1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 25 sierpnia
Claudia jest wziętym prawnikiem. Nakazuje pracownikom pracę w Święta Dziękczynienia. Na jej drodze staje niekonwencjonalna psychoterapeutka Gina, która postanawia dać nauczkę pani adwokat.
Młody pisarz odnosi sukces dzięki powołaniu do życia bohaterki literackiej o imieniu Ruby - dziewczyny jego marzeń. Ku ogromnemu zdziwieniu mężczyzny wkrótce staje się ona realną osobą i zaczyna żyć własnym życiem.
James Bond za niesubordynację zostaje zawieszony w czynnościach służbowych i pozbawiony licencji na zabijanie. Agent nie podporządkowuje się jednak tej decyzji i ucieka. Odtąd jest ścigany przez niedawnych kolegów.
40-letni Alvy wiąże się z młodszą od niego Annie Hall. Dzięki wskazówkom oczytanego towarzysza dziewczyna rozwija się intelektualnie. Alvy kreuje ją na swoje podobieństwo i zaszczepia własne upodobania.
Łódź, rok 1965. Andrzej Hoffman jest wybitnym chirurgiem. Tuż przed wybuchem powstania był łącznikiem AK w Anglii, skąd został przerzucony do Polski. Po nieudanej ucieczce z kraju trafił do aresztu.
8-letni Ali mieszka razem z młodszą siostrą w ubogiej dzielnicy Teheranu. Pewnego dnia przez przypadek gubi buty dziewczynki. W obawie przed gniewem rodziców namawia siostrę, by nikomu nie mówiła o zgubie.
Jutro, 26 sierpnia
Ameryka Środkowa, XVI wiek. Mijają czasy świetności cywilizacji Majów. Łowcy niewolników porywają Indian, by składać ich w krwawej ofierze swym bogom. Bohaterowie mówią w języku yucatec, pochodzącym od pierwotnego dialektu Majów.
Paryż, pierwsza połowa XIX wieku, środowisko aktorów bulwarowego teatru. Piękna kurtyzana Garance staje się obiektem fascynacji czterech mężczyzn. Rywalizują o nią: mim, aktor, złodziej i arystokrata.
Połowa XX wieku, Frankfurt. Młodziutki idealista Johann Radmann robi karierę w prokuraturze. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że ważne instytucje państwowe pomagają ukrywać przestępstwa byłych nazistów.
Nowy Jork, rok 1979. Rodzinie Corleone nadal przewodzi Michael. Od dnia, gdy wydał wyrok na swego starszego brata, minęło prawie dwadzieścia lat. Kolejny raz członkowie klanu zbierają się przy okazji ważnej uroczystości.
Szeryfem niewielkiego miasta leżącego przy granicy jest Meksykanin Bob Valdez. Pewnego dnia grupa napastników ostrzeliwuje chatę ubogiego Murzyna. Dowodzący nimi Frank Tanner twierdzi, że mężczyzna zabił jego przyjaciela.
Nieśmiały Doug nie ma żadnych przyjaciół. Gdy w końcu udaje mu się znaleźć miłość swojego życia, rozpoczyna przygotowania do ślubu. Dwa tygodnie przed uroczystością okazuje się jednak, że nikt nie chce być jego drużbą.
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2016 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno