Przejdďż˝ do menu
Przejd� do tre�ci
Przejdďż˝ do strony Kontakt
Przejdďż˝ do stopki
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu,
zaloguj się
.
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:
Nie pamiętam hasła >>
Zobacz regulamin
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Dlaczego warto?
tworzysz listę ulubionych kanałów
wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
przypomnimy Ci o wybranych programach
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Przejdź do strony Kontakt
Przejdź do stopki
Kontakt
Punkty sprzedaży
Zaloguj do iPolsat Box
Kontakt
iPolsat Box
Menu
Telewizja
Telewizja internetowa
Telewizja w technologii
satelitarnej i kablowej IPTV
Telewizja naziemna
Przedłuż umowę
Wymień dekoder
Więcej informacji o usługach telewizja
Internet
Internet LTE PLUS
Przedłuż umowę
Internet
Światłowodowy
Mapa zasięgu
Więcej informacji o usługach internetowych
Telefon
Telefony
Abonament
MIX
Na kartę
Przedłuż umowę
smartDOM
Jak działa
smartDOM?
Internet, telefon oraz
telewizja z rabatami
Telewizja
Telefon
Internet
Światłowód
VOD
Polsat Box Go
HBO Max
Disney+
Pakiet Stream+
Disney+ z HBO i HBO Max
Domowa Wypożyczalnia Filmowa
Strefa Klienta
Logowanie do iPolsat Box
Pomoc i FAQ
Co to jest iPolsat Box?
Kontakt
Aktualności
Przedłuż umowę
Program TV
Co chcesz znaleźć?
Najczęściej wyszukiwane:
13.tv
Czwartek
18 kwietnia
Piątek
19 kwietnia
Sobota
20 kwietnia
Niedziela
21 kwietnia
Poniedziałek
22 kwietnia
Wtorek
23 kwietnia
Środa
24 kwietnia
Czwartek
25 kwietnia
włącz ikony wiekowe
13.TV: Piątek 19 kwietnia
Wszystkie kanały
07:00
Abu
Rozrywka
07:15
Niebieskie Migdały: Majdan
Rozrywka
07:30
Do trzech razy sztuczka
Rozrywka
08:00
Sztuka kochania: Justyna Sieńczyłło i Marcin Sitek
Rozrywka
08:15
Sztuka kochania: Justyna Sieńczyłło i Marcin Sitek
Rozrywka
08:30
Sztuka kochania: Justyna Sieńczyłło i Marcin Sitek
Rozrywka
09:00
Życie na medal: Ryszard Szurkowski
Rozrywka
09:30
Zapasy z Supronem: Grzegorz Skrzecz
Rozrywka
10:00
Koncert: Tony Benett Sings
Rozrywka
10:15
Koncert: Tony Benett Sings
Rozrywka
10:30
Koncert: Tony Benett Sings
Rozrywka
11:00
Adrenalina: Skatepark
Rozrywka
11:15
Adrenalina: Balony
Rozrywka
11:30
Blaski i cienie: Przemysław Saleta
Rozrywka
12:00
Lunch Kuchnia
Rozrywka
12:30
Zawód aktor: Anna Samusionek
Rozrywka
13:00
Motoman: Zlot samochodów lata 50-60, Test S.C. Rally
Rozrywka
13:30
Adrenalina Nextra: Mens Day 3
Rozrywka
14:00
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
14:15
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
14:30
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
15:00
Abu
Rozrywka
15:15
Niebieskie Migdały: Skate
Rozrywka
15:30
Do trzech razy sztuczka: Chemicy
Rozrywka
16:00
Polo
Rozrywka
16:15
Też Sport: futbol amerykański 1
Rozrywka
16:30
Zobacz to w 3D: Mennica
Rozrywka
17:00
Damokracja
Rozrywka
17:30
Kobieta ekstremalna: Rugbystka
Rozrywka
18:00
Rusz się: Pływanie czy nurkowanie
Rozrywka
18:30
Żywioły: Ratownicy Gdańscy
Rozrywka
19:00
Abu
Rozrywka
19:15
Abu
Rozrywka
19:30
Dlaczego
Rozrywka
19:45
Debeściaki: Break Dance
Rozrywka
20:00
Zobacz to w 3D: Mennica
Rozrywka
20:30
Niezawodni: Piekarnia
Rozrywka
21:00
Dzień z: Skiba, The best of 3
Rozrywka
21:30
Nextreme: Drift
Rozrywka
22:00
Koncert: Paul Anka
Rozrywka
22:15
Koncert: Paul Anka
Rozrywka
22:30
Koncert: Paul Anka
Rozrywka
23:00
Lunch Kuchnia
Rozrywka
23:30
Blaski i cienie: Przemysław Saleta
Rozrywka
13.TV: Sobota 20 kwietnia
Wszystkie kanały
09:00
Trzy wymiary muzyki: Mandaryna
Rozrywka
09:15
Trzy wymiary muzyki: Mandaryna
Rozrywka
09:30
Abu
Rozrywka
09:45
Abu
Rozrywka
10:00
Trzy po trzy: rowery
Rozrywka
10:30
Abu
Rozrywka
10:45
Abu
Rozrywka
11:00
Dlaczego
Rozrywka
11:15
Abu
Rozrywka
11:30
Abu
Rozrywka
11:45
Abu
Rozrywka
12:00
Hot Spot: mediateka
Rozrywka
12:15
Zawodowy Detektyw: kucharz
Rozrywka
12:30
Abu
Rozrywka
12:45
Abu
Rozrywka
13:00
Trzy wymiary muzyki: Papa D
Rozrywka
13:30
Abu
Rozrywka
13:45
Abu
Rozrywka
14:00
Abu
Rozrywka
14:15
Abu
Rozrywka
14:30
Trzy po trzy: Yoyo
Rozrywka
15:00
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
15:15
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
15:30
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
16:00
Rusz się: Taniec
Rozrywka
16:30
Żywioły: Manewry sił specjalnych
Rozrywka
17:00
5PM: Kożuchy
Rozrywka
17:15
5PM: Kożuchy
Rozrywka
17:30
Damokracja
Rozrywka
18:00
Kobieta ekstremalna: Szermierka
Rozrywka
18:30
Nextreme: Kite
Rozrywka
19:00
Życie na medal: Artur Partyka
Rozrywka
19:30
Zapasy z Supronem: Karol Strasburger
Rozrywka
20:00
Zawód aktor: Magda Różczka
Rozrywka
20:30
Polo
Rozrywka
20:45
Też Sport: Hokej na rolkach
Rozrywka
21:00
Dzień z: Robert Sowa
Rozrywka
21:15
Dzień z: Robert Sowa
Rozrywka
21:30
Lejdis&Gentleman: dzieci w shoW biznesie/Jestem singlem
Rozrywka
22:00
Lejdis&Gentleman: dzieci w shoW biznesie/Jestem singlem
Rozrywka
22:30
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
23:00
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
23:15
Sztuka kochania: Afromental
Rozrywka
23:30
Rusz się: Taniec
Rozrywka
Dalej
Nowe okno