Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Das Erste

DAS ERSTE: Niedziela 21 grudnia

Wszystkie kanały
05:30
Wissen macht Ah!: Hier drücken(Vom 20.12.2104)
05:55
Emmas Chatroom
06:20
Emmas Chatroom
06:45
Durch die Wildnis - Transsilvanien
07:10
Willi wills wissen: So köstlich schmeckts zur Weihnachtszeit!
07:35
Tigerenten Club: Der Club zum MitmachenSpiele, Spaß und spannendes Wissen
08:35
Die Sendung mit der Maus: Sach- und Lachgeschichten
09:05
Tagesschau
09:10
Sportschau live: Viererbob Weltcup: HerrenReporter: Eik Galley
09:20
Ski-Weltcup Riesenslalom Herren 1. Lauf
10:10
Zweierbob Weltcup Damen
10:25
Ski-Weltcup Super-G Damen
11:20
Biathlon-Weltcup 12,5 km Massenstart Damen
12:20
Ski-Weltcup Riesenslalom Herren 2. Lauf
13:25
Biathlon-Weltcup 15 km Massenstart Herren
14:10
Tagesschau
14:15
Weltcup Skispringen 1. Durchgang
15:10
Langlauf-Weltcup 4 x 5 km Staffel Damen 4 x 7,5 km Staffel Herren
15:25
Weltcup Skispringen 2. Durchgang
16:10
Weltcup Nordische Kombination Kombinationsspringen 10 km Kombinationslanglauf
16:50
Freestyle-Weltcup Skicross
17:15
Tagesschau
17:20
Der kleine Lord
Film
19:00
Sportschau: Fußball-Bundesliga
19:29
Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
19:30
Lindenstraße
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort: Der Maulwurf
Film kryminalny
21:45
Die Musketiere: Freunde und FeindeDas Attentat
23:25
Tagesthemen
23:45
KinoFestival im Ersten: Liebe und andere Verbrechen
Film
01:28
Tagesschau
01:30
Das Mädchen mit dem Perlenohrring
Film
03:00
Die Musketiere: Freunde und FeindeDas Attentat
04:43
Tagesschau
04:45
Deutschlandbilder

DAS ERSTE: Poniedziałek 22 grudnia

Wszystkie kanały
05:30
ZDF-Morgenmagazin: 5.30 - 7.00 Jana Pareigis, Wolf-Christian Ulrich7.00 - 9.00 Anja Heyde, Mitri Sirin
09:00
Tagesschau
09:05
Ein Geschenk des Himmels
Film
10:35
Tagesschau
10:40
Um Himmels Willen
11:35
Das Waisenhaus für wilde Tiere: Abenteuer Afrika
12:00
Tagesschau
12:15
ARD-Buffet: Leben & genießen
13:00
ZDF-Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Panda, Gorilla & Co.: Geschichten aus dem Zoo Berlin und dem Tierpark Berlin
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Großstadtrevier
18:55
Großstadtrevier
19:50
Wetter vor acht
19:55
Börse vor acht
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort: Die Fette Hoppe
Film kryminalny
21:45
Die Musketiere: Schatten der VergangenheitVerräter
23:25
Tagesthemen
23:45
Tatort: Der Maulwurf
Film
01:15
Tagesschau
01:25
Mission
Film
03:20
Die Musketiere: Schatten der VergangenheitVerräter
05:03
Tagesschau
05:05
Brisant

Das Erste - ogólnotematyczny kanał telewizji niemieckiej.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00
© 2007-2014 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony