1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki

Strona główna Cyfrowy Polsat

Bezpieczna Zima z GOPR

Wydarzenie na Facebooku

"Bezpieczna Zima z GOPR" już po raz 6 odwiedzi najpopularniejsze narciarskie kurorty w Polsce. Partnerami/Sponsorami akcji są Plus, Cyfrowy Polsat oraz PZU.

Akcja ma na celu popularyzację zasad bezpieczeństwa wśród narciarzy i snowboardzistów na stokach oraz zwiększenie świadomości zagrożeń czyhających na turystów, a także naukę zasad bezpieczeństwa w górach.

Weź udział w akcji "Bezpieczna Zima z GOPR 2017", podczas której uśmiech, radość i zabawa, a przede wszystkim BEZPIECZE??STWO będą nieodłącznymi elementami organizowanych wydarzeń.

Podczas imprez nie zabraknie pokazów ratowniczych, nauki udzielania pierwszej pomocy oraz nauki jak bezpiecznie wypoczywać. Nie zabraknie też dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji, konkursów z nagrodami i gorącej czekolady!

W strefach Sponsorów czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i dorosłych.

Chętni mogą wziąć udział w zawodach narciarskich, skorzystać z wiedzy i pomocy instruktorów w szkółkach dla początkujących, skorzystać z symulatora jazdy na nartach oraz uczestniczyć w zabawach na śniegu i atrakcji przygotowanych w strefach sponsorów.

Zobacz nas
na Polsat News

Nie możesz nas odwiedzić, ale zawsze możesz nas zobaczyć, ponieważ stacja Polsat News, w każdą sobotę i niedzielę, będzie z wyżej wymienionych miejsc nadawać na żywo pasmo poranne "Nowy Dzień z Polsat News".

Poranki poprowadzi zespół redakcyjny Polsat News w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Mariusz Abramowicz, Michał Giersz oraz Marek Horczyczak. Prowadzcąy pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia.

Zobacz spoty promocyjne
Bezpieczna zima z GOPR

Numer ratunkowy w górach - 601 100 300

Idziesz w góry? Pobierz darmową aplikację Ratunek. Aplikacja Ratunek połączy Cię z ratownikiem górskim i wyśle im Twoją lokalizację. Więcej informacji na: www.ratunek.eu

Dowiedz się więcej »

Przyjdź, sprawdź i odbierz kupon na Specjalną ofertę dla uczestników Bezpiecznej Zimy z GOPR

2 x więcej
Internetu LTE Plus!

100 GB 50 GB
Zarejestruj kupon »

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2018 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Link do profilu Facebook. Nowe okno