śmierć krewnego.
W niewielkim hotelu dochodzi do strzelaniny. Ginie czterech policjantów, kilku niezidentyfikowanych mężczyzn i kobieta.
Borys Pochenko jest surowym władcą wschodnioeuropejskiego państwa. Zamierza zatrudnić guwernantkę dla swoich dzieci.
Sobota, 7 marca
Dominic Toretto spędza czas, przygotowując się do nielegalnych, nocnych wyścigów. Mało kto jest w stanie się z nim zmierzyć.
Kapitan Jack Sparrow przewodził pirackiemu okrętowi "Czarna Perła". Statek opanowali jednak buntownicy.
Owdowiały żołnierz wraca na swoją farmę. Zajmuje się gospodarstwem i samotnie wychowuje gromadkę dzieci. Wojna wybucha na nowo.
Jakub i Wilhelm Grimm, wędrują od wioski do wioski, przekonując zabobonnych mieszkańców, że w ich domach grasują demony.
1862 rok, dochodzi do zniesienia niewolnictwa. Blisko cztery miliony ludzi odzyskuje wolność. Niektórzy zaciągają się do wojska.
Po długich poszukiwaniach wyśnionego mężczyzny Charlie poznaje wreszcie chłopaka swoich marzeń - przystojnego lekarza Kevina.
Niedziela, 8 marca
Kassie Larson, czterdziestoletnia singielka, chce zostać matką.
Steven Seagal w trzymającym w napięciu thrillerze o byłym agencie CIA, który musi ujawnić międzynarodową intrygę, by uratować swoją córkę.
Rosario Russo zamordował ponad trzydzieści osób i zdobył władzę. Teraz prowadzi spokojne życie z żoną i synem niedaleko Frankfurtu.
Przed laty rybak Spyros wyłowił z morza niemowlę. Nie wiedział, że chłopiec jest potomkiem Zeusa.
Kamil, ambitny student polonistyki, pragnie zostać znanym pisarzem. Największym problemem Kamila jest fakt, iż nie potrafi on pisać.
Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą. W trakcie terapii Telak zostaje zamordowany.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony