Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Das Erste

DAS ERSTE: Dziś 30 stycznia

Wszystkie kanały
20:15
trwa
Sportschau live: Fußball-Bundesliga: VfL Wolfsburg - FC Bayern MünchenReporter: Gerd Gottlob
21:20
Tagesthemen
22:45
Sportschau Club
23:15
Kommissar Beck - Die neuen Fälle
00:40
Nachtmagazin
01:00
Kommissar Isaksen - Gefangene Träume
Film
02:28
Tagesschau
02:30
Kommissar Isaksen - Gefangene Träume
Film
03:55
Reportage im Ersten: Mit dem Moped durch Vietnam
04:25
Deutschlandbilder
04:48
Tagesschau
04:50
Brisant

DAS ERSTE: Jutro 31 stycznia

Wszystkie kanały
05:30
Durch die Wildnis - Transsilvanien
05:55
dasbloghaus.tv
06:20
dasbloghaus.tv
06:45
dasbloghaus.tv
07:10
Anna und die wilden Tiere: Die Zähne des AlligatorsTierdoku Deutschland 2014
07:35
motzgurke.tv: Wir zeigens euch!
08:00
Checker Tobi: Der Eissport-CheckEntdeckershow mit Tobias Krell
08:25
neuneinhalb: IS-Terror - Familie Aldonani hilft Flüchtlingen
08:35
Tagesschau
08:40
Sportschau live: Skeleton-Weltcup: 1. Lauf DamenReporter: Eik Galley
09:25
Rodel-Weltcup Doppelsitzer Herren 1. Lauf
09:50
Weltcup Nordische Kombination Kombinationsteamspringen
11:00
Tagesschau
11:05
Skeleton-Weltcup 2. Lauf Damen
11:35
Rodel-Weltcup Doppelsitzer Herren 2. Lauf
12:10
Paralympische Weltmeisterschaften Ski Nordisch Biathlon
12:35
Weltcup Nordische Kombination 2 x 7,5 km Teamsprint
13:15
Tagesschau
13:20
Rodel-Weltcup 1. Lauf Damen
13:50
Zweierbob-Weltcup 1. Lauf Herren
14:20
Freestyle-Weltcup Skicross
15:40
Tagesschau
15:45
Rodel-Weltcup 2. Lauf Damen
15:55
Weltcup Skispringen Teamwettbewerb 1. Durchgang
16:50
Eisschnelllauf-Weltcup 1.500 m Damen 5.000 m Herren
17:10
Weltcup Skispringen Teamwettbewerb 2. Durchgang
17:50
Tagesschau
18:00
Sportschau
18:30
Sportschau: Fußball-BundesligaDer 18. Spieltag
19:57
Lotto am Samstag
20:00
Tagesschau
20:15
Schlaflos in Schwabing
Film komediowy
21:45
Maria Wern, Kripo Gotland - Kinderspiel
Film
23:15
Tagesthemen
23:35
Das Wort zum Sonntag: spricht Verena Maria Kitz, Frankfurt
23:40
Jerry Maguire - Spiel des Lebens
Film
01:50
Tagesschau
01:55
Flags of our Fathers - Die Flaggen unserer Väter
Film
04:00
Eine Bahre für den Sheriff
Film
05:18
Tagesschau
05:20
Deutschlandbilder

Das Erste - ogólnotematyczny kanał telewizji niemieckiej.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2015 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony